Липень 1, 2020 0 234 Переглядів

Пам’ятайтe наставників ваших: співчуття родині пресвітера Лановецького району Євгенія Захарука

28 червня 2020 року перейшов до вічних осель  пресвітер Лановецького району Тернопільської області Євгеній Гнатович Захарук.

Провести служителя в останню путь зібралася родина, друзі й пастори церков із різних куточків області та України. Вшанувати пам’ять пастора приїхав старший пресвітер церков Івано-Франківщини Юрій Веремій, який передав слова співчуття від старшого єпископа УЦХВЄ.

Згадуючи про покійного, Михайло Паночко ділиться: «Я особисто знав брата Євгена, чимало років поспіль відвідуючи Лановецький район. Він завжди радо зустрічав, ділився своїми переживаннями, думками. Євгеній Гнатович поважав братерство, любив братерство і працював на його благо. І жаль, що він так скоро відійшов…
Висловлюю сердечне співчуття всій родині Захаруків та його співпрацівникам, які не один рік разом із ним трудились на розвиток Царства Божого на Тернопільщині. Нехай світла пам’ять пастора Євгенія залишиться у ваших серцях. Хай Господь потішить і зміцнить, бо Він є єдиною потіхою і розрадою у такій печальні дні», – підкреслив Михайло Степанович.

Віталій Яцюк, старший пресвітер Тернопільської  області, згадуючи життя покійного, зазначив: «Благословенний, поміркований та ініціативний був служитель! До зустрічі біля ніг Христа! Співчуваємо усій великій родині Захаруків!»

Біографія пресвітера

Захарук Євген Гнатович народився 5 березня 1951 р. в с. Москалівка Лановецького району. Він був один з двох синів у сім’ї. У шість років зустрів свою майбутню дружину Тамару, з якою разом вчився до п’ятого класу у Москалівській школі. Коли мав десять років переїхав разом з сім’єю у с. Гнилиці залишивши майбутню дружину у Москалівці. У 1967 році закінчив Новосільську середню школу Підволочиського району.

1967-70 рр. навчався, а потім працював в Новосільському ССТ майстром ковбасного цеху. У свої вісімнадцять років одружився з Тамарою, з якою вони народили п’ятеро дітей. У 1977 році одержав диплом майстра технолога. Працював заввиробництва консервного заводу у Підволочиському районі. У 1973 р. переїхав із дружиною та дітьми у м. Ланівці, де працював технологом в Лановецькій районній заготконторі. За час своєї праці отримав багато грамот та нагород.

У 1993 р. закінчив першу в Україні Тернопільську Біблійну Семінарію, де здобув ступінь бакалавра теології і Біблії. З 1997 р. – диякон в церкві християн віри євангельської м. Ланівці, а 22 жовтня 2006 року був рукоположений на пасторське служіння. З 2010 р. старший пастор церков ХВЄ у Лановецькому районі (18 церков). Був членом обласної пресвітерської ради УЦХВЄ в Тернопільській області. 27 вересня 2017 р. відійшла його дружина у вічність, з якою вони прожили 49 років спільного життя, залишивши 18 внуків і вісім правнуків.

Відійшов у вічність 28 червня 2020 року.

Коли служитель йде до дому,
То там, в блакитних небесах,
Біля Святого Бога трону
З псалмом подяки на устах

Всі ангели його стрічають,
І ті, хто тут, на цій землі,
Відплакали і відстраждали,
І відболіли у житті.

Нам на землі не зрозуміти
Ту радість, що на небесах.
Розлуку важко так терпіти,
Від неї сльози на очах.

Бо ж на землі ми тут зріднились,
Ділили радощі й жалі.
Ми разом плакали й молились,
Бо мали спільну ціль в житті.

Ми всі разом ідем до дому,
Що нас чекає в Небесах.
Бо відміряє всім по-свому
Відрізок, що в Його очах

Ми в силі на землі здолати.
Він знає пори і часи…
Пішов служитель віддихати
Від справ земних і суєти.

Небо по черзі відкликає
І тих, хто на передовій,
І з радістю їх зустрічає
У своїй величі й красі.

Коли служитель йде до дому,
То плаче Церква на землі.
Цініть помазанців Христових,
Коли вони ще є живі!

Оксана Гудзь.

Попередня 10 фактів про УЦХВЄ, які вас відверто здивують
Наступна «Життя, посвячене Богу» - пастор-місіонер Анатолій Борисовець розповідає про служіння в Аргентині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Молодь Івано-Франківська зігрівала перехожих

“Зігрій любов’ю Івано-Франківськ” – 3 лютого 2012 року акцію під такою назвою провела молодь церкви ХВЄ м. Івано-Франківська на міському залізничному вокзалі.

Новини братерства

Пастор из Узбекистана Денис Подорожный: «Как мы говорили по-русски в Западной Украине»

 Когда мы с женой решили поехать на пару недель отдохнуть в западную Украину, мы заранее знали, что истории о притеснении там русскоязычных – не более чем плод больного воображения. Но сейчас-то…

Новини братерства

Навчання євангелістів Центрального регіону України проходило з постом і молитвою

Два дні, 23-24 грудня 2015р. на базі київської церкви «Філадельфія» тривало планове навчання євангелістів Центрального регіону. Зокрема були відповідальні за роботу благовістя у м. Києві…