Квітень 5, 2013 0 403 Переглядів

Представники церков закликають владу до діалогу

      Чому церкви і релігійні організації опинились поза законотворчим процесом, пов’язаним із змінами до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації»? Це запитання звучало під час засідання Секретаріату Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій 4 квітня 2013 року.
      Як повідомляє Інститут релігійної свободи,  представники конфесій висловили стурбованість тим, що, незважаючи на Доручення Президента України, членам ВРЦіРО досі не відома остаточна редакція законопроекту. Вони констатували відсутність з боку урядових структур системного діалогу і прозорого співробітництва з релігійною спільнотою щодо законотворення. Відтак, учасники засідання вирішили знову звернутися до Президента та Прем’єра щодо цього питання.
   Рада Церков також занепокоєна тим, що урядовий законопроект № 2342, спрямований на посилення протидії дискримінації, у підсумку відкриє можливості для пропаганди гомосексуалізму та обмежить права прихильників традиційної сім’ї, зокрема віруючих, на свободу висловлювати свою позицію.
   Як повідомив учасник засідання, єпископ ЦХВЄ Микола Синюк, глави церков також планують звернутися до керівництва держави із закликом відкликати урядовий законопроект про ліквідацію Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. Як відомо закриття НЕК підтримує Мінкультури.  Крім того члени Секретаріату обговорили результати візиту делегації ВРЦіРО до Брюсселю та спланували подальші дії щодо співробітництва з ЄС.

Попередня 1025-річчя Хрещення Київської Русі: «Не втратьмо нагоди засвідчити людям про Христа»
Наступна Пастор стотисячної корейської церкви проповідував на конференції у Києві

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Пастор з Монголії Один Цолмон: «Наша мета проповідувати Євангеліє народам, розкиданим по Азії за часів Чингізхана»

29 липня відбулася зустріч завідувача Відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків ЦХВЄУ Юрія Кулакевича з пастором Один Цолмоном із Монголії

Новини братерства

580 студентів вивчають англійську за допомогою друзів зі США

З 18 по 28 червня 2012 року в приміщенні церкви ХВЄ м.Івано-Франківська реалізовується проект “Школа розмовної англійської мови”.

Новини братерства

Міжконфесійна молитва за єдність християн відбулася у Києві

25 січня підтримуючи ініціативу Тижня молитов за єдність християн Церква християн віри євангельської України запросила священнослужителів та вірних різних конфесій до храму київської церкви «Філадельфія» (Голосіївська, 57).