Грудень 15, 2014 0 333 Переглядів

Вийшов друком щотижневик та планувальник на 2015 рік – добрі помічники у служінні пасторів

     Під редакцією відділу освіти ЦХВЄУ вийшла у світ корисна друкована продукція – щотижневик та планувальник на наступний рік.  Мета цих видань – не лише систематизувати та полегшити планування поточних справ служителя, але й допомогти їм поліпшити аналіз проведеної за рік роботи.

     Світ навколо швидко змінюється, останнім часом у паперового щотижневика з’явився конкурент – електронна записна книжка. Проте, паперові щотижневики все ще тримають позицію лідерів. По-перше, «рукописи не горять», тому ніякий вірус не «з’їсть» ваші важливі записи. По-друге, постійно носити з собою, наприклад, ноутбук – не практично. Тому найоптимальнішим варіантом для служителів був і залишається – щотижневик. Він добре підійде людині, яка багато часу проводить у дорозі, має щільний графік зустрічей, та часто виїжджає у відрядження.

     Зрозуміло, що назва «щотижневик» є умовною, оскільки він призначений для коротких нотаток і звітів. Дозволяє скласти плани на тиждень, місяць, рік. Практика показує, що людина, яка планує свій робочий день, встигає у житті набагато більше. Щотижневик надруковано українською та  російською мовами, має формат А5, одна сторінка – один робочий тиждень (64 сторінки). Кожен тиждень починається з цитати, яка може спонукати до роздумів чи надихати. На кожен день  зазначено певні місця з Біблії, дотримання цього плану допоможе за 2015 рік прочитати все Святе Писання.

     Окрім стандартних сторінок він має декілька додатків з корисною інформацією, наприклад, коротку історичну довідку про навчальні заклади Церкви християн віри євангельської України, сторінку з календарями на 2015 та 2016 роки, сторінки для нотаток, та інші інформаційні матеріали.

     Традиція дарувати ділові аксесуари, зокрема, щотижневик, збереглася і до сьогодні – отримати в подарунок гарну записну книжку не лише приємно, а й корисно. Щотижневик може бути подарунком партнерам служіння та гостям вашої церкви.

     «Планувальник 2015» – альбомного формату (А1). Надруковано українською мовою. Містить додаток з фотографіями служителів Церкви християн віри євангельської України.

     Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

1010_1

Попередня Звітна зустріч працівників Відділу освіти ЦХВЄУ
Наступна Українське Біблійне товариство на другому місці у світі по розповсюдженню Святого Письма

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Міжнародна місіонерська школа готує 25 нових місіонерів

5 червня 2012 року на базі Київського Біблійного інституту розпочалась Міжнародна місіонерська школа, яку організувала місія «Світло для народів» спільно з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.

Новини братерства

В Івано-Франківську відбувся другий випуск бакалаврів філії ЛБС

   25 жовтня 2015 року в домі молитви церкви ХВЄ м. Івано-Франківська відбулося святкове богослужіння, приурочене випуску студентів філії Львівської богословської семінарії. 41 студент, серед яких пастори, диякони, вчителі недільних шкіл та проповідники з багатьох церков області

Новини братерства

Міністр культури Леонід Новохатько: «Ми готові поглиблювати співпрацю з Всеукраїнською Радою Церков»

Міністр культури України Леонід Новохатько відзначив важливість державно-конфесійного діалогу, який провадить Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, та заявив…