Листопад 12, 2014 0 580 Переглядів

У Києві проходить четвертий Східноєвропейський лідерський форум

     12-15 листопада 2014 року у Києві відбувся Східноєвропейський лідерський форум. Четвертий рік поспіль християнські лідери з країн Східної Європи зібралися разом, щоб знайти відповіді на нагальні питання сьогодення. Придбати або зміцнити мотивацію для сміливого прийняття тих викликів, які кидає нам час. А також отримати інструменти, які дозволяють гідно на них відповісти.

     В роботі Східноєвропейського лідерського форуму взяли участь понад 70 спікерів з України, Білорусі, Литви, Великобританії та США, які поділились зі слухачами особливим досвідом і ресурсами. У їх числі багато служителів церков ХВЄ України та Білорусі: старші пресвітери обласних об’єднань ЦХВЄУ Володимир Бричка (Житомирська обл.), Анатолій Козачок (м. Київ), Ростислав Мурах (Хмельницька  обл.) Керівники відділів братерства ЦХВЄУ, зокрема, відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків Юрій Кулакевич, відділу освіти Віктор Вознюк, молодіжного відділу Богдан Левицький. А також кандидат історичних наук академічний декан Біблійного коледжу «Світло Євангелія», м. Дніпропетровськ Михайло Мокієнко, ректор Київського Біблійного інституту Сергій Манелюк. Серед білоруських спікерів –  заступник єпископа Об’єднаної церкви ХВЄ Білорусі Леонід Бірюк, пастор з Мінська, автор книги «Золоте століття Білорусі» Антоній Бокун та багато інших.

     Майстер-класи, дискусії, круглі столи, дозволили присутнім брати активну участь у напрацюванні стратегій і стати ініціаторами спільних проектів у майбутньому. На Форумі було представлено 10 секцій: «Апологетика», «Євангелізація», «Мистецтво», «Медіа і комунікації», «Місіонерство і відкриття церков», «Освіта», «Сімейне служіння», «Молодіжне служіння», «Церковне лідерство», «Церква і громадянське суспільство».

     Ярослав Лукасик, директор Східноєвропейського лідерської форуму підкреслив: «Цього року робиться акцент на тому, наскільки важливою і унікальною є роль Церкви в кризові моменти історії Східної Європи. Активна громадянська позиція, вплив Божих стандартів на процеси в суспільстві, цілісний біблійний світогляд – наша реакція, відповідь Церкви на запити і проблеми східноєвропейського суспільства».

     Детальніше на сайті форуму

Попередня Він залишиться добрим прикладом полум’яного, безкомпромісного проповідника Євангелія Ісуса Христа
Наступна Містами Донецької та Луганської областей проїде другий міжконфесійний «Автопоїзд миру та єднання»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Як допомогти із поширенням християнського мовлення на сході України

   Криваві події на сході нашої країни – результат інформаційної війни з боку Росії, вважають українські політики. Великою мірою саме ЗМІ винні у провокації та ескалації конфлікту  на Донеччині і Луганщині. У той же час…

Новини братерства

Комітет УЦХВЄ заснував відділ сімейного служіння та заохотив розвивати служіння вдовам учасників АТО

Про необхідність створення сімейного відділу у структурі братерства УЦХВЄ йшлося

Новини братерства

Учасники конференції «Європейські цінності в українській політиці» вчилися у минулого та планували майбутнє

19 жовтня під Києвом відбулася  конференція «Європейські цінності в українській