Січень 10, 2019 0 591 Переглядів

«Різдво у кожен дім» – київська церква подарувала свято дітям з різних регіонів України

5 січня волонтери київської церкви «Скинія» влаштували яскраве свято для гостей: мам з дітьми, які втратили своїх батьків під час бойових дій на сході України, дітей з малозабезпечених сімей та тих, чиї батьки відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Також були запрошені діти співробітників пенітенціарної системи, Мін’юсту, медичних і соціальних установ, військовослужбовців в зоні ООС. Всього ж п’ята благодійна акція «Різдво в кожен дім» об’єднала майже 300 осіб з різних областей України.

Традиційно це свято церква організовує спільно з Громадською організацією «Україно, живи» та мережею МакДональдс, які надає дітям безкоштовні набори Хеппі Міл.

Цирк, вертеп і свідчення

Із самого ранку під будівлею Київського цирку зібралася натхнена дітвора з батьками в очікуванні чогось особливого, що обіцяла програма. Вистава «Краплі живої води» справді залишила у захваті учасників. Деякі діти побували в цирку і побачили диких тварин вперше в житті.

Гостей розподілили на шість команд приблизно по 50 осіб (діти з дорослими). Після цирку діти з наставниками поїхали до МакДональдсу, де на них чекав смачний обід та розповідь про Різдво, про те, хто такий Ісус і для чого Він народився. Разом з наставниками діти змайстрували міні-вертепи. Одна команда навіть встигла прогулятися на Софійській площі і подивитися новорічну ялинку. А батьки разом зі служителями церкви завітали до кафе церкви «Скинія», де окрім обіду мали гарне спілкування: служителі ділилися своїми свідченнями, усі разом співали різдвяні пісні із групою прославлення.

Вистава «Різдвяна пісня»

Після обідньої програми батьки зустрілися зі своїми дітьми у церкві. Фінальною подією свята стала чудова різдвяна вистава за мотивами Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня», яка була підготовлена ​​театральною групою церкви.

Старший пастор церкви «Скинія» Рустам Фатуллаєв привітав усіх гостей з Різдвом Христовим і в молитві благословив дітей та батьків. А на завершення, звичайно ж, кожен отримав подарунки, і дорослий, і дитина.

Підстава для віри в чудо

За кілька днів після свята служителі церкви отримали багато дзвінків із щирими подяками. Адже були сім’ї, де дитині немає можливості купити зимову курточку, і доводиться носити стару з відірваними застібками, про квитки ж у цирк і похід в МакДональдс вона могла тільки мріяти.

«Я бачив радісні посмішки і дітей, і батьків на цьому святі, – каже пастор В’ячеслав Когут. – Через таке земне свято люди можуть почати вірити у чудеса, які Бог може створити в житті кожної людини. Таким чином, ми намагаємося принести цю радість якомога більшій кількості людей. Нехай Христос народиться в кожному серці!»

Для служителів команд цей день був складним, сповненим стресів і переживань, але водночас і благословінь. Не потрібно бути багатим, щоб сказати людині добрі слова або зробити приємне. Кожен з нас може подарувати усмішку і поділитися частинкою тепла на Різдво.

Попередня Рада Церков оголосила новий 2019 рік Роком сім’ї    
Наступна 2019 – Рік об’єднання у пості і молитві за Україну

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

Заява учасників ІІ Світового конгресу християн віри євангельської (6-9 жовтня 2016р., м. Львів, Україна)

Ми, священнослужителі п’ятидесятницьких церков з 20 країн Євразії, Північної та Південної Америки, учасники Світового конгресу звертаємося до всіх п’ятидесятників світу з наступним…

Новини братерства

Офіційний старт святкування 500-річчя Реформації – 25 грудня о третій годині дня на Європейській площі

     20 грудня в інформаційному агентстві УНІАН відбулась прес-конференція під час якої презентували проект R500, що стартує 25 грудня на Європейській площі різдвяним концертом.