Листопад 17, 2018 0 697 Переглядів

«Наші плани – у Божих руках» – відбулася друга конференція для дружин служителів

Жіноче служіння Української Церкви ХВЄ має давню і добру історію. За 25 років діяльності відділу (відповідальна – Віра Деркач) вималювалася чітка й ефективна структура – служіння діє за певними напрямками у більшості місцевих церков, охоплюючи сестер різних соціальних категорій.

Відділ опікується вдовами, самотніми і розлученими жінками, незаміжніми, одруженими тощо. У планах– розширення служіння для дівчат, а також активне залучення до служіння самих дівчат.

Ще у фокусі особливої уваги – праця з невіруючими жінками, адже чинення добрих діл – це потужне світло, здатне навертати людей до Христа.

І у всій цій цілеспрямованій діяльності якось поза увагою залишилися сестри, які не менше, аніж інші, потребують підтримки і поради. Мова – про дружин служителів. Їм служать не так вже і часто, коли їхнє служіння, натомість, не має перепочинку. І ми вирішили їм послужити.

Перша конференція для дружин служителів була пробною. 28-30 вересня до Затоки (Одеська область) з’їхалися сестри, чоловіки яких служать у церквах Південно-Східного регіону України. Гаслом такого особливого зібрання стали слова з Послання до євреїв: «Та не є Бог несправедливий, щоб забути діло ваше та працю любови…» (Євр. 6:10). І конференція показала, що зустрічі такого роду вкрай потрібні.

Тому відповідальні за навчальний напрямок відділу жіночого служіння Галина Терещенко і Віта Лисюк організували другу таку конференцію, цього разу – для дружин служителів церков Центральної України.

Конференція проходила 5-7 листопада 2018 р. в оздоровчому центрі «Фавор» на Житомирщині. Більше 80 учасниць з церков Києва і Київської, Житомирської, Чернігівської, Сумської, Кіровоградської, Черкаської, Харківської і Полтавської областей разом молилися, навчалися, ділилися досвідом і переживаннями, відпочивали і тілесно, і душевно, і духовно.

Старший пресвітер обласного об’єднання церков ХВЄ Житомирщини Руслан Юзюк благословив сестер щирим словом і молитвою.

Практичними порадами ділилися дружина служителя з багаторічним стажем Надія Комендант і Галина Терещенко, досвідчена дружина єпископа. Семінар на тему «Справжня я» у викладі Людмили Бендус допоміг оцінити себе і своє служіння у світлі Слова Божого.

 А слово настанови від старшого єпископа УЦХВЄ Михайла Паночка стало заключним акордом чудової зустрічі. Михайло Степанович взяв за основу текст з Еф. 1:3-4, показавши, які дивовижні благословення заховані для нас у Христі. Віра в Бога наділяє особливим статусом, але й накладає особливу відповідальність. Без розуміння цього неможливо бути ефективною християнкою.

Окрема подяка – вокальній групі з Коростеня, яка служила натхненним співом упродовж всіх трьох днів зустрічі.

А насамкінець учасниці змогли взяти участь в особливому проекті – створенні рукописної Біблії.

Зустрічі такого роду плануємо організовувати і надалі. Адже нас чекають дружини служителів церков Північно-Західного і Південно-Західного регіонів України. Ми молимося за цю справу і вдячні Богові за те, що всі наші плани – в Його міцних і надійних руках.

Людмила Бендус

Попередня Заходи у рамках жіночого служіння на Волині у вересні-листопаді 2018 року
Наступна Старший єпископ відвідав Тернопільщину – м. Ланівці та с. Передмірка

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Мюзикл «Біла хустинка» – сучасна інтерпретація притчі про блудного сина – знайшов свого глядача у виправних колоніях

Виїзне служіння театральної групи  церкви «Скинія» (м. Київ)  7 і 8 листопада 2014 стало особливим. На сценах БК виправних колоній…

Новини братерства

90-ліття п’ятидесятницького руху святкували у Києві

9 жовтня ввечері в приміщенні київської церкви «Філадельфія» відбулося святкове богослужіння в рамках відзначення 90-річчя пятидесятницького руху в Україні.

Новини братерства

У Києві вперше відбувся молитовний сніданок

21 вересня 2011року в Україні вперше відбувся молитовний сніданок за участю європейських та українських політиків, духовенства, громадських організацій та представників дипломатичного корпусу. Він проходив у ресторані «Бельведер».