Січень 12, 2017 0 484 Переглядів

Сто дітей, батьки яких працюють у колоніях, хоспісах та служать у війську, стали учасниками Різдвяної акції у церкві «Скинія»

     Сніжний і морозний Різдвяний день, 7 січня, наповнився теплом й веселощами для дітей із різних областей України, які провели свято разом зі служителями церкви «Скинія» (м. Київ). Вже третій рік поспіль церква влаштовує благодійну акцію «Різдво в кожен дім».

      Цього року до свята приєдналися сім’ї працівників пенітенціарної служби з Житомира, Рівного, Білої Церкви, Мартусовки, Коростеня. Також діти засуджених, яким «Скинія» служить в колоніях, родини співробітників медичних установ та хоспісів, а також учасників АТО.

     Близько 100 дітей та 80 дорослих разом із молоддю церкви «Скинія» попри лютий мороз приїхали до Національного цирку України, аби дітки змогли насолодитися захопливим шоу з майстерними акробатами та тваринами. Далі на малечу чекала не менш радісна подія – похід до «МакДональдсу». Розділившись на команди «зелених», «синіх», «червоних» та «помаранчевих», разом із молоддю «Скинії» діти поїхали на смачний обід, а дорослі, натомість, проводили час у спілкуванні зі служителями в стінах церкви та в кафе.

     Підкріпившись, дітлахи поїхали до церкви, де дізналися більше про Різдво та Ісуса Христа і власноруч зробили гарний підсвічник. На завершення святкового дня діти разом із батьками подивилися виставу у виконанні акторів театрального служіння «Скинії», яка демонструє істинну суть Різдва. Не обійшлося й без солодких подарунків для дітей та корисних – для батьків.

Попередня Конференція молоді церков ХВЄ Запорізької області
Наступна Члени правління ЦХВЄУ провели виїзну зустріч із правлінням РЦ ХВЄ у Білорусі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Максим Васін: «Кабміну і Верховній Раді слід невідкладно взятися за питання альтернативної служби»

   Виконавчий директор Інституту релігійної свободи Максим Васін опублікував на сайті risu аналітичний матеріал під назвою  «Альтернативна (невійськова) служба: шлях реформ або вироків?» 

Новини братерства

П’ятидесятники Європи вітають учасників Конгресу. Лист-вітання Pentecostal European Fellowship

Дорогі друзі у Христі!   Для нас приємно передати всім вам наші найтепліші християнські вітання та побажання благословенного і плідного Конгресу, відміченого  радісною присутністю Господа серед вас. Ми молимося про це!

Новини братерства

Рішення Комітету Української Церкви Християн Віри Євангельської від 5 березня 2020р.

Комітет УЦХВЄ проаналізував інформацію щодо поведінки ст. пастора церкви «Скинія»