Травень 30, 2019 0 328 Переглядів

Симпозіум на тему поклоніння відбувся у Полтаві

На базі Полтавської Богословської Семінарії (ПБС) 17-18 травня відбувся симпозіум «Поклоніння Богу». На захід з’їхались більше ста служителів з усієї України, які трудяться у «левитському служінні» церков.

Головними спікерами були Грег Шир і Ноель Снайдер, співробітники Calvin Institute of Christian Worship. Викладачі поділились своїм досвідом та розповіли про важливість поклоніння у житті кожного з нас.

«Ми говорили про тих, хто є аудиторією поклоніння і як проходило біблійне поклоніння раніше. Була також і практична частина, де ми розбирали, як складати репертуар, вибирати пісні і покращувати звучання груп прославлення», – розповідає Грег.

Ректор ПБС Павло Михневич розповів про ціль та головну тему симпозіуму: «Ні для кого з нас не секрет, що поклоніння – суть життя кожного християнина. Воно пронизує кожну сферу нашого життя і робить його христоцентричним. Саме тому сьогодні ми говоримо про важливість возвеличення нашого Господа».

«Ідея симпозіуму полягає у тому, щоб донести християнам важливість прославлення Бога як разом, єдиною Церквою, так і окремо, особисто, входячи глибше у поклоніння», – зазначає один зі спікерів Ноель Снайдер.

У рамках Симпозіуму поклоніння були проведені різноманітні майстер-класи: планування поклоніння, написання пісень, робота з групою прославлення та ін.

«Ми торкнулися різних тем, наприклад, про недільне поклоніння, як Євангеліє формує основу церковного поклоніння. Розглянули тему, як Дух Святий надихає і допомагає виражати наше поклоніння. Також підняли питання Божих обітниць і побачили, як наші завітні стосунки проявляються у поклонінні» – продовжує Ноель.

Лариса Михневич, декан Музичного факультету ПБС, одна з організаторів заходу, впевнена: «Цей симпозіум був корисний кожному, хто трудиться у музичному служінні та бажає поклонятись Богові якнайефективніше. Захід по-новому відкрив для нас цю тему, тому що ми говоримо не просто про музику, а про біблійну основу поклоніння. На сьогодні є багато різних поглядів на поклоніння: традиції борються з новизною і навпаки. Тому дуже важливо, щоб центром всього стало Святе Письмо».

Головним медіа-партнером Симпозіуму поклоніння став телеканал «Небеса ТВ7».

Інна Профатило.

Попередня Представники ВРЦіРО розповіли журналістам про деталі Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сімей
Наступна Церкви тепер не зобов’язані облаштувати газові лічильники модемами

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

Випуск місіонерської школи «Ковчег Спасіння» (ВІДЕО)

   27 грудня 2015 року в Церкві «Ковчег» відбулося святкове служіння випуску місіонерської школи «Ковчег Спасіння». Церква благословила на духовну працю 33 місіонери.

Відділ освіти

Запрацював сайт Біблійної школи при ПБС

Окрім бакалаврату та магістратури Полтавська Богословська семінарія активно  розвиває початкову освіту. На сьогодні Біблійна школа «Тільки Писання»…

Відділ освіти

Виходить з друку книга Дональда Джі «Духовні дари»

 УВАГА! Розпочався ПЕРЕДПРОДАЖ книги Дональда Джі «Духовні дари»! Не прогавте унікальну