Травень 20, 2016 0 497 Переглядів

Звітну конференцію соціального відділу ЦХВЄУ поєднали із навчанням капеланів

     Близько 130 делегатів з усіх регіонів України з’їхалися на звітну конференцію соціального служіння ЦХВЄУ, яка відбулася у київській церкві «Скинія» 18 травня 2016.

     Основною темою для обговорення, стало тюремне служіння, а також делегати торкнулися теми медичного і військового капеланства.

     Учасники ділилися своїм досвідом служіння, надихаючи тим самим братів і сестер. Ще однією нагальною темою конференції, була тема єдності. Говорили про те, як її досягти, про проблеми взаєморозуміння між різними поколіннями.

     Відповідальні за соціальне служіння з різних регіонів України говорили про плоди своєї праці, про труднощі й досягнення, про перспективи розвитку. Основними спікерами конференції були пастор церкви «Скинія» В’ячеслав Когут, старший пастор церкви «Скинія», керівник відділу соціального служіння ЦХВЄУ Рустам Фатуллаєв, а також Руслан Коханчук, полковник Міністерства оборони України, старший офіцер відділу роботи з громадськими, релігійними організаціями Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України. Після закінчення конференції учасникам було вручено сертифікати про проходження навчального курсу тюремних і військових капеланів.

     «Ця конференція була для багатьох дуже корисною, тому що ми побачили результати нашої праці в Союзі церков. Змогли обговорити шляхи для вирішення проблем, що виникають у тюремному служінні. І в цьому ми бачимо славу Божу. Для кожного з нас дуже важливо відчувати себе частиною великого служіння, бачити, як зросли служіння і як вони розвиваються. Адже перед нами продовжують відкриватись нові двері для медичного, тюремного і військового капеланства. За це вся слава нашому Богу! », – ділиться враженнями Юрій Довженка, капелан і служитель церкви «Скинія».

Попередня Викладачі богословських навчальних закладів братерства пройшли навчання на базі КБІ
Наступна Викладачі богословських вузів пройшли навчання на базі КБІ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Кузнецовську відбулося святе водне хрещення

 У той час, коли в одній частині України руїна, кров і гинуть люди, в іншій частині – мир і спокій.  13 липня на Рівненщині, на березі річки Стир відбулося святе водне хрещення нових членів церкви ХВЄ міста Кузнецовська.

Новини братерства

Рада Церков вкотре засудила сепаратизм та підтримала законопроект «Про концепцію державно-церковних відносин»

     3 квітня 2014 року в Національному заповіднику «Софія Київська» відбулося засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. 

Новини братерства

Слідами сестринської конференції: що відбувається за лаштунками служіння?

  Під час річної сестринської конференції, яка цього року відбулася 13-16 червня у Запорізькій області, традиційно проводиться навчання за напрямками…