Червень 3, 2015 0 1376 Переглядів

У київський церкві «Скинія» на свято П’ятидесятниці охрестили 36 нових членів та рукопоклали служителів

     Про те, що Слово Боже живе і дієве у церкві свідчить, насамперед, її ріст. Коли нові люди, прийшовши на зібрання, каються і вирішують присвятити своє життя Христу.

     31 травня 2015 року, на  день Святої Трійці, у київській церкві «Скинія» зібрали черговий ужинок – 36 чоловік склали заповіт із Господом через водне хрещення. Ще дев’ятеро віруючих доєдналися до церкви, перейшовши з інших зібрань.  Серед охрещених – як члени київської громади (молитовний будинок розташований на вул. А. Каблукова, 6), так і нові члени дочірніх місіонерських церков «Скинії». Зокрема, церкви села Почуйки, що в Попільнянському районі на Житомирщині, церкви села Орлівка, що на Чернігівщині, та міста Шепетівки Хмельницької області.

     Наступного дня, 1 червня, у «Скинії» відбулося рукопокладення. Четверо пресвітерів та дев’ять дияконів отримали благословення церкви і були рукопокладені старшими служителями. Щедре слово настанови їм подали старший пастор «Скинії» Рустам Фатуллаєв, старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ м. Києва Анатолій Козачок і пастор київської церкви «Сила віри» Володимир Дзюба. Останній на прикладі священика Ілії і пророка Самуїла переконував присутніх триматися позиції вірності.

     Анатолій Козачок, у свою чергу, наставляв служителів, щоб завжди залишалися світлом та сіллю для цього світу: «У нас не має бути виправдання, чому я не був сіллю у тій або іншій ситуації, – зазначив він. –  А це можливо лише за трьох умов: коли у нас є реальна віра в Бога, коли наша надія – Господь та коли ми маємо любов до Нього».

     Служителі, до яких було звернено це слово, уже не перший рік трудяться для народу Божого та прагнуть робити це й надалі. По Божій милості щороку ця помісна церква збільшується більш як на сотню нових членів. 

Попередня У КБІ відбувся випуск-2015
Наступна Церкви отримали право створювати школи і університети

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Рукопокладення служителів в церквах ХВЄ Житомирщини

7-8 квітня 2012 року в церквах ХВЄ Житомирщини відбулися святкові богослужіння, на яких старші брати рукопокладали молодших на служіння. 7 квітня таке богослужіння відбулося в с. Лисівка Попільнянського району.

Новини братерства

Випускники Київського біблійного інституту 1996 року прийшли привітати із врученням дипломів нинішніх випускників

 Урочистості з нагоди випуску студентів у КБІ відбулися у п’ятницю  27 травня 2016 року. Щирі посмішки, привітання, ледь вловимий трепет у поглядах випускників…

Новини братерства

На Рівненщині стало на один Дім Молитви більше

23 вересня 2012 року у с.Федорівка Гощанського району Рівненської області відкрито Дім Молитви християн віри єванегльської.