Грудень 15, 2014 0 250 Переглядів

Вийшов друком щотижневик та планувальник на 2015 рік – добрі помічники у служінні пасторів

     Під редакцією відділу освіти ЦХВЄУ вийшла у світ корисна друкована продукція – щотижневик та планувальник на наступний рік.  Мета цих видань – не лише систематизувати та полегшити планування поточних справ служителя, але й допомогти їм поліпшити аналіз проведеної за рік роботи.

     Світ навколо швидко змінюється, останнім часом у паперового щотижневика з’явився конкурент – електронна записна книжка. Проте, паперові щотижневики все ще тримають позицію лідерів. По-перше, «рукописи не горять», тому ніякий вірус не «з’їсть» ваші важливі записи. По-друге, постійно носити з собою, наприклад, ноутбук – не практично. Тому найоптимальнішим варіантом для служителів був і залишається – щотижневик. Він добре підійде людині, яка багато часу проводить у дорозі, має щільний графік зустрічей, та часто виїжджає у відрядження.

     Зрозуміло, що назва «щотижневик» є умовною, оскільки він призначений для коротких нотаток і звітів. Дозволяє скласти плани на тиждень, місяць, рік. Практика показує, що людина, яка планує свій робочий день, встигає у житті набагато більше. Щотижневик надруковано українською та  російською мовами, має формат А5, одна сторінка – один робочий тиждень (64 сторінки). Кожен тиждень починається з цитати, яка може спонукати до роздумів чи надихати. На кожен день  зазначено певні місця з Біблії, дотримання цього плану допоможе за 2015 рік прочитати все Святе Писання.

     Окрім стандартних сторінок він має декілька додатків з корисною інформацією, наприклад, коротку історичну довідку про навчальні заклади Церкви християн віри євангельської України, сторінку з календарями на 2015 та 2016 роки, сторінки для нотаток, та інші інформаційні матеріали.

     Традиція дарувати ділові аксесуари, зокрема, щотижневик, збереглася і до сьогодні – отримати в подарунок гарну записну книжку не лише приємно, а й корисно. Щотижневик може бути подарунком партнерам служіння та гостям вашої церкви.

     «Планувальник 2015» – альбомного формату (А1). Надруковано українською мовою. Містить додаток з фотографіями служителів Церкви християн віри євангельської України.

     Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

1010_1

Попередня Звітна зустріч працівників Відділу освіти ЦХВЄУ
Наступна Українське Біблійне товариство на другому місці у світі по розповсюдженню Святого Письма

Вам також може сподобатися

Новини братерства

ІІ Всеукраїнський форум сім’ї: Резолюція представила стратегію захисту родинних цінностей

   15 листопада у Києві відбувся ІІ Всеукраїнський форум сім’ї. У міському будинку вчителя зібралися представники українських церков, науковці, громадські та політичні діячі, щоб обговорити стратегію порятунку традиційної родини.

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ обговорив з директором Іnternational Aid Trust перспективи подальшої співпраці

2 жовтня 2012 року старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Степанович Паночко провів зустріч з Бернардом Кокером…

Новини братерства

Церкві “Євангеліст” у м.Апостолове 85 років

30 жовтня 2011 року у м. Апостолове відбулося урочисте богослужіння з нагоди святкування 85-річчя церкви «Євангелист».