Грудень 8, 2019 1 507 Переглядів

Як зробити наставництво пріоритетним у церкві – на конференції у Запоріжжі ділився Стів Маккой

Тема наставництва стала ключовою під час конференції церков Східного регіону, що відбувся 6 грудня 2019р. в Запоріжжі на  базі церкви «Христос є відповідь». На навчання прибули представники із Запорізької, Дніпропетровської та Полтавської областей.

Розпочинаючи конференцію, керівник міжнародного служіння  Global Christian Support Ярослав Малько закликав присутніх бути уважними до слова та представив промовця: Стів Маккой, засновник і пастор церкви «360 градусів» із Флориди (США). Він автор програми наставництва в Xchange, яка входить у десятку найкращих програм наставництва в Сполучених Штатах.

У першому семінарі спікер зосередив увагу на трьох видах розмов: масовій,  яка відбувається, наприклад, під час недільного зібрання, спілкуванні у групі та особистому наставництві.
«Найбільшу ефективність має наставництво, адже таким чином можна найкраще доторкнутися до проблеми співрозмовника. Але статистика говорить, що лише 1% віруючих практикують душеопікунство», – зазначає промовець. За словами Стіва у церкві, де він пасторує,  служіння наставництва практикують 37% людей.

Після короткої перерви Стів Маккой презентував книгу для наставника та робочий зошит для ученика. А також розповів, як найкраще використовувати посібник. Ціль видання не і тому, щоб зробити учня більш розумним, а в тому, щоб його життя змінилося на краще.

Весь курс учнівства описаний у трьох книгах та триває близько року й трьох місяців. Кожна зустріч має розпочинатися та закінчуватися молитвою і мати в собі щире спілкування, самостійну роботу і практичні завдання.

Програму наставництва можна завантажити на смартфони, знайшовши у Google play або ж  App Store додаток smallcircle. Під час викладання Стів влаштовував інтерактиви для слухачів, що допомогло краще засвоювати матеріал.

Перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок подякував Стіву Маккою за служіння у містах  України та повів присутніх у молитві подяки.

Вадим Корольчук

Попередня 2-4% населення – стільки складають в середньому п’ятидесятники у південно-західному регіоні Рівненщини
Наступна Про мир для України та твердого духа для Президента – молились представники ВРЦіРО у день Нормандського саміту

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Нарада молодіжних керівників Полтавщини

20 лютого  лідери молоді церков ХВЄ Полтавської області зібралися разом в м. Лубни.

Новини регіонів

«Американцу Ричарду Бог указал на место нашего собрания с борта самолета»

Так сложилось, что в Киевской области два Объединения Церквей ХВЕ – областное и Объединение церквей г. Киева.
Служители-ветераны, действующие пастыря, история и современное служение – знакомьтесь с жизнью церквей и служителей Киева и Киевской области

Александр Озеруга: «Американцу Ричарду Бог указал на место нашего собрания с борта самолета»

Новини регіонів

У Рівному вчилися перекладу Євангелія для іноземних народів

На Рівненщині представники міжнародної місії «Вікліф» провели тижневий семінар для місіонерів і поділилися практиками перекладу Священного Письма для однієї із народностей Середньої Азії, якій вони служать.