Січень 16, 2013 0 474 Переглядів

“Радість приходить туди, де є прощення!” – стверджує старший єпископ ЦХВЄУ

Ряд святкових богослужінь в  церкві ХВЄ м. Івано-Франківська, що по вул. Мочульського, 1, завершився різдвяною євангелізацією, яка відбулася 13 січня 2013 року за участю старшого єпископа Церкви християн віри євангельської України Михайла Паночка.

На цьому зібранні звучали пісні у виконанні об’єднаного церковного хору, групи «Джерело», молодіжної музичної групи, сім’ї Арборак та Олександра Макогона. Також брат Роман, гість з Волині, поділився з присутніми свідченням про чудеса, які Бог зробив у його житті.

Напочатку богослужіння пастор-євангеліст Генадій Ліптуга закликав присутніх шанувати Бога не тільки устами, але й серцем, нагадуючи про те, що в ці святкові дні багато людей святкують день народження Спасителя, забуваючи про зміст цього свята.

Єпископ ЦХВЄ України Михайло Степанович Паночко у своєму зверненні до християн говорив про значення Різдва Христового в нашому житті. Він зауважив, що ніяка релігія ніколи не зможе порівнятись із християнством, адже Христос народився, помер і воскрес, а Конфуцій, Будда і Магомет досі лежать в гробах.

«Причиною християнської радості в ці дні є те, що дві тисячі років назад Ісус народився на цей світ, щоб принести спасіння та простити наші гріхи. Адже радість приходить туди, де є прощення. Тепер кожна людина має можливість в будь-який момент звільнитись від рабства гріха, прийнявши Христа в своє серце та назватись Божим дитям», – сказав єпископ.

Результатом благословенного служіння стало покаяння більше десяти людей.

Попередня Відбулися звітні зустрічі працівників духовної освіти Церкви ХВЄ України
Наступна "Бо так годиться нам виповнити усю правду" - у Києві хрестили близько 60 новонавернених

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Пастора Тараса Сеня, якого у неділю затримали представники збройного угрупування «ЛНР», звільнено

 Як повідомлялося раніше, у неділю, 27 вересня в м. Свердловську Луганської області представники збройного угрупування «ЛНР» захопили у полон пастора….

Новини братерства

Євангельські Церкви проголосили моральні орієнтири для суспільства

Рада Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ) сформувала на основі Біблії перелік моральних орієнтирів, що стосуються особистості, сім’ї та суспільства, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Про це йдеться у Декларації про захист моральних і сімейних цінностей, ухваленій 27 вересня 2012 року керівниками дев’яти Церков на засіданні РЄПЦУ.

Новини братерства

Стартував проект «400 нових церков за 5 років» в рамках якого відкрито новий Дім молитви у місті Баришівка на Київщині (ВІДЕО)

   У місті Баришівка Київської області 7 лютого 2016 відбулося урочисте відкриття Дому молитви церкви ХВЄ «Відродження»  (дочірня громада київської церви «Фавор»).