Січень 12, 2017 0 358 Переглядів

Сто дітей, батьки яких працюють у колоніях, хоспісах та служать у війську, стали учасниками Різдвяної акції у церкві «Скинія»

     Сніжний і морозний Різдвяний день, 7 січня, наповнився теплом й веселощами для дітей із різних областей України, які провели свято разом зі служителями церкви «Скинія» (м. Київ). Вже третій рік поспіль церква влаштовує благодійну акцію «Різдво в кожен дім».

      Цього року до свята приєдналися сім’ї працівників пенітенціарної служби з Житомира, Рівного, Білої Церкви, Мартусовки, Коростеня. Також діти засуджених, яким «Скинія» служить в колоніях, родини співробітників медичних установ та хоспісів, а також учасників АТО.

     Близько 100 дітей та 80 дорослих разом із молоддю церкви «Скинія» попри лютий мороз приїхали до Національного цирку України, аби дітки змогли насолодитися захопливим шоу з майстерними акробатами та тваринами. Далі на малечу чекала не менш радісна подія – похід до «МакДональдсу». Розділившись на команди «зелених», «синіх», «червоних» та «помаранчевих», разом із молоддю «Скинії» діти поїхали на смачний обід, а дорослі, натомість, проводили час у спілкуванні зі служителями в стінах церкви та в кафе.

     Підкріпившись, дітлахи поїхали до церкви, де дізналися більше про Різдво та Ісуса Христа і власноруч зробили гарний підсвічник. На завершення святкового дня діти разом із батьками подивилися виставу у виконанні акторів театрального служіння «Скинії», яка демонструє істинну суть Різдва. Не обійшлося й без солодких подарунків для дітей та корисних – для батьків.

Попередня Конференція молоді церков ХВЄ Запорізької області
Наступна Члени правління ЦХВЄУ провели виїзну зустріч із правлінням РЦ ХВЄ у Білорусі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Звернення Церков і релігійних організацій до українського народу

 Шановні співгромадяни!

     Будучи невід’ємною частиною українського суспільства та відчуваючи духовний обов’язок і громадянську відповідальність, вважаємо за необхідне звернутися до вас з приводу європейської інтеграції України та поділитися деякими своїми міркуваннями.

Новини братерства

Європейська п’ятидесятницька спільнота: лібералізм у церкві – це небезпечно

Цього року конференція керівників п’ятидесятницьких церков Європи – Pentecostal European Fellowship – відбулася у Швейцарії, в мальовничому містечку Емметтен, розташованому в Альпах

Новини братерства

Мер Дніпропетровська зустрівся зі служителями християнських церков

19 лютого 2016р. відбулася зустріч священнослужителів, які входять до Ради християнських церков Дніпропетровської області (РХЦ) із мером Дніпропетровська Борисом Філатовим.