Липень 1, 2020 0 374 Переглядів

Пам’ятайтe наставників ваших: співчуття родині пресвітера Лановецького району Євгенія Захарука

28 червня 2020 року перейшов до вічних осель  пресвітер Лановецького району Тернопільської області Євгеній Гнатович Захарук.

Провести служителя в останню путь зібралася родина, друзі й пастори церков із різних куточків області та України. Вшанувати пам’ять пастора приїхав старший пресвітер церков Івано-Франківщини Юрій Веремій, який передав слова співчуття від старшого єпископа УЦХВЄ.

Згадуючи про покійного, Михайло Паночко ділиться: «Я особисто знав брата Євгена, чимало років поспіль відвідуючи Лановецький район. Він завжди радо зустрічав, ділився своїми переживаннями, думками. Євгеній Гнатович поважав братерство, любив братерство і працював на його благо. І жаль, що він так скоро відійшов…
Висловлюю сердечне співчуття всій родині Захаруків та його співпрацівникам, які не один рік разом із ним трудились на розвиток Царства Божого на Тернопільщині. Нехай світла пам’ять пастора Євгенія залишиться у ваших серцях. Хай Господь потішить і зміцнить, бо Він є єдиною потіхою і розрадою у такій печальні дні», – підкреслив Михайло Степанович.

Віталій Яцюк, старший пресвітер Тернопільської  області, згадуючи життя покійного, зазначив: «Благословенний, поміркований та ініціативний був служитель! До зустрічі біля ніг Христа! Співчуваємо усій великій родині Захаруків!»

Біографія пресвітера

Захарук Євген Гнатович народився 5 березня 1951 р. в с. Москалівка Лановецького району. Він був один з двох синів у сім’ї. У шість років зустрів свою майбутню дружину Тамару, з якою разом вчився до п’ятого класу у Москалівській школі. Коли мав десять років переїхав разом з сім’єю у с. Гнилиці залишивши майбутню дружину у Москалівці. У 1967 році закінчив Новосільську середню школу Підволочиського району.

1967-70 рр. навчався, а потім працював в Новосільському ССТ майстром ковбасного цеху. У свої вісімнадцять років одружився з Тамарою, з якою вони народили п’ятеро дітей. У 1977 році одержав диплом майстра технолога. Працював заввиробництва консервного заводу у Підволочиському районі. У 1973 р. переїхав із дружиною та дітьми у м. Ланівці, де працював технологом в Лановецькій районній заготконторі. За час своєї праці отримав багато грамот та нагород.

У 1993 р. закінчив першу в Україні Тернопільську Біблійну Семінарію, де здобув ступінь бакалавра теології і Біблії. З 1997 р. – диякон в церкві християн віри євангельської м. Ланівці, а 22 жовтня 2006 року був рукоположений на пасторське служіння. З 2010 р. старший пастор церков ХВЄ у Лановецькому районі (18 церков). Був членом обласної пресвітерської ради УЦХВЄ в Тернопільській області. 27 вересня 2017 р. відійшла його дружина у вічність, з якою вони прожили 49 років спільного життя, залишивши 18 внуків і вісім правнуків.

Відійшов у вічність 28 червня 2020 року.

Коли служитель йде до дому,
То там, в блакитних небесах,
Біля Святого Бога трону
З псалмом подяки на устах

Всі ангели його стрічають,
І ті, хто тут, на цій землі,
Відплакали і відстраждали,
І відболіли у житті.

Нам на землі не зрозуміти
Ту радість, що на небесах.
Розлуку важко так терпіти,
Від неї сльози на очах.

Бо ж на землі ми тут зріднились,
Ділили радощі й жалі.
Ми разом плакали й молились,
Бо мали спільну ціль в житті.

Ми всі разом ідем до дому,
Що нас чекає в Небесах.
Бо відміряє всім по-свому
Відрізок, що в Його очах

Ми в силі на землі здолати.
Він знає пори і часи…
Пішов служитель віддихати
Від справ земних і суєти.

Небо по черзі відкликає
І тих, хто на передовій,
І з радістю їх зустрічає
У своїй величі й красі.

Коли служитель йде до дому,
То плаче Церква на землі.
Цініть помазанців Христових,
Коли вони ще є живі!

Оксана Гудзь.

Попередня 10 фактів про УЦХВЄ, які вас відверто здивують
Наступна «Життя, посвячене Богу» - пастор-місіонер Анатолій Борисовець розповідає про служіння в Аргентині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко має надію, що християни-юристи принесуть процвітання Україні

Про це старший єпископ Церкви християн віри євангельської України говорив під час відкриття IIІ Всеукраїнської конференції християн-юристів України, що проходила 24-25 листопада 2012 року, в м. Києві, на базі Київської православної богословської академії.

Новини братерства

22-24 вересня у Берліні відбудеться конференція УЦХВЄ Європи

На сьогодні до складу нашого братерства входять українські церкви ХВЄ Бельгії, Німеччини, Польщі та Іспанії.  Кількість громад, а також країн, готових долучитися до братерства, постійно зростає.  

Відділ освіти

«Для служителя знання – хороший інструмент, який коштує дорого», – Василь Войтович випускникам ЄТС 2019

Весняний випуск у Євангельській теологічні семінарії (ЄТС), що відбувся 11 квітня 2019 року, об’єднав студентів одразу чотирьох спеціальностей.