Червень 21, 2012 0 485 Переглядів

Міжнародна місіонерська школа готує 25 нових місіонерів

5 червня 2012 року на базі Київського Біблійного інституту розпочалась Міжнародна місіонерська школа, яку організувала місія «Світло для народів» спільно з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.

Метою служіння міжконфесійної місії «Світло для народів» є досягнення національностей, які не мають національних помісних церков та Біблії на рідній мові. Місія охоплює близько 30 країн світу: країни Східної Європи, Китай, СНД, Монголію, Туреччину та Північну Корею. Щороку місія організовує 3-4 місіонерські школи у різних країнах даного регіону. Вони проводяться з метою підготовки місіонерів для досягнення Євангелієм Ісуса Христа малих народностей, відкриття нових церков та розвитку діючих національних церков.

10 братів та 15 сестер з України, Білорусі, США та Росії (Чувашія, Марій Ел, Татарстан, Тува, Красноярський край) розпочали навчання у місіонерській школі, бажаючи більше пізнавати Бога, глибше досліджувати Слово Боже, одержати практичні навички місіонерського служіння. На церемонії відкриття з привітальним словом до них звернулися ректор КБІ Сергій Манелюк, старший пресвітер Київського обласного об’єднання Церков ХВЄ Олександр Озеруга, завідуючий відділом зовнішніх зв’язків Церкви ХВЄ Юрій Кулакевич. З музичним привітанням виступив бандурист Анатолій Коренівський, працівник аудіослужіння ЦХВЄ.

Заключне слово та молитву благословення звершив старший єпископ Церкви ХВЄ України Михайло Степанович Паночко.

Більше фотографій на сайті Київського біблійного інституту

Попередня У Львівській Богословській семінарії можна отримати державну освіту
Наступна В ПБС життя вирує...

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Тариф на електроенергію для церков зросте вдвічі до кінця року

   Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, запровадила поетапне підвищення тарифів на електроенергію для релігійних організацій.

Новини братерства

Видано посібник для служителів церкви, які трудяться в місцях ув’язнення

         Поняття «тюремний капелан» для України поки що нове. Не дивно, що будь-яких видань на цю тему – одиниці, це вже не кажучи про методичні рекомендації, які будуть у нагоді для служителів різних конфесій.

Новини братерства

Київська церква провела мюзикл «Мир землі» у Березанській виправній колонії

    Театральне служіння – це гарний спосіб достукатись до сердець людей зі звісткою Євангелії.  У котре цей факт підтвердила молодь київської церкви «Скинія», яка 23 січня разом із тюремними капеланами служила в Березанській виправній колонії №95 (Київська обл). Ставили різдвяний мюзикл «Мир землі».