Червень 3, 2015 0 1778 Переглядів

У київський церкві «Скинія» на свято П’ятидесятниці охрестили 36 нових членів та рукопоклали служителів

     Про те, що Слово Боже живе і дієве у церкві свідчить, насамперед, її ріст. Коли нові люди, прийшовши на зібрання, каються і вирішують присвятити своє життя Христу.

     31 травня 2015 року, на  день Святої Трійці, у київській церкві «Скинія» зібрали черговий ужинок – 36 чоловік склали заповіт із Господом через водне хрещення. Ще дев’ятеро віруючих доєдналися до церкви, перейшовши з інших зібрань.  Серед охрещених – як члени київської громади (молитовний будинок розташований на вул. А. Каблукова, 6), так і нові члени дочірніх місіонерських церков «Скинії». Зокрема, церкви села Почуйки, що в Попільнянському районі на Житомирщині, церкви села Орлівка, що на Чернігівщині, та міста Шепетівки Хмельницької області.

     Наступного дня, 1 червня, у «Скинії» відбулося рукопокладення. Четверо пресвітерів та дев’ять дияконів отримали благословення церкви і були рукопокладені старшими служителями. Щедре слово настанови їм подали старший пастор «Скинії» Рустам Фатуллаєв, старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ м. Києва Анатолій Козачок і пастор київської церкви «Сила віри» Володимир Дзюба. Останній на прикладі священика Ілії і пророка Самуїла переконував присутніх триматися позиції вірності.

     Анатолій Козачок, у свою чергу, наставляв служителів, щоб завжди залишалися світлом та сіллю для цього світу: «У нас не має бути виправдання, чому я не був сіллю у тій або іншій ситуації, – зазначив він. –  А це можливо лише за трьох умов: коли у нас є реальна віра в Бога, коли наша надія – Господь та коли ми маємо любов до Нього».

     Служителі, до яких було звернено це слово, уже не перший рік трудяться для народу Божого та прагнуть робити це й надалі. По Божій милості щороку ця помісна церква збільшується більш як на сотню нових членів. 

Попередня У КБІ відбувся випуск-2015
Наступна Церкви отримали право створювати школи і університети

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Звітну конференцію соціального відділу ЦХВЄУ поєднали із навчанням капеланів

   Близько 130 делегатів з усіх регіонів України з’їхалися на звітну конференцію соціального служіння ЦХВЄУ, яка відбулася у київській церкві «Скинія» 18 травня 2016.

Новини братерства

Фоторепортаж з 20-ліття Фастівської церкви «Воскресіння»

        20 років – це багато чи мало? Як для церкви, вік порівняно молодий. А от у житті окремих служителів та й з звичайних членів – це вагома віха. Так, 11 травня, своє двадцятиріччя відзначила церква «Воскресіння» м. Фастова Київської області.

Новини братерства

“Радість приходить туди, де є прощення!” – стверджує старший єпископ ЦХВЄУ

Ряд святкових богослужінь в  церкві ХВЄ м. Івано-Франківська, що по вул. Мочульського, 1, завершився різдвяною євангелізацією…