Лютий 3, 2015 0 571 Переглядів

Онлайн-конференція «Шабат»: розмова про Церкву християн віри євангельської у воєнний час

     Як визначити владу від Бога? Як діяти військовозобов’язаним християнам? Що роблять капелани у зоні АТО? Чи змінилися стосунки Української Церкви ХВЄ із Церквою Росії? На ці та багато інших запитань у прямому ефірі 23 січня відповів старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

     Отже онлайн-конференція «Шабат», яку традиційно веде старший пастор київської церкви «Скинія» Рустам Фатуллаєв,  цього разу була присвячена позиції Церкви християн віри євангельської у воєнний час. Багато запитання надійшло на адресу редакції від християн як з України, так і з Росії. Дивіться запис програми

{hwdvs-player}id=89|width=560|height=340{/hwdvs-player}.

Попередня Щоденник старшого єпископа: січень 2015
Наступна Міноборони розпочало створення капеланської служби у Збройних Силах України

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В Софіївській Борщагівці закладено фундамент Дому Молитви на 1200 місць

25 вересня 2012 року розпочато будівництво чергового церковного комплексу Церкви християн віри євангельської на Київщині.

Новини братерства

«Коли церква йде до людей» – фрагменти зустрічі для літніх мешканців Івано-Франківська

Учасниця зустрічі для людей похилого віку, яку на початку жовтня провела команда жіночого відділу Івано-Франківської церкви ХВЄ, підійшла до однієї з організаторів і сказала.

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа ЦХВЄУ: січень 2016

 Весь місяць січень у робочому графіку Михайла Паночка був особливо насиченим. Нотатки про деякі події місця читайте далі. Так 6 січня, на Святвечір, старший єпископ за традицією відвідав Сокальську в’язницю, що на Львівщині.