Березень 30, 2017 0 246 Переглядів

Перша «Школа Реформації» спорядила служителів церков засобами для роботи із навчальними закладами, владою та ЗМІ (ВІДЕО)

     25 березня 2017 р. в рамках заходів руху R500 вперше в Україні відбулася Школа Реформації. Більше двохсот лідерів із протестантських церков з різних регіонів України зібралися в київській церкві «Філадельфія», щоб дізнатися як краще популяризувати біблійні цінності у рамках  проекту R500.

     Гість  Школи уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба на відкритті розповів про проект наставництва, який може змінити життя 106 тисячам сиріт в Україні. Пастор церкви «Філадельфія» Анатолій Козачок поділився словом наставлення та закликав присутніх не заривати свої «незначні» таланти, але відточувати їх, щоб змінити хід історії країни.

     Учасники Школи відвідали шість секцій, в тому числі з викладання уроків Реформації в школах, медіа, роботи зі ЗМІ, університетські проекти, соціальні та громадські проекти. Також  секції щодо проведення круглих столів та конференцій для активної громадськості та місцевої влади, щодо творчих проекті.

     Спікери ділилися своїм досвідом роботи, методиками викладання, нюансами організації наукових конференцій, круглих столів, дискусійних клубів.  У тому числі принципами роботи в соціальних мережах і навичками написання новин про заходи R500. Показали можливості для співпраці з місцевими органами влади.

     Школа Реформації – це довгостроковий проект, який не обмежений Роком Реформації. Цього року Школа буде проходити три рази – другий відбудеться 29 квітня в київській церкві «Філадельфія».

{hwdvs-player}id=123|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня «Її життя та служіння залишиться пам'ятником Божої сили та любові» - пам'яті Лідії Безкровної
Наступна Конференція для молодих сестер відбулася на Івано-Франківщині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Рада Церков ініціює скасування загальної перереєстрації релігійних організацій

     З огляду на складнощі з перереєстрацією статутів релігійних організацій, що вимагається Податковим кодексом, ВРЦіРО проситиме парламент змінити підхід на користь…

Новини братерства

Голова ВР Турчинов та Прем’єр Яценюк зустрілися з Всеукраїнською Радою Церков

У п’ятницю, 3 жовтня, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов та Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрілися з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Новини братерства

Глави Церков заявляють про кризу порозуміння між владою та суспільством

До такого висновку прийшли глави християнських Церков під час зустрічі, яка відбулась 28 листопада 2012 року у приміщенні Церкви ХВЄ «Філадельфія», повідомляє Інститут релігійної свободи.