Березень 3, 2020 0 175 Переглядів

Українська церква у Стокгольмі відсвяткувала річницю

В Українській церкві ХВЄ м. Стокгольма, Швеція, 29 лютого святкували річницю з дня започаткування церкви, повідомляє координатор служіння церков УЦХВЄ у Західній Європі єпископ Юрій Веремій.

За його словами Бог благословив працю служителів: протягом року щонеділі відбувалися загальні богослужіння, отримало розвиток молитовне служіння, ведеться розбір Слова Божого. Кількість людей, які відвідують зібрання, постійно зростає: на сьогодні це близько 40-50 осіб.

«Люди навертаються до Бога, радіють Божими благословеннями, –  розповідає Юрій Костянтинович. –  Із дев’яти осіб, котрі проходили навчання до водного хрещення, п‘ятеро виявили бажання вступити у заповіт з  Богом саме на день святкувань».

Розділити радість разом з українськими братами й сестрами  прийшли служителі шведських церков: відомий в нашій країні місіонер Раулі Лехтонен ( Rauli Lehtonen) та Рольф Густафсон  (Rolf Gustafsson). З України на святкове  служіння разом із Юрієм Веремієм приїхали пастори Василь Данилюк, В’ячеслав Бевзюк та Василь Глинянський.

«Бог чудово благословив це служіння! Були звершені молитви за покаяння, за зміцнення віри та уздоровлення. Приємно бачити, як поширюється Царство Боже у світі. Вітаємо церкву, всіх  братів та сестер, а також пастора Василя Деруна з річницею церкви та бажаємо рясних Божих благословень  у житті та служінні» –  говорить Юрій Костянтинович.

«Отож, брати любі мої, будьте міцні, непохитні, збагачуйтесь завжди в Господньому ділі, знаючи, що ваша праця не марнотна у Господі!» (1Кор. 15:58).

 

Попередня У Києві провели дводенний інтенсив для обласних лідерів жіночого служіння та адміністраторів
Наступна Делегації з Аргентини та Парагваю приїдуть в Україну на святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Відділ праці з глухими розвиває своє служіння

29-30 жовтня, в Києві, у приміщенні Київського біблійного інституту, відбулося засідання комітету відділу служіння глухим при ВСЦХВЄУ.

Новини братерства

Рукопокладення Віктора Клеця в сан єпископа

24 грудня 2011 року в Сумах відбулася звітна пасторська конференція обласного об’єднання церков ХВЄ, в якій взяли участь близько 40 делегатів.

Новини братерства

Правда про Україну: єпископ Миколи Синюк надіслав листа секретареві МАХВЄ Іванасу Шкулісу

  З метою поінформувати міжнародну спільноту християн віри євангельської про актуальний суспільно-політичний стан в Україні заступник старшого єпископа…