Липень 20, 2016 0 612 Переглядів

На Рівненщині християни-меценати фінансували приведення літніх таборів відпочинку для дітей

     «Особливо хотілося б відзначити Олександра Дежнюка, Андрія Фещенка, Володимира Богданця та Людмилу Гаврилюк. А також відомого громадського діяча Віктора М’ялика та депутата Рокитнівської районної ради Віктора Кириловця» –  йдеться у зверненні селищного голови.

     За його словами завдяки їх спільним зусиллям діти Рокитнівського району (а це 500-600 дітлахів щоденно!) протягом 5 днів мали змогу відпочити, оздоровитись та приємно провести дозвілля під наглядом професіоналів.

     Це вже не перший табір відпочинку для дітей Рівненщини, який фінансує наш брат у Христі, підприємець Віктор М’ялик. Зокрема на розвиток християнських дитячих таборів у м. Кузнецовську (Вараш) цього року меценат пожертвував 50 тис. грн. Уже четвертий рік поспіль завдяки такій допомозі молодь Кузнецовської церкви ХВЄ проводить безкоштовні табори для дітей не тільки в самому місті але й у селах району.

     Діти грають в різні загальні табірні ігри, катаються на гірках, стрибають на батутах, розвивають свої таланти, отримують чудові майстер-класи по кулінарії, твістингу (майстерність моделювання з повітряних кульок). Мають чудову можливість творити щось своїми руками, але основне – навчатись Закону Божого та вивчати Біблію.

     «Діти – це наше майбутнє. Я сам батько шестеро дітей і знаю, як важливо вкласти правильні цінності в дитячі серця, – говорить Віктор М’ялик. – Дуже добре, що є такі молоді свідомі волонтери, які займаються дітьми і розвивають в них християнські морально-етичні цінності, любов до Бога, до батьків та взаємоповагу до старших. Успішні ті люди і благословенні ті країни, які читають Біблію і живуть за Словом Божим».

Попередня На Рівненщині християни-меценати фінансували приведення літніх таборів відпочинку для дітей
Наступна Відбулася робоча зустріч працівників відділу в Затоці

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У Дніпрі на Свято Подяки молилися, відпочивали та встановлювали рекорди

22 вересня 2018 р. на Фестивальному причалі мешканці міста Дніпра

Новини регіонів

Свято подяки в церкві на Волині

20 листопада 2011 року в церкві Християн Віри Євангельської П’ятидесятників села Рованці, Луцького району, Волинської області відбулося урочисте святкування Дня Подяки.

Новини регіонів

Церковь на Карьерной стала колыбелью «приезжих» верующих почти со всех уголков Украины


Из истории церкви
История нашей церкви началась с 1958 года, с приездом пастыря Озе­руги Владимира Ивано­вича. Небольшая группка веру­ющих тогда начала собираться в разных районах Киевской области.