Червень 20, 2019 1 1422 Переглядів

На Трійцю Михайло Паночко відвідав Львівщину і Волинь, де послужив на євангелізації, у ювілейному служінні та освяченні двох Домів молитви

Християнські свята у розкладі старшого єпископа УЦХВЄ завжди багаті на події. На свято П’ятидесятниці Михайло Паночко відвідав Західну України, де послужив у церквах чотирьох населених пунктів.

Так, 16 червня у м. Сокаль Львівської області святкували відкриття Дому молитви. Новий просторий будинок був повний гостей: приїхали віруючі із сусідніх церков, почесні гості, мешканці міста. Натхненно служив хор. Як повідомив пастор церкви Микола Біднюк, новозбудована церква розрахована на півтисячі місць.

Раніше члени церкви збиралися на другому поверсі приватного будинку, де було доволі тісно. Чимало довелося пройти членам церкви на шляху до цього дня (і фінансові труднощі, і протидію деяких депутатів) але Господь допоміг, дім побудували. Усі присутні раділи, щиро вітали громаду. Михайло Степанович подарував церкві велику настільну Біблію із підписом, подав наставлення та закликав служителів звершити молитву посвячення.

Цього ж дня після обіду у містечку Любешів Волинської області, де діє дочірня церква ХВЄ села Седлище (Любашівська громада налічує близько ста членів), відбулася євангелізація. На святковому служінні, що проходило на центральній площі містечка, служила група молоді із луцької церкви «Віфанія».

 З проповіддю до присутніх звернувся  старший пресвітер Волині Михайло Близнюк. Привітав мешканців міста із Днем П’ятидесятниці і Михайло Паночко. Він виголосив заключну промову та запросив діток з батьками вийти наперед, щоб помолилися за їх щасливу долю, аби зростали мудрими, здоровими і чесними людьми, хорошими громадянами для нашої країни. Цікаво, що діти гарно це сприйняли, дуже слухняно себе поводили. Після євангелізації до  організаторів підходили мешканці Любешіва, які виявили бажання надалі відвідувати місцеву церкву.

У понеділок 17 червня, старший єпископ відвідав церкву села Седлище Волинської області, де взяв участь  у посвяченні нового чудового Дому молитви, розрахованого на 900 осіб (усього в церкві 397 членів). Вірян та гостей зібралося стільки, що не усім вистачило місця. Гарно співав хор. Церкву вітали депутати, як місцевих рад, так і ВР, директор школи, голова об’єднаної територіальної громади, пастори з різних церков, які прийшли розділити радість членів громади. Словом поділився старійшина братерства єпископ Степан Веремчук, та єпископ Михайло Близнюк.  Насамкінець Михайло Паночко підвів зібрання до молитви освячення: старші служителі, піднявши руки, щиро поблагословили присутніх і попросили Господа освятити цей дім для Своєї слави, щоб у ньому завжди проповідувалось чисте  Євангеліє. Порадували відгуки гостей, які високо оцінили соціальне служіння Седлищенскої  церкви.

Після урочистого зібрання біля старого Дому молитви (він розташований у іншому місці населеного пункту) відбувся святковий обід на який прийшли також невоцерковлені мешканці села. Присутні дякували Богові за хліб та мали гарне спілкування.

На вечірньому служінні цього дня старший єпископ був уже у церкві «Віфанія», в м. Луцьк, де служать єпископ Степан Веремчук та пресвітер Микола Синюк. Цього дня тут святкували 20-річчя церкви. Вітаючи братів і сестер, Михайло Степанович проповідував тему: «Щоб слово Боже позосталося в нас». За його словами віруючі люди мають написати Слово Боже на своєму серці, тільки тоді воно буде змінювати нашу поведінку, думки, характер і стосунки. Якщо ж Слово не позостанеться у серці, плоду не принесе. Також Михайло Степанович закликав присутніх до молитви освячення, на яку вийшли як молодші так і старші люди, щиро помолилися за діток, які нині, під час канікул, роз’їжджаються по літніх таборах.

Як повідомив старший єпископ, на сьогодні Волинське обласне об’єднання УЦХВЄ налічує 213 церков, їх кількість з кожним роком росте. За що особлива дяка Господу.

Попередня Унікальна історія багатодітної сім’ї Володимира Савочки: як діють Божі благословення у поколіннях
Наступна В Одесі церква ХВЄ відкрила дитячий євангелізаційний проект — клуб Fishers, який працюватиме по суботах у парку Космонавтів

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У Луцьку пройшов Перший Всеукраїнський фестиваль християнської поезії «Жива вода на рани України»

       1 травня 2015 року в приміщенні дому молитви церкви «Дім Євангелії» м. Луцька, за адресою: вул. Караїмська, 16, відбулася заключна (фестивальна) частина Першого Всеукраїнського конкурсу-фестивалю християнської поезії Якова Бузинного «Жива вода на рани України».

Новини регіонів

Церква з 90-річною історією у селі Обсіч на Рівненщині днями святкувала відкриття Дому молитви

8 червня в с. Обсіч Рокитнянського району на Рівненщині відбулось

Новини регіонів

Луцькі п’ятидесятники провели пасхальні авто-богослужіння на аеродромі

19 та 20 квітня 2020 року волинські церкви ХВЄ провели