Червень 2, 2011 0 415 Переглядів

Святкування 450-ліття Пересопницького Євангелія на Волині

Волинською землею впевнено крокує наметове служіння, яке організоване Волинським об’єднанням християн віри євангельської у рамках заходів, присвячених святкуванню 450-річчя Пересопницького Євангелія на виконання відповідних указів Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів.Стартувало це служіння 11 травня в с. Голоби . На даний час уже проведені зустрічі у Старій Вижві, Заболотті, Ратному та Маневичах. Служіння включає, крім євангелізаційно-просвітницьких зібрань, також дитячу програму, спілкування з молоддю, перегляд християнських фільмів, ознайомлення з історією Слова Божого українською мовою. Зустрічі здійснюється силами церков області, активну участь у них беруть гурти «Левит» (м. Луцьк), «Маяк Спасіння» (с. Липне), «Спасіння» (м. Ковель), хор церкви «Благодать» (м. Луцьк). Плануються проведення в Любешові, Ківерцях та Луцьку.

www.blag.org.ua

Попередня Святкування 20 річчя Коростенського біблійного коледжу
Наступна М.Паночко привітав п'ятидесятників Бразилії з 100-річним ювілеєм

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Президент України підписав указ про відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі

Президент України Віктор Янукович підписав 21 січня 2013 року Указ про організацію та проведення заходів, що будуть відбуватися в Україні в цьому році з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Новини братерства

До Київського  міського об’єднання  УЦХВЄ приєдналося шість помісних церков

Звітно-виборна конференція Київського міського об’єднання церков УЦХВЄ відбулася 2 березня

Новини братерства

Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій на підтримку благодійництва та волонтерської діяльності

  Україна переживає один з найважчих моментів своєї історії. Тому зараз в нашому суспільстві як ніколи потрібними є взаємна допомога, підтримка, милосердя та благодійність.