Лютий 21, 2014 0 1323 Переглядів

У Хмельницькому рукопокладено єпископа

     Звітно-виборна конференція обласного об’єднання  ЦХВЄУ відбулася 15  лютого у м.  Хмельницькому.  Ще на чотири роки старшим пресвітером області одноголосно було обрано Ростислава Мураха.

     На прохання членів конференції старші служителі братерства рукопоклали Ростислава Мураха у сан єпископа. Була звершена окрема молитва за переобраний керівний склад обласного об’єднання (заступників старшого пресвітера, пресвітерську раду), а також за Ростислава і Ларису Мурахів.

     За словами старшого єпископа ЦХВЄУ Михайла Паночка, робота братерства в області ведеться досить активно. Нині на Хмельниччині функціонує 55 церков, кількість членів яких постійно зростає і  на сьогодні становить понад 2300 віруючих.

     Під час конференції старший єпископ поділився словом наставлення і дав інформацію про ситуацію у братерстві, та про останні події в Україні і дії керівництва церкви за нинішніх обставин. Михайло Степанович закликав віруючих посилити молитви за нашу державу.

     16 лютого Михайло Паночко відвідав церкву у Хмельницькому, пастором якої служить Павло Лучков, де проповідував на тему: «Чому християни втрачають радість», звершив молитву з оливопомазанням.

     Цього ж дня разом з єпископом  з Івано-Франківщини Юрієм Веремієм, Михайло Паночко побував на зібранні в новій Хмельницькій церкві «Благодать», яку очолює єпископ Ростислав Мурах. Тут  старший єпископ братерства проповідував на тему: «Блаженні чисті серцем, або духовна кардіологія». Співом на цьому служінні послужили гості – молодіжний хор з Івано-Франківщини.

Попередня Всім церквам християн віри євангельської України:
Наступна Заява Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо загрози сепаратизму

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Волинське об’єднання церков ХВЄ представило свою інтернет-сторінку

3 квітня 2012 року в інтернет-просторі з’явився сайт ще одного обласного об’єднання Церкви ХВЄ України — Волинського.

Новини братерства

Глави церков виступили за незалежне і справедливе судочинство

   Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій висловила готовність до діалогу та співпраці з керівниками і всім суддівським корпусом України задля становлення справедливості в державі на основі верховенства права…

Церкви в Європі

«Церкви в Іспанії динамічно ростуть, оскільки Мадридська церква дбає про заснування дочірніх громад» – Михайло Паночко

Щороку у жовтні-листопаді  старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко здійснює поїздку