Вересень 14, 2011 0 787 Переглядів

Відкриття дому молитви київської церкви «Скинія»

“Я дуже вдячний Господу за Його благодать, – сказав під час відкриття пастор церкви Рустам Фатуллаєв. – У 2010 році почала діяти церква «Скинія», а в 2011-му ми вже маємо власне приміщення… У нас не було особливих спонсорів. Допомагали тільки друзі, все це – прийшло від Господа через віруючих людей. Тому особлива подяка Богу за тих, хто жертвував. Хочу виділити один із прикладів, одну молоду сім’ю – вони тільки одружились і хотіли придбати квартиру, але прийшли і сказали: «Ми жертвуємо ці кошти, щоб у церкви було своє приміщення». Інші люди також жертвували. У виступі під час відкриття я планував якось відзначити тих людей, хто дав найбільше коштів. Але Дух Святий проговорив у моє серце і запитав: «А звідки ти знаєш, хто пожертвував більше?» Бог нагадав мені місце з Біблії про бідну вдову, котра опустила у храмову скарбницю всього дві лепти (Лук.21:2-3). Тому я щиро вдячний кожному, хто доклав своїх зусиль при реконструкції молитовного будинку, чиє серце горіло бажанням допомогти. Я впевнений, що все це стало можливим тільки завдяки Божій благодаті”.

11 вересня святкове богослужіння «Скинії» відвідав старший єпископ ВС ХВЄ України Михайло Паночко. Він сердечно привітати церкву у новому молитовному домі: “Я знаю, що ще донедавна це приміщення мало інші функції і призначення (раніше тут містився нічний клуб – ред.) Але тепер це прекрасний дім молитви, –  сказав Михайло Степанович. – І я дякую Богові за таке перетворення. Сьогодні в нашому братстві функціонує близько 1100 молитовних будинків. У стадії будівництва ще 140. Але є й громади, котрі орендують приміщення для проведення богослужінь і тільки планують мати власний молитовний будинок. Це добрий знак. У нас є перспектива: приходять нові люди, відкриваються нові зібрання. Церква в Україні росте”.

Святкове богослужіння ви можете переглянути на сайті церкви «Скинія» www.skinia.org.ua.

Попередня На Закарпатті пройшла конференція вчителів недільних шкіл
Наступна На Закарпатті пройшла обласна молодіжна конференція

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Одеська церква «Віра, Надія, Любов» подарувала дітям міста Різдвяне свято

Тривалий час молодь церкви «Віри, Надії, Любові» м. Одеса готувала

Новини братерства

Віктора Боришкевича переобрано головою обласного об’єднання Рівненщини

На звітно-виборну конференцію, що відбулася 25 січня у молитовному будинку церкви «Святої Трійці» (м. Рівне), прибуло понад 400 служителів області.

Новини братерства

Олександр Озеруга: «Місіонерська конференція Київської області показала зростаючу динаміку місіонерських зусиль»

6 листопада  в церкві «Благодать» (с. Соф.Борщагівка) відбулась місіонерська конференція Київського обласного об’єднання…