Жовтень 21, 2013 0 698 Переглядів

У Києві завершилася перша сесія десятої Школи «Агапе»

19 жовтня завершилася тижнева сесія десятої Біблійної школи «Агапе», що пройшла на базі Київського Біблійного інституту.

     Як розповіла відповідальна за організацію школи Євгенія Черняк, цього року на навчання приїхало більш як 30 студентів: п’ятеро з Білорусі, один з Росії, всі інші – з різних куточків України. Це люди, які вже на практиці знають що таке робота з дітьми-сиротами.

     Розпочав заняття старший пресвітер АР Крим Павло Федорук, який викладав на тему: «Глина в руках горщечника». Він говорив про формування характеру служителя та важливість повного посвячення. Як свідчать студенти, це дуже надихнуло їх служити Богові від усього серця.

     Основи педагогіки викладала Оксана Сидорчук, президент благодійного фонду «У колі друзів». Вона говорила про мотиви поведінки дітей-сиріт, адже майже  завжди за поганою поведінкою дітей є  якась причина. Директор місії «Подорож по Біблії» Борис Гнатишин читав лекції на тему «Сім законів учня». А Тетяна Рязанцева, педагог із Херсона, викладала методики та структуру проведення  Біблейських уроків.

     Студенти роз’їхались по своїх домівках щасливі та натхненні. Багатьом з них під час Школи доводиться  переоцінювати своє ставлення до дітей-сиріт, збагнути наскільки серйозне служіння вони несуть, і як сильно в ньому потрібно повне посвячення та постійність.

     Випускники дев’яти попередніх Шкіл «Агапе» (а це по два-три десятка студентів щороку) здебільшого продовжують співпрацювати з місією «Агапе». В своїх містах організували команди, благодійні організації, які працюють з дітьми-сиротами: багато хто відвідує інтернати, де проводять уроки за програмою місії, хтось узяв дітей до себе в сім’ю.

     Школа триває в очно-заочному режимі: п’ять сесій протягом року, котрі проходять в різних містах. Наступну сесію організатори планують провести в Ужгороді, в навчальному центрі «Неємія», де центральною темою буде психологія підлітків, які пережили насилля. Надалі планується провести сесії у Львові та в Києві.

Попередня Новий дім молитви у Красноармійську посвятили на день народження церкви
Наступна Українські Євангельські церкви моляться про Боже рішення щодо євроінтеграції

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Розмова про головне або Три дні у волонтерській команді єпископа Володимира Брички

У нашому братерстві волонтерський напрямок курує єпископ Володимир Бричка, який сам здійснив уже близько сорока поїздок на прифронтові території. Цього року мені пощастило разом із Володимиром Дмитровичем відвідати Донеччину і Луганщину у комвнді волонтерів.

Новини братерства

Святкування 17-річчя церкви “Божий мир” завершилося благословенням сімейних пар

9 вересня 2012 року київська церква ХВЄ “Божий мир” святкувала своє 17-річчя. Все, що звучало, представляло красу Божої Церкви в невеликій Її частині на Теремках.

Новини братерства

«Знайди свій шлях»: як діти намагались відповісти на «дорослі» питання

З 5 по 9 червня дітлахи смт. Солоне мали можливість не тільки гарно провести час на розважальному майданчику СТАРТ, але й спробували відповісти на питання, якими зазвичай переймається кожна доросла людина, а саме: «Хто я?», «Хто такий Бог?», «У чому є сенс життя?».