Червень 2, 2011 0 470 Переглядів

Святкування 450-ліття Пересопницького Євангелія на Волині

Волинською землею впевнено крокує наметове служіння, яке організоване Волинським об’єднанням християн віри євангельської у рамках заходів, присвячених святкуванню 450-річчя Пересопницького Євангелія на виконання відповідних указів Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів.Стартувало це служіння 11 травня в с. Голоби . На даний час уже проведені зустрічі у Старій Вижві, Заболотті, Ратному та Маневичах. Служіння включає, крім євангелізаційно-просвітницьких зібрань, також дитячу програму, спілкування з молоддю, перегляд християнських фільмів, ознайомлення з історією Слова Божого українською мовою. Зустрічі здійснюється силами церков області, активну участь у них беруть гурти «Левит» (м. Луцьк), «Маяк Спасіння» (с. Липне), «Спасіння» (м. Ковель), хор церкви «Благодать» (м. Луцьк). Плануються проведення в Любешові, Ківерцях та Луцьку.

www.blag.org.ua

Попередня Святкування 20 річчя Коростенського біблійного коледжу
Наступна М.Паночко привітав п'ятидесятників Бразилії з 100-річним ювілеєм

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко: «Російські пастори уникають слова «агресія» щодо стосунків Росії та України»

  На запрошення глав євангельських церков Росії 9-11 квітня представники українських євангельських об’єднань відвідали Ізраїль (російська сторона відмовилась приїхати до України, і тому зустріч була організована на нейтральній території в Єрусалимі)

Новини братерства

Глави євангельських Церков закликають владу відхилити безбожні законопроекти

Мова про сумновідомі проекти законів № 2342 та № 2342-1, що мають на меті надати особливий правовий захист прихильникам одностатевих сексуальних відносин, тобто зазіхають на інститут традиційної сім’ї.

Новини братерства

В Анапі дитячі служителі з країн СНД провели щорічну конференцію

19-22 вересня 2013р. в м. Анапа, Росія, пройшла ХХ конференція дитячих працівників церков ХВЄ з країн СНД.  Гасло форуму – «Будуйтеся в дім духовний» (І Пет.2:5).