Березень 3, 2020 0 557 Переглядів

Українська церква у Стокгольмі відсвяткувала річницю

В Українській церкві ХВЄ м. Стокгольма, Швеція, 29 лютого святкували річницю з дня започаткування церкви, повідомляє координатор служіння церков УЦХВЄ у Західній Європі єпископ Юрій Веремій.

За його словами Бог благословив працю служителів: протягом року щонеділі відбувалися загальні богослужіння, отримало розвиток молитовне служіння, ведеться розбір Слова Божого. Кількість людей, які відвідують зібрання, постійно зростає: на сьогодні це близько 40-50 осіб.

«Люди навертаються до Бога, радіють Божими благословеннями, –  розповідає Юрій Костянтинович. –  Із дев’яти осіб, котрі проходили навчання до водного хрещення, п‘ятеро виявили бажання вступити у заповіт з  Богом саме на день святкувань».

Розділити радість разом з українськими братами й сестрами  прийшли служителі шведських церков: відомий в нашій країні місіонер Раулі Лехтонен ( Rauli Lehtonen) та Рольф Густафсон  (Rolf Gustafsson). З України на святкове  служіння разом із Юрієм Веремієм приїхали пастори Василь Данилюк, В’ячеслав Бевзюк та Василь Глинянський.

«Бог чудово благословив це служіння! Були звершені молитви за покаяння, за зміцнення віри та уздоровлення. Приємно бачити, як поширюється Царство Боже у світі. Вітаємо церкву, всіх  братів та сестер, а також пастора Василя Деруна з річницею церкви та бажаємо рясних Божих благословень  у житті та служінні» –  говорить Юрій Костянтинович.

«Отож, брати любі мої, будьте міцні, непохитні, збагачуйтесь завжди в Господньому ділі, знаючи, що ваша праця не марнотна у Господі!» (1Кор. 15:58).

 

Попередня У Києві провели дводенний інтенсив для обласних лідерів жіночого служіння та адміністраторів
Наступна Делегації з Аргентини та Парагваю приїдуть в Україну на святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху

Вам також може сподобатися

Новини братерства

22 березня молодь з церков Києва та області вчилися на молодіжній конференції про свої місце та роль у Божому плані

    Пастор Василь Гуцало, керівник молодіжного служіння Київського обласного об’єднання ЦХВЄУ, вітаючи зібрання в близько 500 людей

Новини братерства

Михайло Паночко звернувся до Глави УПЦ Онуфрія з проханням щодо звільнення заручників

17 листопада 2016 р. старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко звернувся до Глави УПЦ (МП) митрополита Онуфрія (Березовського) з проханням задіяти авторитет і вплив православної церкви…

Новини братерства

ВРЦІРО окреслила три завдання для влади і громадян України, щоб нормалізувати ситуацію у країні

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) оприлюднила 24 березня «Звернення щодо нормалізації суспільно-політичної ситуації в Україні з огляду на внутрішні та зовнішні виклики»