Березень 3, 2020 0 282 Переглядів

Українська церква у Стокгольмі відсвяткувала річницю

В Українській церкві ХВЄ м. Стокгольма, Швеція, 29 лютого святкували річницю з дня започаткування церкви, повідомляє координатор служіння церков УЦХВЄ у Західній Європі єпископ Юрій Веремій.

За його словами Бог благословив працю служителів: протягом року щонеділі відбувалися загальні богослужіння, отримало розвиток молитовне служіння, ведеться розбір Слова Божого. Кількість людей, які відвідують зібрання, постійно зростає: на сьогодні це близько 40-50 осіб.

«Люди навертаються до Бога, радіють Божими благословеннями, –  розповідає Юрій Костянтинович. –  Із дев’яти осіб, котрі проходили навчання до водного хрещення, п‘ятеро виявили бажання вступити у заповіт з  Богом саме на день святкувань».

Розділити радість разом з українськими братами й сестрами  прийшли служителі шведських церков: відомий в нашій країні місіонер Раулі Лехтонен ( Rauli Lehtonen) та Рольф Густафсон  (Rolf Gustafsson). З України на святкове  служіння разом із Юрієм Веремієм приїхали пастори Василь Данилюк, В’ячеслав Бевзюк та Василь Глинянський.

«Бог чудово благословив це служіння! Були звершені молитви за покаяння, за зміцнення віри та уздоровлення. Приємно бачити, як поширюється Царство Боже у світі. Вітаємо церкву, всіх  братів та сестер, а також пастора Василя Деруна з річницею церкви та бажаємо рясних Божих благословень  у житті та служінні» –  говорить Юрій Костянтинович.

«Отож, брати любі мої, будьте міцні, непохитні, збагачуйтесь завжди в Господньому ділі, знаючи, що ваша праця не марнотна у Господі!» (1Кор. 15:58).

 

Попередня У Києві провели дводенний інтенсив для обласних лідерів жіночого служіння та адміністраторів
Наступна Делегації з Аргентини та Парагваю приїдуть в Україну на святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Єпископ Михайло Близнюк: «На Волині ростуть церкви та спостерігається сплеск патріотизму»

Наша розмова зі старшим пресвітером Волинської області Михайлом Близнюком торкнулася подіq на Сході, роботи переселенцями, які прагнуть переїхати до західної Європи та про допомогу нелегальним мігрантам…

Новини братерства

У КБІ відкрито набір за спеціальністю  «Методист дитячо-підліткового служіння»

Відділ Служіння дітям та підліткам УЦХВЄ в співпраці з Київським Біблійним інститутом продовжує набір студентів за програмою «Методист дитячо-підліткового служіння»

Новини братерства

Учасники звітної конференції ЦХВЄУ узгодили нові проекти – «Дні братерства», підготовка підручників, розвиток місіонерства

     13-14 квітня 2016 р. відбулася річна звітна конференція Церкви християн віри євангельської України…