Вересень 4, 2019 1 375 Переглядів

Розпочато реєстрацію на Східноєвропейський лідерський форум-2019

6-9 листопада 2019 року в Києві відбудеться дев’ятий Східноєвропейський лідерський форум. Щороку цей захід збирає кілька сотень учасників з України, Білорусі, Молдови, Литви, Росії, Голландії, Фінляндії, США, Південної Кореї.

Форум є міжденомінаційною платформою для створення і зміцнення партнерських відносин між євангельськими лідерами, для спорядження і забезпечення їх необхідними ресурсами для виконання Церквою Великого Доручення. Мета його – поширення принципів Божого Царства в усі сфери життя народів Східної Європи.

12 секцій, 10 ток-шоу, 70 спікерів, 120 тем з різних ракурсів розглядають виклики сучасності: професіоналізм у служінні, єдність християн, цілісний біблійний світогляд, розуміння культурного контексту тощо.

«На СЛФ присутня висока концентрація корисних думок, якими діляться служителі-практики з різних сфер церковного та суспільного життя. Дуже важливо, що ця інформація є достовірною і неупередженою. Їхній досвід та корисна інформація допомогли мені та моїм колегам більш ефективно відповідати на сучасні виклики, будуючи роботу у своєму регіоні», – зазначив пастор, координатор Руху Реформації в Черкаській області Валерій Бєляєв.

Цього року на пленарних сесіях з проповідями виступлять Лео Франк (учитель, доктор філософії в богослов’ї) і Денис Подорожний (пастор, проповідник, доктор богослов’я). Традиційно серед спікерів буде ціла низка учителів та служителів УЦХВЄ, старші служителі братерства.

Інформація про теми, які будуть обговорюватися на секціях, семінарах, ток-шоу і т.д. міститься на сайті Форуму і постійно оновлюється. Ранкові та вечірні пленарні сесії можна буде почути в прямій трансляції на каналі YouTube. Посилання на канал з’явиться напередодні відкриття на сторінці СЛФ в фейсбуці.

Будь ласка, реєструйтеся на сайті: http://2019.forumeast.eu/registratsiya/

Ресурсний сайт: https://www.forumeast.eu/

Сайт заходу: http://2019.forumeast.eu/

Пишіть нам: info@forumeast.eu

Контактний тел..: +38 097 003 14 25

Форум на YouTube: https://www.youtube.com/user/EELF2011

Форум на Facebook: https://www.facebook.com/velf.forum

Форум в Telegram: https://t.me/forumeast (@forumeast)

Прес-центр СЛФ

Попередня «Успіх молитви за Британію – в однодушності євангельських християн» - Михайло Паночко учасникам Національного Дня молитви за Британію
Наступна «Навіки Христів» - під таким гаслом три церкви на Одещині провели водне хрещення

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

ЄТС запрошує на навчання за програмою «Відкриття церков»

Часто віруючі лякаються слова «місіонер», бо асоціюють його виключно з

Новини

«Його голос пробивався через «залізну  завісу», щоб надихати братів по вірі», – Михайло Паночко надіслав співчуття родині Біллі Грема 

 «Від імені Української Церкви Християн Віри Євангельської висловлюємо щире співчуття з приводу відходу у Вічність …

Новини

ЄТС: не пропустіть чудову можливість отримати диплом магістра богослов’я за державним зразком!

Євангельська теологічна семінарія християн віри євангельської  у партнерстві з Класичним приватним університетом оголошує набір на навчання за магістерською програмою