Квітень 6, 2021 0 422 Переглядів

«Блаженні, хто помирають в Господі» – щирі співчуття пастору Богдану Левицькому та родині

Зранку 6 квітня ми всі були захоплені сумною звісткою про втрату в родині пастора церкви християн віри євангельської м.Волочиська Богдана Левицького: на 57 році життя його дружина Зоряна Іванівна була покликана до небесних осель.
Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко надіслав співчуття до родини:
«Шановний брате Богдане Петровичу, любі Лілю, Наталю, Вікторіє, Людмило, Олександре та вся родино!
Від Правління і Комітету єпископів Української Церкви Християн Віри Євангельської прийміть сердечні співчуття у зв`язку з переходом від землі до небесних осель дорогої вам людини – дружини, мами, бабусі, а нашої сестри в Господі – Зоряни Іванівни.
Ми пам`ятаємо сестру Зоряну як мудру і вірну сестру в Господі, ревну та невтомну помічницю в служінні Богдана Петровича. У ці дні суму поділяємо вашу гіркоту земної розлуки і разом підбадьорюємося надією на зустріч перед лицем Христа, Якому вона вірно служила.
Нехай це буде потіхою вашою – її дні страждання прийшли до завершення, а дні вічності – без хвороби, переживань і плачу, стали реальністю нової сторінки життя!»
Попередня Релігійні діячі разом із фахівцями США обговорили хід вакцинації проти COVID-19
Наступна Свідчення Катерини Мацик

Вам також може сподобатися

Новини

Церкви тепер не зобов’язані облаштувати газові лічильники модемами

Уряд остаточно вирішив питання про звільнення релігійних організацій від обов’язку

Новини

Михайла Дрена благословили на служіння відповідального за роботу церкви у в’язницях та реабілітаційних центрах Львівщини

П’ятидесятницька церква «Нове життя» в місті Бориславі Львівської області одна з тих, де гарно поставлене соціальне служіння. Саме тут і пройшла обласна конференція служителів тюремного та реабілітаційного служінь.

Новини

ЄТС запрошує на навчання за програмою «Відкриття церков»

Часто віруючі лякаються слова «місіонер», бо асоціюють його виключно з