Жовтень 27, 2013 0 1361 Переглядів

Християни подарували тюремному «пастору»… весілля

{i /}Відділ соціального служіння ЦХВЄУ проводить духовну роботу у більш як 80 виправних колоніях та СІЗО. Майже в кожному з цих закладів пенітенціарної системи діє християнська громада. А нещодавно у ВК №95, що розташована в містечку Березань, Баришівського району на Київщині, відбулася незвичайна подія.

   Один із старших братів тюремної церкви ХВЄ «Діти Сіону» Олександр Борейко, який прийняв Господа у колонії – одружувався. Благословити цей шлюб приїхали служителі київської церкви «Скинія», яка з 2007 року плідно трудиться у цій ВК. Капелани та волонтери тюремного служіння вирішили зробити для брата Олександра подарунок і влаштувати йому свято, як-то кажуть, на всі сто: з урочистою церемонією вінчання, живою музикою, солодким столом и залом на 150 осіб із вишуканим декором. Як свідчить адміністрація, українська в’язниця такого ще бачила.

     745_5Для Олександра та його нареченої Тетяни це стало приємною несподіванкою. Адже ці молодята, з огляду на обставини, не очікували ані дорогої фотосесії, ані зі смаком прикрашеної зали. У них було на думці тільки одне і найважливіше – можливість бути разом на все життя. Хоч протягом довгих трьох років їх ще будуть розлучати стіни і колючий дріт, і бути поруч вони зможуть тільки раз в місяць, але їх серця відтепер б’ються у такт.

     Вінчав пару завідувач відділу соціального служіння ЦХВЄУ, пастор «Скинії» Рустам Фатуллаєв. Добре слово наставляння для молодого подружжя сказав відповідальний за тюремне служіння у нашому братерстві В’ячеслав Когут та старший психолог колонії Олександр Григорович. Гостей, серед яких були як ув’язнені, так і представники адміністрації закладу, пригощали весільним тортом і безалкогольними напоями. Кожен з них отримав у подарунок книгу зі свідченнями «Води в пустелі».

     ***

     У Березанській колонії нині відбувають покарання понад 700 ув’язнених. Тут знаходяться переважно люди, які  потрапили за грати вже не вперше, або скоїли особливо тяжкі злочини. Завдяки проповіді Євангелія та особистим свідченням капеланів і волонтерів засуджені щиро каються і приймають Христа своїм Господом і Спасителем.

745_14     Керівництво колонії завжди радо приймає служителів церкви «Скинія», яка щонеділі відвідує цей заклад. Більше того – дозволяє самим ув’язненим, які увірували, проповідувати в тюремній лікарні, в штрафному ізоляторі і засудженим, які щойно прибули «з волі» і очікують розподілу в камери (на карантині).

     Велич Живого Бога можна побачити не тільки на просвітлених обличчях членів тюремної громади, але й у праці наших братів у колонії. Благоустрій, чистота, гарні ковані решітки, мозаїка і розпис на стінах – багато до чого доклали своїх рук віруючі. Приємно було побачити біля клубу, в якому проходило торжество, настінний розпис, перемальований з обкладинки диску християнської групи «Маханаїм». На передодні весілля, яке святкували 25 вересня, у громаді відбулася ще одна радісна подія – кілька братів прийняли водне хрещення. Місцева громада спорудила навіть басейн для проведення хрещень біля клубу. В грубих стінах в’язниці, серед беззаконня, аморальності, гріха, Бог сіє своє Слово і воно рясно плодоносить. І для всіх сьогодні є очевидним, що це було не просто весілля – це був черговий доказ, що життя можна змінити навіть перебуваючи на самому дні суспільства, якщо прийняти в нього Ісуса Христа. А Бог робіть більше, ніж ми сподіваємося! 

Попередня Подарувати щастя знедоленим
Наступна Питання державно-конфесійних відносин обговорили керівники ВЦІРО з депутатами фракції «Батьківщина» у ВР України

Вам також може сподобатися

Відділ соціального служіння
Новини братерства
Відділ соціального служіння

Наш місіонер у Фінляндії

    Так тепло називають у київській церкві «Скинія» відому фінську співачку-християнку, лауреата конкурсу «Євробачення» Ніну Астром. Наприкінці березня ц.р. разом з командою тюремного служіння церкви вона об’їздила з євангелізацією виправні колонії Дніпропетровської області.