Вересень 6, 2016 0 1784 Переглядів

При київській церкві «Скинія» розпочала роботу християнська школа «Скарб» (ВІДЕО)

      «Мир вам!» – такими словами відкрив свято Дня Знань в християнській школі «Скарб» старший пастор церкви «Скинія» Рустам Фатуллаєв. Він привітав дітей і батьків з початком навчального року, нагадавши їм слова зі Святого Письма: «Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї». Далі священик помолився за дітей і викладачів, благословивши їх на новий навчальний рік.

     Дитячий центр при церкві «Скинія» розпочав свою роботу ще три роки для дітей дошкільного віку. На початку було всього п’ятеро діток, але поступово центр розвивався, і вже в 2016 році в ньому навчалося 45 дітей. У тому числі група дітей-аутистів, для яких була розроблена спеціальна програма навчання.

     1 вересня десять першокласників переступили поріг нової школи. За словами Оксани Андрєєвої, директора дитячого центру «Скарб», школярів чекає цікава навчальна програма. Вчитися діти будуть не тільки за партами, а й в ігровій кімнаті, а уроки природознавства відвідуватимуть прямо у затишному дворі.

     У класі весь інтер’єр нагадує про те, що школа «Скарб» з англійським ухилом: це і англійські букви на стінах і написи на картинах і навіть шторах. Діти з першого класу маю можливість спілкуватися з носієм англійської мови, а з другого класу додатися ще й німецьку.

     «Коли ми вибирали школу, то нам було дуже важливо те, яка атмосфера буде оточувати нашу дитину, – каже мама першокласника Данила, Яна, – а також самі викладачі. І ми дуже раді, що можемо віддати сина в центр «Скарб» при церкві».

     Першокласники під час свята вже встигли порадувати батьків віршами, а колектив школи підготував багато цікавих сценок, ігор, танців і пісень. Та найбільше порадували першачків величезні подарунки, які їм вручили в завершенні свята.

     Під звуки першого дзвінка першокласники з батьками вирушили у свій клас, у якому їх чекало знайомство зі шкільним життям.

     Ольга Бідненко


{hwdvs-player}id=112|width=560|height=340{/hwdvs-player} 


Попередня У місіонерській школі «Ковчег Спасіння» - нова група
Наступна Молоді волиняни провели ІІІ обласну конференцію

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Поблизу Луцька відбувся третій з’їзд волинської молоді ХВЄ

З 8 по 10 серпня село Рованці, що поблизу м. Луцька, приймало близько 1500 молодих людей з усієї Волині. Це вже третій подібний з’їзд під егідою обласного об’єднання ХВЄ. Цьогоріч він пройшов під гаслом «Отож, сину мій, зміцняйся в благодаті, що в Христі Ісусі вона!» (2Тим.2:1). 

Новини братерства

Відбулася міжнародна конференція вчителів-християн

  З 1 по 4 липня 2014 року на базі Львівської богословської семінарії з ініціативи відділу освіти ЦХВЄУ та Слов’янського університету штату Вашингтон (США) відбулася Міжнародна конференція християнських вчителів.

Новини братерства

Валерія Чорнобай: «Сучасна протестантська євангельська церква в Україні: маргінальна спільнота чи місто на верховині гори?»

Завершено роботу над першим в Україні науковим соціологічним дослідженням, метою якого було дослідити ставлення населення України до п’ятидесятницьких) церков…