Червень 21, 2012 0 564 Переглядів

Міжнародна місіонерська школа готує 25 нових місіонерів

5 червня 2012 року на базі Київського Біблійного інституту розпочалась Міжнародна місіонерська школа, яку організувала місія «Світло для народів» спільно з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.

Метою служіння міжконфесійної місії «Світло для народів» є досягнення національностей, які не мають національних помісних церков та Біблії на рідній мові. Місія охоплює близько 30 країн світу: країни Східної Європи, Китай, СНД, Монголію, Туреччину та Північну Корею. Щороку місія організовує 3-4 місіонерські школи у різних країнах даного регіону. Вони проводяться з метою підготовки місіонерів для досягнення Євангелієм Ісуса Христа малих народностей, відкриття нових церков та розвитку діючих національних церков.

10 братів та 15 сестер з України, Білорусі, США та Росії (Чувашія, Марій Ел, Татарстан, Тува, Красноярський край) розпочали навчання у місіонерській школі, бажаючи більше пізнавати Бога, глибше досліджувати Слово Боже, одержати практичні навички місіонерського служіння. На церемонії відкриття з привітальним словом до них звернулися ректор КБІ Сергій Манелюк, старший пресвітер Київського обласного об’єднання Церков ХВЄ Олександр Озеруга, завідуючий відділом зовнішніх зв’язків Церкви ХВЄ Юрій Кулакевич. З музичним привітанням виступив бандурист Анатолій Коренівський, працівник аудіослужіння ЦХВЄ.

Заключне слово та молитву благословення звершив старший єпископ Церкви ХВЄ України Михайло Степанович Паночко.

Більше фотографій на сайті Київського біблійного інституту

Попередня У Львівській Богословській семінарії можна отримати державну освіту
Наступна В ПБС життя вирує...

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко подякував фінським церквам за молитовну та матеріальну допомогу Україні

 На запрошення фінських п’ятидесятницьких церков 1-4 жовтня Фінляндію відвідали старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та завідувач відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків Юрій Кулакевич. 

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко звернувся до українського народу зі сцени Софіївської площі

22 січня в Україні відзначили державне свято – День Соборності та Свободи. З цієї нагоди в Києві відбулася низка офіційних та громадських урочистих заходів, в яких взяли участь представники українських Церков і релігійних організацій, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Новини братерства

У Львові глави церков обговорили деталі підготовки до «Міжнародного фестивалю надії»

    18 жовтня 2014 р. близько 400 служителів євангельських церков восьми західних областей зібрались на  молитву за «Міжнародний фестиваль надії», який  вже сьогодні називають наймасштабнішою євангелізацію…