Березень 2, 2017 0 378 Переглядів

Секретаріат ВРЦіРО розглянув питання боротьби з корупцією, соціального служіння церков та підготовки до ходи за сім’ю

     Чергове засідання Секретаріату ВРЦіРО відбулося 1 березня 2017 р. під головуванням  першого заступника  старшого єпископа ЦХВЄУ Миколи  Синюка на базі церкви ХВЄ «Філадельфія».

     Окрім обговорення поточної ситуації у сфері державно-конфесійних відносин (доповідав  директор Департаменту у справах релігій та національностей Мінкультури Андрій Юраш), були порушені питання щодо законопроектів, що стосуються свободи  віросповідання та суспільної моралі.

     Запрошені на Секретаріат представники міжнародної громадської організації Transparency International поділилися власним досвідом роботи щодо подолання явища корупції у суспільстві.

     Про діяльність Комісії з питань соціального служіння ВРЦіРО було заслухано о. Сергія Дмитрієва (УПЦ КП),  який доповів про спільну міжконфесійну діяльність Комісії у різних аспектах  соціального служіння в Україні, озвучив плани роботи  Комісії на майбутнє.

     Секретаріат ВРЦіРО підтримав ідею створення оргкомітету  з підготовки до проведення ходи на захист дітей та підтримки сім’ї, яку планується провести у Києві на початку червня .

     На наступне засідання Секретаріату пропонується запросити  представників  Польської  екуменічної  ради. Про діяльність  ПЕР  присутніх інформував  о. Ігор Шабан.

     За результатами засідання Секретаріату прийнято відповідні рішення та готуються проекти листів, звернень до департаменту у справах релігій Мінкультури  України, інших установ та організацій.

Попередня Щоденник старшого єпископа: січень-лютий 2017
Наступна Сестринське служіння на Волині - січень-лютий 2017

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Комітет єпископів ЦХВЄУ оголосив сім тижнів посту й молитви за Україну

      На виїзному засіданні Комітету ЦХВЄУ, що відбулося 10 липня на Житомирщині, де цими днями проходить Молодіжний з’їзд церков братерства, було прийнято рішення оголосити всеукраїнський піст і молитву за ситуацію в Україні та духовне відродження нашого краю.

Новини братерства

Международный Конгресс ХВЕ: день четвертый. Причастие и торжественное закрытие

   ЛЬВОВ, 13 октября 2013 г. Воскресным утром, в последний день Конгресса, зал церкви «Голгофа» переполнен. К делегатам присоединились члены поместной церкви.  Вместе совершили Вечерю Господню!

Новини братерства

Ювілейне богослужіння у древньому Володимирі

16 квітня 2012 року, на другий день пасхальних свят церква ХВЄ міста Володимира-Волинського відзначала ювілей: 20 років з дня першого богослужіння у новому молитовному домі. Два десятиліття тому якраз на Страстний четвер тут у новозбудованому приміщенні пролунала вдячність Богові не лише за Спасителя, Який страждав, помер і воскрес, але й за дорогу довжиною у декілька десятиліть, якою Господь вів церкву.