Листопад 17, 2018 0 1699 Переглядів

Свідчення місіонерки з Дніпропетровщини Марії Мокієнко про служіння на Шрі-Ланці

Кілька років тому мені випала нагода побувати у країні під назвою Шрі-Ланка. До цього ніколи навіть не думала служити азійським народам. Бентежило усе – відстань, погода, мова. Але саме тоді відчула тягар за цю націю, усередині все говорило, що я повинна туди повернутися.

Після повернення в Україну, я могла тільки молитися за Шрі-Ланку. А вже через півроку знову купила квиток у Коломбо і полетіла в невідомість. Всередині було відчуття: якщо навіть одній людині послужу та вплину на її життя, то буду вдячна Богу.

Зупинилася у молодої пари, господиня дому, як потім дізналася, була українкою. Коли вона мене запитала про мету візиту, не знала, що сказати, бо й сама ще толком не відала. Просто  почала їй свідчити, як Бог змінив моє життя, а наприкінці сказала: «Я тут заради однієї людини». Тоді вона почала плакати і розповіла, що за півроку до того моменту хотіла накласти на себе руки, стрибнувши з багатоповерхівки.  Тоді вона сказала Богу: «Якщо Ти існуєш, то надішли кого-небудь у Шрі-Ланку».

Я знову повернулася додому і продовжувала молитися про цей народ, почала просити  Бога за 10  віруючих людей, які поїдуть у місіонерську поїздку разом зі мною. І знову – в невідомість. У лютому 2018 року Бог дав таку команду, яка вирушила зі мною на Шрі-Ланку в місто Коломбо. За цей період ми відвідали більше 10-ти різних місць.

Бог супроводжував нашу поїздку  чудесами, зціленнями, давав нові контакти і зустрічі. Ми проводили вуличну євангелізацію, допомагали бідним, проводили християнські дитячі зустрічі, де розповідали про Ісуса (провідна релігія цієї країни – буддизм 70 %, індуїсти 10 % і тільки 6 % християни). Також молились за зцілення, відвідували буддистські сім’ї.

Місцеві люди дуже відкриті до спілкування. У нас, як у білих людей, є привілей для проповіді цим людям.

У березні 2019 року ми плануємо знову місіонерську поїздку, у якій, сподіваюся, візьме вже три команди місіонерів, які будуть націлені на різні види служіння. Плануємо провести різні дитячі заходи, вуличну проповідь. Запрошуємо молодих людей приєднатися до нас. Та молимося про силу Духа Святого, про присвячених людей, які будуть любити, обіймати своєю любов’ю нужденних.

Бог говорить до нас по-різному, але рішення буде тільки за нами. Я завжди боюся пропустити Його звернення до мене. Боюся, що Він не вибере мене. Бог шукає людей! Бог шукає молодих людей, кому довірити, кого послати.

Марія Мокієнко, Дніпропетровська обл., смт Петриківка.

Попередня Старший єпископ відвідав Тернопільщину – м. Ланівці та с. Передмірка
Наступна «Біжіть так, щоб отримати нагороду» – з такою темою пройшла обласна молодіжна конференція у Полтаві

Вам також може сподобатися

Місіонерський відділ

Місіонерська конференція у Рівному

80 місіонерів з різних куточків України знову зустрілися на черговій річній місіонерській конференції, яка відбулася 8-9 червня 2012 року в місії «Добрий Самарянин» (м. Рівне).

Місіонерський відділ

Місія «Агапе» продовжує завойовувати дитячі серця для Бога

Міжнародна місія «Агапе» – одна з найпотужніших в Україні місій,

Місіонерський відділ

Відбулася зустріч місіонерських лідерів у Мадриді

З 15 по 18 жовтня цього року у столиці Іспанії