Липень 18, 2017 0 579 Переглядів

Щоб організувати безкоштовний показ фільму «Лютер», заповніть форму та отримайте матеріали

    В рамках ювілею Реформації варто використати будь-яку можливість проведення просвітницької діяльності. Одним із інструментів для цього являється трансляція художнього фільму «Лютер», який було знято у 2003 році в партнерстві Німеччини та США.

    Зараз є унікальна пропозиція протягом півроку (з 1 липня по 31 грудня 2017 року) транслювати цю кінострічку в кінотеатрах та за їх межами по всій території країни. Фондом «Східноєвропейська Реформація» було викуплено права на показ фільму та право трансляції українською мовою. Показ фільму погоджено з Держкіно та надано дозвіл на некомерційний показ. 

    Трансляція фільму «Лютер» допоможе передати атмосферу Реформації, її історію та познайомить глядача з її героєм – Мартіном Лютером. Показ фільму переважно орієнтований на невоцерковлену аудиторію. Таким чином спільний перегляд сприятиме зняттю бар’єрів між жителями міста та євангельськими церквами.

    Трейлер фільму тут. 

    Також фільм можна демонструвати влітку під час проведення молодіжних таборів, щоб донести молоді та підліткам послання Реформації.

    Якщо ви бажаєте в своєму місті організувати безкоштовний показ фільму Лютер в кінотеатрі, на відкритих літніх майданчиках чи в молодіжних таборах, будь ласка, заповніть форму за посиланням: https://goo.gl/7Ep1RR. У відповідь ви отримаєте детальну інструкцію та всі необхідні матеріали. З питаннями звертайтесь в офіс ГО «Східноєвропейська Реформація» за телефоном: (097) 003-14-25.

Попередня У вересні на Житомирщині відбудеться міжнародна міжконфесійна конференція по роботі з дітьми-аутистами (АНОНС)
Наступна Запрацював сайт Біблійної школи при ПБС

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Всеукраїнська Рада Церков заявляє про недоліки Закону про захист персональних даних

Представники Церков і релігійних організацій вважають, що Закон України «Про захист персональних даних» та практика його застосування не повинні порушувати права людей на свободу віросповідання та фіксувати у базах даних їх ставлення до релігії.

Відділ дитячого служіння

Лариса Мурах: «Сьогодні зростає цифрове покоління, яке виховується поколінням книжкових батьків»

23-24 листопада 2018 р.відбулася звітна конференція Відділу служіння дітям та підліткам УЦХВЄ в  м. Київ на тему: «Як зберегти покоління?»

Новини братерства

Комітет єпископів ЦХВЄУ оголосив тиждень молитви за Україну

25-26 вересня 2012 року в Києві відбулося засідання Правління та Комітету єпископів ЦХВЄУ. Під час засідань було розглянуто та вирішено чимало актуальних для братерства питань. Зокрема, служителі обговорили…