Жовтень 16, 2015 0 678 Переглядів

«Лише у перший день акції, і лише у Сєвєродонецьку, ми роздали 8 тисяч Євангелій»

     Протягом трьох днів 14-16 жовтня 2015 р, у чотирьох містах Луганської області Сєвєродонецьку, Рубіжному, Кремінній та Лисичанську проходить масштабна євангелізаційна акція. Перша за час воєнних дій на Сході. Організатор цієї акції, яка проходить під назвою «Книга котра змінює життя» – Міжнародна християнська місія «Гедеон».

     Як розповів сайту www.chve.org.ua диякон церкви ХВЄ у м. Сєвєродонецьк Олександр Руденко, в євангелізацію активно включилися п’ять євангельських церков міста. Тільки за перший день акції, лише у Сєвєродонецьку роздали 8 тисяч Євангелій. А ще –  близько 3 тисяч запрошень на вечірню молитву за мир в Україні і спасіння душі кожної людини. Сотні мешканців міста відгукнулися на заклик і прийшли на служіння до молитовних будинків.

     «Учора я проїхався містом і те що побачив, нагадувало великий християнський флешмоб. У різних куточках міста стоять молитовні намети, брати і сестри проповідують, роздаючи Гедеонівські Євангелії, – ділиться Олександр Руденко. – На другий день ми роздали близько 15 тисяч примірників і побачимо, скільки ще буде роздано до вечора – вже два рази приїздила машина за додатковими тиражами».

     Окрім вуличних християни провели євангелізації у різних установах та закладах, зокрема відвідали лікарні, вузи, військові частини. Гаслом акції обрали вірші із 26 глави Книги Левит: «Якщо ви будете ходити згідно з постановами Моїми, а заповідей Моїх будете додержувати й виконувати їх… І дам мир на землю вашу…»

     За словами Сєвєродонецьких служителів, сьогодні люди вже зовсім інакше реагують на  Слово Боже ніж у мирний час. Колись під час євангелізацій більшість людей байдуже проходили повз християнські намети. Сьогодні ж люди зупиняються, діляться своїми потребами і моляться разом з віруючими, а ще радо беруть християнську літературу.

Попередня День відпочинку для сестер
Наступна Робочий візит до Південної Кореї

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди Дня Соборності та Свободи України

   День Соборності та Свободи України – це особливе свято, яке не лише нагадує нам про непорушну єдність усіх Українських земель в незалежній вільній Державі…

Новини братерства

Нобелівський Лауреат Вернон Л. Сміт та міжнародний колектив відомих науковців презентували в Києві книгу про Реформацію

 1 червня за участю Нобелівського лауреата з економіки Вернона Л. Сміта відбулася презентація книги «Реформація. Успіх Європи і шанс для України»… 

Новини братерства

Різдво Христове в колонії

07 січня 2012 року команда з церкви «Скеля Спасіння» відвідала колонію суворого режиму 94. У цьому місці знаходяться люди, позбавлені волі за різні злочини.