Вересень 4, 2019 1 921 Переглядів

Розпочато реєстрацію на Східноєвропейський лідерський форум-2019

6-9 листопада 2019 року в Києві відбудеться дев’ятий Східноєвропейський лідерський форум. Щороку цей захід збирає кілька сотень учасників з України, Білорусі, Молдови, Литви, Росії, Голландії, Фінляндії, США, Південної Кореї.

Форум є міжденомінаційною платформою для створення і зміцнення партнерських відносин між євангельськими лідерами, для спорядження і забезпечення їх необхідними ресурсами для виконання Церквою Великого Доручення. Мета його – поширення принципів Божого Царства в усі сфери життя народів Східної Європи.

12 секцій, 10 ток-шоу, 70 спікерів, 120 тем з різних ракурсів розглядають виклики сучасності: професіоналізм у служінні, єдність християн, цілісний біблійний світогляд, розуміння культурного контексту тощо.

«На СЛФ присутня висока концентрація корисних думок, якими діляться служителі-практики з різних сфер церковного та суспільного життя. Дуже важливо, що ця інформація є достовірною і неупередженою. Їхній досвід та корисна інформація допомогли мені та моїм колегам більш ефективно відповідати на сучасні виклики, будуючи роботу у своєму регіоні», – зазначив пастор, координатор Руху Реформації в Черкаській області Валерій Бєляєв.

Цього року на пленарних сесіях з проповідями виступлять Лео Франк (учитель, доктор філософії в богослов’ї) і Денис Подорожний (пастор, проповідник, доктор богослов’я). Традиційно серед спікерів буде ціла низка учителів та служителів УЦХВЄ, старші служителі братерства.

Інформація про теми, які будуть обговорюватися на секціях, семінарах, ток-шоу і т.д. міститься на сайті Форуму і постійно оновлюється. Ранкові та вечірні пленарні сесії можна буде почути в прямій трансляції на каналі YouTube. Посилання на канал з’явиться напередодні відкриття на сторінці СЛФ в фейсбуці.

Будь ласка, реєструйтеся на сайті: http://2019.forumeast.eu/registratsiya/

Ресурсний сайт: https://www.forumeast.eu/

Сайт заходу: http://2019.forumeast.eu/

Пишіть нам: info@forumeast.eu

Контактний тел..: +38 097 003 14 25

Форум на YouTube: https://www.youtube.com/user/EELF2011

Форум на Facebook: https://www.facebook.com/velf.forum

Форум в Telegram: https://t.me/forumeast (@forumeast)

Прес-центр СЛФ

Попередня «Успіх молитви за Британію – в однодушності євангельських християн» - Михайло Паночко учасникам Національного Дня молитви за Британію
Наступна «Навіки Христів» - під таким гаслом три церкви на Одещині провели водне хрещення

Вам також може сподобатися

Новини
Новини

«Його голос пробивався через «залізну  завісу», щоб надихати братів по вірі», – Михайло Паночко надіслав співчуття родині Біллі Грема 

 «Від імені Української Церкви Християн Віри Євангельської висловлюємо щире співчуття з приводу відходу у Вічність …