Жовтень 16, 2015 0 462 Переглядів

«Лише у перший день акції, і лише у Сєвєродонецьку, ми роздали 8 тисяч Євангелій»

     Протягом трьох днів 14-16 жовтня 2015 р, у чотирьох містах Луганської області Сєвєродонецьку, Рубіжному, Кремінній та Лисичанську проходить масштабна євангелізаційна акція. Перша за час воєнних дій на Сході. Організатор цієї акції, яка проходить під назвою «Книга котра змінює життя» – Міжнародна християнська місія «Гедеон».

     Як розповів сайту www.chve.org.ua диякон церкви ХВЄ у м. Сєвєродонецьк Олександр Руденко, в євангелізацію активно включилися п’ять євангельських церков міста. Тільки за перший день акції, лише у Сєвєродонецьку роздали 8 тисяч Євангелій. А ще –  близько 3 тисяч запрошень на вечірню молитву за мир в Україні і спасіння душі кожної людини. Сотні мешканців міста відгукнулися на заклик і прийшли на служіння до молитовних будинків.

     «Учора я проїхався містом і те що побачив, нагадувало великий християнський флешмоб. У різних куточках міста стоять молитовні намети, брати і сестри проповідують, роздаючи Гедеонівські Євангелії, – ділиться Олександр Руденко. – На другий день ми роздали близько 15 тисяч примірників і побачимо, скільки ще буде роздано до вечора – вже два рази приїздила машина за додатковими тиражами».

     Окрім вуличних християни провели євангелізації у різних установах та закладах, зокрема відвідали лікарні, вузи, військові частини. Гаслом акції обрали вірші із 26 глави Книги Левит: «Якщо ви будете ходити згідно з постановами Моїми, а заповідей Моїх будете додержувати й виконувати їх… І дам мир на землю вашу…»

     За словами Сєвєродонецьких служителів, сьогодні люди вже зовсім інакше реагують на  Слово Боже ніж у мирний час. Колись під час євангелізацій більшість людей байдуже проходили повз християнські намети. Сьогодні ж люди зупиняються, діляться своїми потребами і моляться разом з віруючими, а ще радо беруть християнську літературу.

Попередня День відпочинку для сестер
Наступна Робочий візит до Південної Кореї

Вам також може сподобатися

Новини братерства

ЗВЕРНЕННЯ Українських Церков і релігійних організацій з приводу іноземної агресії

  Дорогі брати і сестри!  У цей важкий час, коли військові підрозділи Російської Федерації, порушуючи міжнародні та двосторонні угоди, увійшли на суверенну територію України,  ми найперше закликаємо всіх вас…

Новини братерства

Фестиваль Надії: три потреби, за які варто молитись у пості

   24 квітня оголошено Всеукраїнським днем посту і молитви за Міжнародний фестиваль надії, який проходитиме у Львові 20 червня 2015 року.

Новини братерства

У КБІ вручали дипломи випускникам першої групи служителів для людей з вадами слуху

     У п’ятницю, 23 жовтня у Київському біблійному інституті святкували випуск. Цього року разом з іншими групами уперше в КБІ завершила навчання спеціалізована група служіння людям з вадами слуху…