Лютий 3, 2015 0 406 Переглядів

Онлайн-конференція «Шабат»: розмова про Церкву християн віри євангельської у воєнний час

     Як визначити владу від Бога? Як діяти військовозобов’язаним християнам? Що роблять капелани у зоні АТО? Чи змінилися стосунки Української Церкви ХВЄ із Церквою Росії? На ці та багато інших запитань у прямому ефірі 23 січня відповів старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

     Отже онлайн-конференція «Шабат», яку традиційно веде старший пастор київської церкви «Скинія» Рустам Фатуллаєв,  цього разу була присвячена позиції Церкви християн віри євангельської у воєнний час. Багато запитання надійшло на адресу редакції від християн як з України, так і з Росії. Дивіться запис програми

{hwdvs-player}id=89|width=560|height=340{/hwdvs-player}.

Попередня Щоденник старшого єпископа: січень 2015
Наступна Міноборони розпочало створення капеланської служби у Збройних Силах України

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Команда українських богословів взяла учаcть у науковій конференції у Вільнюсі

   «Реформація: історія та сучасність» – під такою назвою 24–25 квітня 2015 року в м. Вільнюс (Литва) пройшла Міжнародна науково-практична конференція.

Новини братерства

Викладачі богословських навчальних закладів братерства пройшли навчання на базі КБІ

  У Київському Біблійному інституті за підтримки відділу освіти 13 травня 2016 р. відбувся навчально-методичний семінар для викладачів богословських навчальних закладів ЦХВЄУ.

Новини братерства

Михайло Паночко – 40 років у служінні. ЩИРО ВІТАЄМО!

  Серед багатьох ювілеїв, що про них згадуємо, є особливі. Вони приходять непомітно – з плином часу і сивиною. Сорок років служіння у церкві Христовій – це шлях посвяти, жертовності і любові!