Грудень 12, 2018 0 813 Переглядів

Церкви  «Сила воскресіння» з міста Буча та «Скинія» з Києва  відзначили 20-річчя спільного служіння реабілітації

Служіння  реабілітації  (реінтеграції та адаптації) – одне із найбільш урожайних у церквах, які ним опікуються. За два десятиліття тільки через ребцентри двох церков – «Сила воскресіння» та «Скинія» – тисячі людей отримали нове життя. Багато з них сьогодні продовжують  розвивати це служіння поряд зі своїми наставниками.

 8 грудня 2018 року у Домі молитви  «Скинія» церкви святкували 20-річний ювілей співпраці. Кількість  та сила свідоцтв, якими ділилися учасники, вражали, адже багато з них раніше були наркозалежними, відбували покарання у місцях позбавлення волі, або розділяли долю безхатченків – люди з розбитими долями, змучені грішним життям. Сьогодні ж у їхніх очах – світло радості і вдячності Ісусу Христу за Його  жертву та силу, яка воскрешає і повертає втрачене.

На свято приїхало багато гостей з різних областей України, які свого часу пройшли через центри цих двох церков, а сьогодні самі  працюють у центрах реабілітації, колоніях, на вулицях з безхатченками, розповідаючи людям про вихід у Христі.


При церкві «Сила воскресіння» в м. Буча діє Християнський центр соціальної реабілітації «Вибір» для чоловіків і жінок. Керівник центру, пастор Ілля Кравцов розповів про унікальні історії своїх підопічних. Кожна з них гідна того, щоб зняти фільм. Брат, якого у центрі по-доброму прозвали Мойсеєм, відсидів по колоніях 40 років. Бог спасає  і таких! Один із пресвітерів церкви, батько сімох дітей зізнався, що почав приймати наркотики ще у 13-річному віці, а у 18 вже був готовий накласти на себе руки. Саме тоді його зустрів Ісус у лиці братів із бучанської церкви. Ще один молодий чоловік через наркотики дійшов до того, що важив менше 40 кг, його не хотіли приймати до лікарні, навіть до реанімації: лікарі давали дві години життя. Але після того як над бідолашним схилилися служителі і він повторив молитву покаяння,  щось дивовижне відбулося у духовному світі: лікарі забігали навколо, почали реанімувати, а стан зруйнованого туберкульозом здоров’я почав покращуватись. На сьогодні він одружений та має двох дітей.

Сестра  Віолетта приїхала до центру в Бучу з харківської колонії з двома довідками: одна про звільнення, інша – про її смерть. Поки вона відбувала покарання, чоловік визнав її померлою і більше не захотів бачити. Тож служителі церкви «Сила воскресіння» не лише подбали про її духовне і душевне життя, але й чимало поклопотали, аби «воскресити» її документально. Подібних історій сотні.


На служінні також свідчили матері, чиї сини до покаяння були наркозалежними. Серед них – Яніна Когут, мама пресвітера «Скинії» В’ячеслава Когута, який сьогодні доктор богослов’я, має чудову сім’ю.  Мама диякона Артема Бабійчука, Тетяна, розповіла, як горе у сім’ї (залежність сина від наркотиків) примусило шукати вихід у церквах, і це врятувало всю сім’ю.

«Скільки було вечорів, коли, лягаючи спати, я проклинав сам себе, – розповідає В’ячеслав Когут. – Повторював собі, що із завтрашнього дня все буде по-іншому, але приходив ранок, і гріх ставав ще сильнішим. Вдячний Богу за маму, якій Він давав стільки любові, що вона молилася, терпіла, служила. Я пройшов курс реабілітації і сьогодні вже інша людина. Мене змінив Христос».

Під час служіння молилися за родини, у яких батьки або діти залежні від алкоголю чи наркотиків, а їхні близькі постійно страждають. Молилися за розвиток і ефективність  центрів реінтеграції та адаптації, адже за статистикою кількість залежних людей в Україні щороку зростає. Багато  дякували: служителям, рідним, а найбільше Господу, Який прийшов на землю, щоб ніхто не загинув, а кожен, хто вірує в Нього, мав вічне життя.

 

Попередня Газета "Жива надія" №94, 2018 р.
Наступна «Українські місіонери – ключ для євангелізації балканських народів»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій на підтримку благодійництва та волонтерської діяльності

  Україна переживає один з найважчих моментів своєї історії. Тому зараз в нашому суспільстві як ніколи потрібними є взаємна допомога, підтримка, милосердя та благодійність.

Новини братерства

Стартував проект «400 нових церков за 5 років» в рамках якого відкрито новий Дім молитви у місті Баришівка на Київщині (ВІДЕО)

   У місті Баришівка Київської області 7 лютого 2016 відбулося урочисте відкриття Дому молитви церкви ХВЄ «Відродження»  (дочірня громада київської церви «Фавор»).

Новини братерства

«Молитва – це покривало любові» Репортаж з обласної сестринської конференції на Дніпроперовщині

   28 червня в Дніпропетровську в церкві ХВЄ «Віфанія» відбулася жіноча конференція. На зустріч з’їхалися сестри з майже усіх церков Дніпропетровської області. Понад 200 учасниць мали нагоду почути багато важливої інформації, сильні та вражаючи свідчення про силу молитви.