Грудень 12, 2018 0 1352 Переглядів

Церкви  «Сила воскресіння» з міста Буча та «Скинія» з Києва  відзначили 20-річчя спільного служіння реабілітації

Служіння  реабілітації  (реінтеграції та адаптації) – одне із найбільш урожайних у церквах, які ним опікуються. За два десятиліття тільки через ребцентри двох церков – «Сила воскресіння» та «Скинія» – тисячі людей отримали нове життя. Багато з них сьогодні продовжують  розвивати це служіння поряд зі своїми наставниками.

 8 грудня 2018 року у Домі молитви  «Скинія» церкви святкували 20-річний ювілей співпраці. Кількість  та сила свідоцтв, якими ділилися учасники, вражали, адже багато з них раніше були наркозалежними, відбували покарання у місцях позбавлення волі, або розділяли долю безхатченків – люди з розбитими долями, змучені грішним життям. Сьогодні ж у їхніх очах – світло радості і вдячності Ісусу Христу за Його  жертву та силу, яка воскрешає і повертає втрачене.

На свято приїхало багато гостей з різних областей України, які свого часу пройшли через центри цих двох церков, а сьогодні самі  працюють у центрах реабілітації, колоніях, на вулицях з безхатченками, розповідаючи людям про вихід у Христі.


При церкві «Сила воскресіння» в м. Буча діє Християнський центр соціальної реабілітації «Вибір» для чоловіків і жінок. Керівник центру, пастор Ілля Кравцов розповів про унікальні історії своїх підопічних. Кожна з них гідна того, щоб зняти фільм. Брат, якого у центрі по-доброму прозвали Мойсеєм, відсидів по колоніях 40 років. Бог спасає  і таких! Один із пресвітерів церкви, батько сімох дітей зізнався, що почав приймати наркотики ще у 13-річному віці, а у 18 вже був готовий накласти на себе руки. Саме тоді його зустрів Ісус у лиці братів із бучанської церкви. Ще один молодий чоловік через наркотики дійшов до того, що важив менше 40 кг, його не хотіли приймати до лікарні, навіть до реанімації: лікарі давали дві години життя. Але після того як над бідолашним схилилися служителі і він повторив молитву покаяння,  щось дивовижне відбулося у духовному світі: лікарі забігали навколо, почали реанімувати, а стан зруйнованого туберкульозом здоров’я почав покращуватись. На сьогодні він одружений та має двох дітей.

Сестра  Віолетта приїхала до центру в Бучу з харківської колонії з двома довідками: одна про звільнення, інша – про її смерть. Поки вона відбувала покарання, чоловік визнав її померлою і більше не захотів бачити. Тож служителі церкви «Сила воскресіння» не лише подбали про її духовне і душевне життя, але й чимало поклопотали, аби «воскресити» її документально. Подібних історій сотні.


На служінні також свідчили матері, чиї сини до покаяння були наркозалежними. Серед них – Яніна Когут, мама пресвітера «Скинії» В’ячеслава Когута, який сьогодні доктор богослов’я, має чудову сім’ю.  Мама диякона Артема Бабійчука, Тетяна, розповіла, як горе у сім’ї (залежність сина від наркотиків) примусило шукати вихід у церквах, і це врятувало всю сім’ю.

«Скільки було вечорів, коли, лягаючи спати, я проклинав сам себе, – розповідає В’ячеслав Когут. – Повторював собі, що із завтрашнього дня все буде по-іншому, але приходив ранок, і гріх ставав ще сильнішим. Вдячний Богу за маму, якій Він давав стільки любові, що вона молилася, терпіла, служила. Я пройшов курс реабілітації і сьогодні вже інша людина. Мене змінив Христос».

Під час служіння молилися за родини, у яких батьки або діти залежні від алкоголю чи наркотиків, а їхні близькі постійно страждають. Молилися за розвиток і ефективність  центрів реінтеграції та адаптації, адже за статистикою кількість залежних людей в Україні щороку зростає. Багато  дякували: служителям, рідним, а найбільше Господу, Який прийшов на землю, щоб ніхто не загинув, а кожен, хто вірує в Нього, мав вічне життя.

 

Попередня Газета "Жива надія" №94, 2018 р.
Наступна «Українські місіонери – ключ для євангелізації балканських народів»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Міносвіти буде визнавати дипломи духовних навчальних закладів

   Уряд затвердив Порядок державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами.

Новини братерства

На Рівненщині більше 30 тисяч християн віри євангельської

За рік кількість новонавернених зросла майже на 1500 людей. Про це повідомив єпископ ЦХВЄ Рівненщини Віктор Боришкевич на річній пасторській конференції, яка відбулася 26 січня 2013 року.

Історія цервки

Михайло Паночко: «Мій батько увірував першим у родині, він любив співати в церковному хорі»

Село Сулимів, на Львівщині, має свою багату  історію, перша згадка