Вересень 14, 2011 0 1199 Переглядів

Відкриття дому молитви київської церкви «Скинія»

“Я дуже вдячний Господу за Його благодать, – сказав під час відкриття пастор церкви Рустам Фатуллаєв. – У 2010 році почала діяти церква «Скинія», а в 2011-му ми вже маємо власне приміщення… У нас не було особливих спонсорів. Допомагали тільки друзі, все це – прийшло від Господа через віруючих людей. Тому особлива подяка Богу за тих, хто жертвував. Хочу виділити один із прикладів, одну молоду сім’ю – вони тільки одружились і хотіли придбати квартиру, але прийшли і сказали: «Ми жертвуємо ці кошти, щоб у церкви було своє приміщення». Інші люди також жертвували. У виступі під час відкриття я планував якось відзначити тих людей, хто дав найбільше коштів. Але Дух Святий проговорив у моє серце і запитав: «А звідки ти знаєш, хто пожертвував більше?» Бог нагадав мені місце з Біблії про бідну вдову, котра опустила у храмову скарбницю всього дві лепти (Лук.21:2-3). Тому я щиро вдячний кожному, хто доклав своїх зусиль при реконструкції молитовного будинку, чиє серце горіло бажанням допомогти. Я впевнений, що все це стало можливим тільки завдяки Божій благодаті”.

11 вересня святкове богослужіння «Скинії» відвідав старший єпископ ВС ХВЄ України Михайло Паночко. Він сердечно привітати церкву у новому молитовному домі: “Я знаю, що ще донедавна це приміщення мало інші функції і призначення (раніше тут містився нічний клуб – ред.) Але тепер це прекрасний дім молитви, –  сказав Михайло Степанович. – І я дякую Богові за таке перетворення. Сьогодні в нашому братстві функціонує близько 1100 молитовних будинків. У стадії будівництва ще 140. Але є й громади, котрі орендують приміщення для проведення богослужінь і тільки планують мати власний молитовний будинок. Це добрий знак. У нас є перспектива: приходять нові люди, відкриваються нові зібрання. Церква в Україні росте”.

Святкове богослужіння ви можете переглянути на сайті церкви «Скинія» www.skinia.org.ua.

Попередня На Закарпатті пройшла конференція вчителів недільних шкіл
Наступна На Закарпатті пройшла обласна молодіжна конференція

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В навчальних закладах ЦХВЄУ розпочався новий навчальний рік

3 вересня розпочався новий навчальний рік в більшості учбових закладів Церкви ХВЄУ. Як і годиться, всюди відбулися урочисті богослужіння, ректори та запрошені гості вітали студентів з початком навчання, молилися за благословіння в цій нелегкій справі.

Новини братерства

Більше тисячі молодих людей в Чернівцях говорили про цінність служіння Богу

25 лютого у м. Чернівцях (дім молитви церкви «Вефіль») відбулася обласна молодіжна конференція.

Новини братерства

На Закарпатті рукопоклали обласного єпископа

Минулих вихідних старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко відвідав Закарпатську область, де взяв участь у звітно-виборній конференції та послужив у помісних церквах.