Березень 2, 2017 0 852 Переглядів

Щоденник старшого єпископа: січень-лютий 2017

Два перших місяці року традиційно є одними з найбільш насичених у календарі Михайла Паночка. Святкові різдвяні дні старший єпископ проводить буквально на колесах переїджаючи від одного зібрання до іншого.

1.01Так, 1 січня 2017р. старший єпископ відвідав київську церкву на Кар’єрній, 44, де послужив словом на ранковому служінні, а по обіді служив вже у іншій київській церкві «Філадельфія». Різдвяні свята Михайло Степанович традиційно провів на Львівщині: 7 січня проповідував у Львові в церкві по вул. Жовківській,8, а 8 січня – на ранковому служінні у рідному селі Сулимові. Після обіду провів дві домашні групи у м. Жовква та у одному з сіл Жовсківського району. Якщо дозволяє робочий графік, старший служитель завжди радо відгукується на запрошення розділити спілкування з віруючими – чи то у великому зібранні, чи у маленькій домашній групі.

9 січня Михайло Паночко послужив у церкві ХВЄ міста Стрій, Львівської області,  де після зібрання відвідав удома старенького 87-річного пресвітера церкви: брат Мирон втратив зір і тому рідко буває в зібранні. На вечір того ж дня старший єпископ завітав у селище Куликів, Жовсківського району, де нещодавно було зареєстровано церкву. Місцеві служителі радились із Михайлом Степановичем щодо питання придбання приміщення колишньої колгоспної контори під Дім молитви.

З 10 по 12 січня на чолі делегації українських служителів старший єпископ здійснив поїздку до Білорусі, де у м. Мінську відбулася зустріч членів Правлінь української та російської церков ХВЄ та чергове засідання Міжнародної асамблеї християн віри євангельської.

22 січня Михайло Паночко відвідав церкву ХВЄ у м. Бориславі. Цього ж дня на запрошення служителів церкви «Добра новина» послужив словом у м. Трускавець. Наступної неділі, 29 січня,  у церкві ХВЄ м. Стебник (адміністративна частина Дрогобича) узяв участь у розборі Слова Божого, проповідував та помолився за уздоровлення хворих і покаяння тих, хто цього дня вирішив віддати своє життя Господу.

1.02-11 лютого 2017р. Михайло Паночко взяв участь у міжконфесійній молитві за мир і єдність християн в Україні, що відбулася на базі київської церкви ХВЄ «Філадельфія».

1.02

А в неділю, 5 лютого, знову служив на Західній Україні: у м. Нововолинську Волинської області святкували 30-річчя Дому молитви. Сьогодні у церкві близько тисячі членів, багато молоді та дітей. Ввечері цього ж дня старший єпископ приїхав до с. Підгайці, де старшим пастором служить єпископ, старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Волинської області Михайло Близнюк, там провів вечірнє зібрання, дав коротку інформацію про діяльність братерства.

8.02_2У середу, 8 лютого, у головному офісі ЦХВЄУ в Києві старший пресвітер приймав гостей із США:  національного директора Служіння зі студентами Chi Alpha Campus Ministries Скотта Мартіна та його команду.  Студентські євангелісти мають багатий досвід, адже уже 64 роки служать  молоді при вузах та студентських містечках Сполучених Штатів (усього задіяно 320 учбових закладів). Їхні молитовні зібрання відвідують близько 30 тисяч студентів. Американські служителі  висловили готовність поділитися досвідом із українськими колегами. 

8.02У свою чергу Михайло Паночко розповів як ведеться  подібна робота у цервах нашого братерства: на жаль, вона не є настільки організованою і здійснюється за ініціативою переважно студентів-християн, які вчаться у вузах. Старший єпископ зауважив, що збирається винести на розгляд членів Комітету братерства  питання про утворення  відділу праці зі студентами, який вестиме більш цілеспрямовану роботу зі студентською молоддю та  подбає про впровадження  кращого  міжнародного досвіду студентських євангелістів.

10.0210 лютого на базі Українського біблійного товариства відбулося редакційне оцінювання перекладу жестовою мовою Євангелія від Марка з україномовної Біблії Івана Огієнка. Михайло Степанович привітав команду перекладачів та експертів УТОГ, і поблагословив їх на цю кропітку і відповідальну працю.  Детальніше читай тут.

Вже наступного дня, 11 лютого, старший єпископ служив на Львівщині, де відбулася річна  звітна конференція обласного об’єднання церков ХВЄ.  Там він провів семінар на тему «Служитель і благовістя». А 12 лютого відвідав Рівненщину,  де послужив словом у церкві «Божого спасіння» м. Сарни. Ця нова церква, пастором якої служить Степан Великий, налічує кілька сотень членів. Михайло Степанович проповідував на тему: «Біблійний погляд на святість». «Багато людей ще не мають біблійного уявлення про святість, кожен малює щось своє… Я вважаю, що святість це віза, яку ми маємо отримати на землі, щоб потрапити на Небо. А віза дається на умовах тієї країни, яка її видає» – говорить старший єпископ.

Цього ж дня на Рівненщині у місті Вараш (раніше Кузнецовськ) відбулося свято,  присвячене 500-річчю євангельської Реформації в Європі. Зал місцевого Будинку культури був вщент заповнений, адже на свято прийшло більше тисячі жителів міста. Виступав симфонічний оркестр і хор церкви ХВЄ. Серед присутніх та спікерів  були народний депутат Павло Унгурян, директори місцевих шкіл, вчителі, депутати міськради, співробітники РДА, представники ЗМІ. Приємно, що на цей християнський захід прийшло багато молоді.

18.02_118.0218 лютого старший єпископ ЦХВЄ відвідав м. Чернівці, де взяв участь у роботі звітної конференції обласного об’єднання Чернівецької  області.  Наступна звітна конференція відбулася 25 лютого у Тернополі, після участі в якій Михайло Паночко відвідав церкву ХВЄ м. Ланівці (26 лютого) та  взяв участь  у святі, присвяченому 500-річчю Реформації, яке пройшло у Тернополі на базі  церкви ХВЄ по вул. Довженка,4.

Це – лише частина подій та заходів, у яких взяв участь старший служитель нашого братерства протягом двох перших місяців 2017 року.

Попередня Триває перший спільний проект ЄТС і місіонерської школи «Ковчег спасіння» за програмою насадження нових церков
Наступна Секретаріат ВРЦіРО розглянув питання боротьби з корупцією, соціального служіння церков та підготовки до ходи за сім’ю

Вам також може сподобатися

Новини братерства

22 березня молодь з церков Києва та області вчилися на молодіжній конференції про свої місце та роль у Божому плані

    Пастор Василь Гуцало, керівник молодіжного служіння Київського обласного об’єднання ЦХВЄУ, вітаючи зібрання в близько 500 людей

Новини братерства

Щоб організувати безкоштовний показ фільму «Лютер», заповніть форму та отримайте матеріали

   В рамках ювілею Реформації варто використати будь-яку  можливість проведення просвітницької діяльності. Одним із інструментів для цього являється трансляція …

Новини братерства

Пам’ятайте наставників ваших: відійшов у вічність старійшина братерства Василь Миколайович Сарафінчан

19 квітня 2020 року відійшов до Вічних осель старійшина п’ятидесятницького