Березень 2, 2017 0 358 Переглядів

Секретаріат ВРЦіРО розглянув питання боротьби з корупцією, соціального служіння церков та підготовки до ходи за сім’ю

     Чергове засідання Секретаріату ВРЦіРО відбулося 1 березня 2017 р. під головуванням  першого заступника  старшого єпископа ЦХВЄУ Миколи  Синюка на базі церкви ХВЄ «Філадельфія».

     Окрім обговорення поточної ситуації у сфері державно-конфесійних відносин (доповідав  директор Департаменту у справах релігій та національностей Мінкультури Андрій Юраш), були порушені питання щодо законопроектів, що стосуються свободи  віросповідання та суспільної моралі.

     Запрошені на Секретаріат представники міжнародної громадської організації Transparency International поділилися власним досвідом роботи щодо подолання явища корупції у суспільстві.

     Про діяльність Комісії з питань соціального служіння ВРЦіРО було заслухано о. Сергія Дмитрієва (УПЦ КП),  який доповів про спільну міжконфесійну діяльність Комісії у різних аспектах  соціального служіння в Україні, озвучив плани роботи  Комісії на майбутнє.

     Секретаріат ВРЦіРО підтримав ідею створення оргкомітету  з підготовки до проведення ходи на захист дітей та підтримки сім’ї, яку планується провести у Києві на початку червня .

     На наступне засідання Секретаріату пропонується запросити  представників  Польської  екуменічної  ради. Про діяльність  ПЕР  присутніх інформував  о. Ігор Шабан.

     За результатами засідання Секретаріату прийнято відповідні рішення та готуються проекти листів, звернень до департаменту у справах релігій Мінкультури  України, інших установ та організацій.

Попередня Щоденник старшого єпископа: січень-лютий 2017
Наступна Сестринське служіння на Волині - січень-лютий 2017

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: квітень 2015

вітень – місяць Пасхальних святкувань  та діалогу із міжнародними делегаціями. Михайло Паночко провів робочі наради із представниками посольства США, поспілкувався з членами групи фінських християн

Новини братерства

Рукопокладення Віктора Клеця в сан єпископа

24 грудня 2011 року в Сумах відбулася звітна пасторська конференція обласного об’єднання церков ХВЄ, в якій взяли участь близько 40 делегатів.

Новини братерства

Всеукраїнський союз ЦХВЄ виступив на захист пастора Кашкумбаєва

Пастор протестантської церкви «Благодать» з Астани (Казахстан) 67-річний Бахтжан Кашкумбаєв нині знаходиться у Республіканському центрі психіатрії в Алмати, де проходить примусове психіатричне обстеження.