Лютий 21, 2014 0 619 Переглядів

У Хмельницькому рукопокладено єпископа

     Звітно-виборна конференція обласного об’єднання  ЦХВЄУ відбулася 15  лютого у м.  Хмельницькому.  Ще на чотири роки старшим пресвітером області одноголосно було обрано Ростислава Мураха.

     На прохання членів конференції старші служителі братерства рукопоклали Ростислава Мураха у сан єпископа. Була звершена окрема молитва за переобраний керівний склад обласного об’єднання (заступників старшого пресвітера, пресвітерську раду), а також за Ростислава і Ларису Мурахів.

     За словами старшого єпископа ЦХВЄУ Михайла Паночка, робота братерства в області ведеться досить активно. Нині на Хмельниччині функціонує 55 церков, кількість членів яких постійно зростає і  на сьогодні становить понад 2300 віруючих.

     Під час конференції старший єпископ поділився словом наставлення і дав інформацію про ситуацію у братерстві, та про останні події в Україні і дії керівництва церкви за нинішніх обставин. Михайло Степанович закликав віруючих посилити молитви за нашу державу.

     16 лютого Михайло Паночко відвідав церкву у Хмельницькому, пастором якої служить Павло Лучков, де проповідував на тему: «Чому християни втрачають радість», звершив молитву з оливопомазанням.

     Цього ж дня разом з єпископом  з Івано-Франківщини Юрієм Веремієм, Михайло Паночко побував на зібранні в новій Хмельницькій церкві «Благодать», яку очолює єпископ Ростислав Мурах. Тут  старший єпископ братерства проповідував на тему: «Блаженні чисті серцем, або духовна кардіологія». Співом на цьому служінні послужили гості – молодіжний хор з Івано-Франківщини.

Попередня Всім церквам християн віри євангельської України:
Наступна Заява Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо загрози сепаратизму

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Лариса Мурах: «Наша молитва, щоб Господь піднімав нових служителів»

  5-6 лютого 2016 р. відбулася звітна конференція працівників дитячого служіння ЦХВЄУ. Відповідальні за роботу в областях ділилися інформацією про те, як розвивається дитяче служіння їхніх регіонах, переймали досвід та спілкувалися.

Новини братерства

ВРЦіРО оприлюднила звернення до засобів масової інформації

     В нашій країні та з-за кордону зі сторони телеканалів та інших ЗМІ неодноразово спостерігалося поширення неправдивої, недостовірної та часом провокаційної інформації на релігійну тематику.

Новини братерства

Молитовне віче об’єднало сотні євангельських церков (ВІДЕО)

   10 березня на Майдані Незалежності в м. Києві відбулося ініційоване Церквою віри євангельської України молитовне віче.