Грудень 8, 2019 1 161 Переглядів

Як зробити наставництво пріоритетним у церкві – на конференції у Запоріжжі ділився Стів Маккой

Тема наставництва стала ключовою під час конференції церков Східного регіону, що відбувся 6 грудня 2019р. в Запоріжжі на  базі церкви «Христос є відповідь». На навчання прибули представники із Запорізької, Дніпропетровської та Полтавської областей.

Розпочинаючи конференцію, керівник міжнародного служіння  Global Christian Support Ярослав Малько закликав присутніх бути уважними до слова та представив промовця: Стів Маккой, засновник і пастор церкви «360 градусів» із Флориди (США). Він автор програми наставництва в Xchange, яка входить у десятку найкращих програм наставництва в Сполучених Штатах.

У першому семінарі спікер зосередив увагу на трьох видах розмов: масовій,  яка відбувається, наприклад, під час недільного зібрання, спілкуванні у групі та особистому наставництві.
«Найбільшу ефективність має наставництво, адже таким чином можна найкраще доторкнутися до проблеми співрозмовника. Але статистика говорить, що лише 1% віруючих практикують душеопікунство», – зазначає промовець. За словами Стіва у церкві, де він пасторує,  служіння наставництва практикують 37% людей.

Після короткої перерви Стів Маккой презентував книгу для наставника та робочий зошит для ученика. А також розповів, як найкраще використовувати посібник. Ціль видання не і тому, щоб зробити учня більш розумним, а в тому, щоб його життя змінилося на краще.

Весь курс учнівства описаний у трьох книгах та триває близько року й трьох місяців. Кожна зустріч має розпочинатися та закінчуватися молитвою і мати в собі щире спілкування, самостійну роботу і практичні завдання.

Програму наставництва можна завантажити на смартфони, знайшовши у Google play або ж  App Store додаток smallcircle. Під час викладання Стів влаштовував інтерактиви для слухачів, що допомогло краще засвоювати матеріал.

Перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок подякував Стіву Маккою за служіння у містах  України та повів присутніх у молитві подяки.

Вадим Корольчук

Попередня 2-4% населення – стільки складають в середньому п’ятидесятники у південно-західному регіоні Рівненщини
Наступна Про мир для України та твердого духа для Президента – молились представники ВРЦіРО у день Нормандського саміту

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У Полтаві відбулася методично-настановча лекція з питань Реформації

    В місті Полтава 28 січня 2017 в церкві «Нове Життя» відбулася методично-настановча лекція з питань проведення уроків з історії реформації у навчальних закладах.

Новини братерства

Глави євангельських Церков закликають владу відхилити безбожні законопроекти

Мова про сумновідомі проекти законів № 2342 та № 2342-1, що мають на меті надати особливий правовий захист прихильникам одностатевих сексуальних відносин, тобто зазіхають на інститут традиційної сім’ї.

Новини братерства

Рада Церков пояснила депутатам свої зауваження до Стамбульської Конвенції

   Представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій вважають, що ратифікація Стамбульської Конвенції несе в собі серйозні ризики для українського суспільства та сім’ї…