Вересень 19, 2013 0 1727 Переглядів

Київська церква «Сілоам» відсвяткувала своє 20-річчя

     У ювілейній дні, 13-15 вересня, у церкві «Сілоам» тривала міжнародна конференція «Промені радості». Тема її – «Сповнений Духом випливає і змінює».

     Серед спікерів конференції були місіонери і пастори із далекої Індії (м.Агра) Ральф та Ренука Глекнер. Словом служили добрі друзі цієї громади з Німеччини – пастори церкви «Промені радості» (м. Форцхайм) Едмунд Екслер, Артур Шу та молодіжний пастор Даніель Екслер. Були й гості з Південної Африки (Намібія) – місіонери і вчителі Удо і Кетлін Вал. А також служителі дитячого і тюремного служіння з Молдови (м. Тирасполь) Віктор і Ольга Сеник, єпископи та пастори церков ХВЄ.

      Вітаючи церкву із двадцятиліттям, старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко поділився сокровенним:

     – Я дуже хочу, і молюся про те, щоб в наших церквах повстали люди наповнені віри. Бо праведний вірою житиме (а ніяк не релігією). Що таке віра? Це не емоції. І проповідник не може сформувати у вас віру, вона формується від проповіді Слова Божого. Віра – це впевненість у невидимому, доказ небаченого. Все видиме тимчасове, невидиме вічне. Віра – це внутрішня позиція. На прикладі героїв віри, ми бачимо людей сформованих, які всередині мають «залізобетонний» стержень, тобто впевненість у невидимому! І це бажаю мати кожному з нас.

     Пастор  церкви «Промені радості» з німецького міста Форцхайм Едмунд Екслер разом з наставляннями зробив невеличкий екскурс у минуле.

     – На початку 90-х років, коли ми тільки починали,  все здавалося таким незрозумілим: у людей в цій країні було більше питань, ніж відповідей. Але саме у таких обставинах Господь раптово відкрив двері для проповіді Євангелії. І я згадую, які щедрі благословення тоді були: ми просто починали, а Бог робив. Не по наших планах чи бажаннях, а по ведінню Духа Святого в цьому місті Господь зростив церкву в Києві. Слава Богу за це!

      Ще багато радісних, повчальних та цінних слів прозвучало для членів церкви у ці дні. Проповідники закликали віруючих зміцнитися в дусі і навчитися перемагати. На семінарах йшлося про три сфери впливу  християнина на цей світ: це зміни у самому собі, правильне ставлення щодо зміни обставин, і нарешті зміни у житті інших людей завдяки проповіді Євангелії.          

Попередня Особливості південноукраїнського благовістя
Наступна Євангельські Церкви будуть більш пильно відслідковувати законотворчі ініціативи

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Кузнецовську відбулося святе водне хрещення

 У той час, коли в одній частині України руїна, кров і гинуть люди, в іншій частині – мир і спокій.  13 липня на Рівненщині, на березі річки Стир відбулося святе водне хрещення нових членів церкви ХВЄ міста Кузнецовська.

Новини братерства

«Закликаємо всіх християн остерігатися цього діяча» – заява прес-служби ЦХВЄУ

Зважаючи на те, що в електронних медіа зусиллями духовного центру «Відродження» було поширено інформацію щодо участі Камінського М.М. в церемонії …

Новини братерства

Тарас Сень: «Церкви на Луганщині здебільшого приходять до тями тільки зараз, а деякі ще з осені працюють активно»

    Роздавати людям хліб, у всіх змістах слова,  для служителів церкви «Христос є відповідь» м. Свердловськ, що на Луганщині вже стало звичною роботою.