Ви знаходитесь: Головна Рівненська область
Рівненська область

 1429_gol_   3 вересня 2017 р. відбулася науково-практична конференція «Реформація: український контекст».

1414_gol

     Населення села Тинне Сарненського району, що на Рівненщині за статистикою становить 4700 осіб. Християн віри євангельської тут живе близько тисячі. Лише у помісній церкві, де пастором служить Олександр Коток,  460 дорослих членів, близько сотні  юнаків та дівчат та близько трьохсот дітей, які щонеділі разом з батьками відвідують церкву. Не дивно, що чергове водне хрещення в церкві стало справжнім святом для усього села.

1402_gol    На Рівненщині продовжують відзначати 500-річчя Реформації. Зокрема, цього разу масштабний концерт організували у місті атомників - Вараші. На захід зібралося тисячі людей. Тому це говорить лише про те, що поняття «Реформація» для них не є вже чимось далеким та незрозумілим.

1294_gol

Всі ми родом з дитинства. У кожного існують спогади про тепло маминих рук, бабусині молитви на ніч, про татові напучування  та сімейні свята. Вони  супроводжують нас протягом усього життя і залишаються своєрідною реліквією. Діти – найдорожче багатство кожної родини. Заради їх щастя батьки готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду. 

1270_gol

     Голова селищної ради смт. Рокитне, що на Рівненщині, Руслан Дубовець висловив щиру вдячність церковній громаді ХВЄ за проведення дитячого дозвілля на стадіоні «Ювілейний» в період з 11 по 15 липня.

1127_gol   Щорічна  наметова конференція – «Тиждень Євангелія»  - традиційно проходить у серпні в селі Оженин Рівненської області. Зібрання є духовною підтримкою та поштовхом у служінні для сотень молодих людей з церков ХВЄ.

1119_gol     На святкове служіння, яке відбулося 12 липня 2015 р.  у м. Кузнецовську на березі річки Стир зібралося близько тисячі людей: члени церкви, гості, а також чимало мешканців міста.  Того дня святе водне хрещення  приймали 53 нових члени місцевої церкви ХВЄ.

1094_gol     У травні на Рівненщині та Волині пройшли сильні дощі з грозами. Милосердний Господь зросив землю, а також, не залишив без життєдайної води – Його Святого Слова  серця свого народу.  Зокрема, у церкві ХВЄ у місті-супутнику Рівненської АЕС – Кузнецовську, недільний день 24 травня 2015 р видався щедрим на гостей та благословенні зібрання.

1052_golУ неділю, 8 березня, старший єпископ Михайло Паночко відвідав церкву «Святої Трійці» у м. Рівному.

 1015_gol    14 грудня 2014 старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко відвідав церкву селища Біла Криниця, що поблизу Рівного.

Сторінка 1 з 4