Вересень 13, 2019 0 643 Переглядів

ХХV Світова п’ятидесятницька конференція зібрала до Калгарі (Канада) пасторів з сімдесяти країн світу

«Дух Святий сьогодні» – саме під таким гаслом у м. Калгарі (Канада) 26-29 серпня цього року, пройшла ювілейна, 25 Світова п’ятидесятницька місіонерсько-пасторська конференція. Україну на ній представляв директор Департаменту місіонерського служіння УЦХВЄ Микола Синюк.

Столиця штату Альберта гостинно приймала представників із близько сімдесяти країн світу. Понад чотири тисячі делегатів зібралися у центральній частині міста, у просторій конференц-залі готелю «Хілтон», що на центральній пішохідній вулиці м. Калгарі.

Центральною ідеєю проповідей, семінарів, секційних засідань було – тільки у співпраці з Духом Святим ми зможемо втілити у реальність Велике доручення Господа нашого Ісуса Христа. Тільки Дух Святий готує зміни, творить нове, дає мужність проповідувати не поверхневу, але чисту Євангелію, дарує радикальну посвяту і сміливість.

Голова PWC, д-р Принц Гунератнам, сказав, що тема конференції була відповіддю на виклики, з якими стикаються учні Ісуса Христа.

«Ми живемо у світі, який переживає біблійні пророцтва кінця часів, – сказав спікер. –   Якщо колись буде час, коли нам потрібне помазання Святого Духа, то це зараз. Ми живемо у складні дні: сатана знає, що Господь скоро прийде. І кожен може стати жертвою, якщо нас не наповнить Святий Дух».

За словами д-ра Гунератнама повнота Святого Духа допоможе християнам триматися подалі від гріха: «Ми стикаємося з духовними битвами, що набагато виходять за рамки людських здібностей. Святий Дух, який обіцяє Небесний Батько, – це те, що дає нам змогу перемагати такі битви».

З Йоганусом Юстусом, лідером п’ятидесятників Німеччини

Давид Йонг, пастор з південної Кореї, підкреслив наступне: «Три характерні риси мають супроводжувати нашу проповідь і служіння – сповнення Святим Духом, Христос – у центрі, глибоке молитовне життя. Без цього я не уявляю свого життя в церкві. Коли я молюся, Бог вирішує проблематичні питання в служінні без мого особистого втручання, а тому у мене немає конфлікту з церквою. Потрібно дозволити потужному вітру Духа робити те, що тільки Він зможе зробити», –  підсумовував пастор.

Під час роботи конференції відбулися зустрічі завідувача Департаменту місіонерського служіння УЦХВЄ Миколи Синюка із представниками місіонерських служінь різних країн, зокрема з Бредом Вальцом, Головою правління Західного регіону Асамблеї Божої в Америці.

 

Микола Синюк та Раулі Лехтонен із пастором з Нігерії, 11 церков у його регіоні були спалені, убито деяких пасторів та їх сім’ї.

Представники Європи на конференції, кава-брейк

Із Бредом Вальцом

Попередня Фінська співачка та євангелістка Ніна Астром провела майстер-клас для лідерів прославлення
Наступна Олександр Попчук: «За три роки кількість церков в Ефіопії, з якими ми служимо, зросла вдвічі»

Вам також може сподобатися

Новини

Михайло Паночко надіслав співчуття родині Петра Саєнка та церкві Slavic Christian Center

На 73 році життя 10 грудня перейшов до небесних осель

Новини

Сестринський відділ на Київщині започаткував Школу жіночого служіння

Сестринське служіння церков Київської області обрало за мету допомогти жінкам

Новини

Як визначити  аудиторію, для якої церква може бути найбільш ефективною

10 листопада єпископ УЦХВЄ в Івано-Франківській області Юрій Веремій, в