Червень 21, 2012 0 815 Переглядів

Міжнародна місіонерська школа готує 25 нових місіонерів

5 червня 2012 року на базі Київського Біблійного інституту розпочалась Міжнародна місіонерська школа, яку організувала місія «Світло для народів» спільно з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.

Метою служіння міжконфесійної місії «Світло для народів» є досягнення національностей, які не мають національних помісних церков та Біблії на рідній мові. Місія охоплює близько 30 країн світу: країни Східної Європи, Китай, СНД, Монголію, Туреччину та Північну Корею. Щороку місія організовує 3-4 місіонерські школи у різних країнах даного регіону. Вони проводяться з метою підготовки місіонерів для досягнення Євангелієм Ісуса Христа малих народностей, відкриття нових церков та розвитку діючих національних церков.

10 братів та 15 сестер з України, Білорусі, США та Росії (Чувашія, Марій Ел, Татарстан, Тува, Красноярський край) розпочали навчання у місіонерській школі, бажаючи більше пізнавати Бога, глибше досліджувати Слово Боже, одержати практичні навички місіонерського служіння. На церемонії відкриття з привітальним словом до них звернулися ректор КБІ Сергій Манелюк, старший пресвітер Київського обласного об’єднання Церков ХВЄ Олександр Озеруга, завідуючий відділом зовнішніх зв’язків Церкви ХВЄ Юрій Кулакевич. З музичним привітанням виступив бандурист Анатолій Коренівський, працівник аудіослужіння ЦХВЄ.

Заключне слово та молитву благословення звершив старший єпископ Церкви ХВЄ України Михайло Степанович Паночко.

Більше фотографій на сайті Київського біблійного інституту

Попередня У Львівській Богословській семінарії можна отримати державну освіту
Наступна В ПБС життя вирує...

Вам також може сподобатися

Новини братерства

“Благовістя має прийти в кожен населений пункт до кожної людини в Україні” – Олександр Попчук

14 – 15 лютого 2013 року на базі Київського біблійного інституту проходила зустріч відповідальних за благовістя в обласних об”єднаннях ЦХВЄУ. 

Новини братерства

” На небі будуть лише преображені люди” – навчав молодь в Чернівцях єпископ Михайло Паночко

2 вересня 2012 року у Чернівцях пройшла обласна молодіжна конференція, учасниками якої була християнська молодь з багатьох церков ХВЄ Буковини.

Новини братерства

Американські військові капелани допоможуть українським церквам налагодити реабілітацію воїнів, які повернулися із зони АТО

   Уперше про навчання українських капеланів із залученням американських експертів зайшла мова у жовтні 2014р., коли старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко…