Лютий 15, 2018 1 1966 Переглядів

Старший єпископ відвідав Тернопільщину

Звітно-виборна конференція Тернопільського обласного об’єднання УЦХВЄ відбулася 3 лютого 2017 р. у м. Тернополі, у церкві ХВЄ по вул. О.Довженка, 4. За результатами таємного голосування старшим пресвітером області знову було обрано єпископа Віталія Яцюка.

Розпочалася конференція словом духовного наставлення з яким до присутніх звернувся заступник старшого єпископа по південно-західному регіону єпископ Юрій Веремій. Після чого виступив старший єпископ Михайло Паночко, який поділився словом Божим на тему «Навчімося жити по духу». Він закликав братів та сестер до більш активної духовної праці у розбудові церков і особливо у спасінні нових душ.

Після звітної частини (звітував старший пресвітер, його заступники та завідувачі окремих відділів братерства) відбулося голосування. Кандидатуру Віталія Яцюка на посаду старшого пресвітера підтримали 86% пасторів Тернопільщини.

Такий вияв довіри не випадковий, адже церква в області стабільно зростає: тут діє понад сто помісних громад, а за останній рік відкрилося кілька нових церков, крім того громади зростають кількісно.

Старші служителі поблагословили новообраних обласних служителів та братерську раду церкви на подальше служіння. А наприкінці конференції старший єпископ подякував обласному об’єднанню церков Тернопільщини за активну участь у проведенні заходів проекту R500, у тому числі актину участь у підготовці та проведені Дня подяки, який відзначали на Хрещатику 17 вересня. За активну участь у підтримці гуманітарною допомогою постраждалих областей на сході України.

Після конференції, 4 лютого, старший єпископ відвідав місто Ланівці, де послужив Словом та взяв участь у спомині. Дорогою він завітав до міста Збараж, де міським головою працює вірянин церкви ХВЄ Романом Полінкровський. Під час братерської розмови служитель у котре засвідчив Божу допомогу і благословіння в урядуванні містом. «На сьогодні віруючі люди, які йдуть в органи влади можуть зробити багато добра для України» – зауважив Михайло Паночко після цієї зустрічі.

Попередня Відійшов у вічність «Народний герой України», пастор церкви ХВЄ у м. Мар’янка Олександр Хомченко
Наступна Служителі різних регіонів України об'єднали зусилля навколо проекту «Допоможемо вижити»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Обласне молодіжне служіння у Вінниці

      Молодь із шести церков Вінницької області з’їхалася до свого обласного центру 30 листопада, щоб разом прославити Господа та отримати Слово настелення.

Новини регіонів

Нові призначення в Київському обласному об’єднанні

6 вересня 2018 року на засіданні пасторської ради Київського обласного об’єднання УЦХВЄ

Новини регіонів

Новий дім молитви у Стрілках будували чотири роки

9 червня 2013 року відбулося урочисте посвячення дому молитви у селі Стрілки, Самбірського району Львівської області. Понад чотириста чоловік з’їхалися із усіх усюд Західної України щоби привітати місцеву громаду віруючих.