Березень 31, 2013 2 574 Переглядів

Моліться за Танзанію!

 

621gol   – Останні події у Танзанії нас дуже схвилювали. Екстремісти-мусульмани збурилися проти християн: деякі доми молитви спалили, інші пограбували, вбили кількох служителів і членів церкви. А також висловили погрозу, що на Пасху, яка в цьому році припала на 31 березня, повбивають усіх служителів на місіях, – розповідає Сергій Сіпа, заступник старшого пресвітера ЦХВЄ Чернівецької області, директор місії «Єдина надія», котра підтримує роботу на ниві Божій у африканській країні шістнадцяти місіонерів.
    Як розповів пастор, усі  ці місіонери африканці, які живуть і трудяться у різних куточках Танзанії. Країна із населенням 42 млн., за площею в півтора рази більша ніж Україна. Приблизно 35%  громадян в ній мусульмани, стільки ж поган, решта християни, майже всі вони проживають компактно. Населення дуже бідне.

    – Там є багато людей, які готові працювати цілий день від ранку до вечора заради того, щоби з’їсти тарілку вареного рису, звареного у воді без жодної підливи чи м’яса… Ми у порівнянні з ними живемо як у раю, – ділиться Сергій Сіпа. 

Чернівецькі християни відвідали Танзанію 2011 році, особисто спілкувалися з місіонерами і залишились досить задоволені почутим і побаченим. Сьогодні в небезпеці опинились християни на великому острові Занзібар, де переважна більшість мусульмани. Так само як і на острові Мафія, де місіонери побудували дитячий садок, в якому безкоштовно можуть знаходитися діти  як християн, так і мусульман. Молитовний будинок там уже розграбували. Відбуваються гоніння у інших областях країни. На цьому тижні усі церкви Танзанії – у пості і молитві: кличуть до Бога, якщо є на те Його воля, щоб зберіг і захистив.

   – Вони написали листа у якому сказано: «Бог, Якому ми віримо, є живий, сильний і спасаючий, а найбільш важливо, що Він спасає не від фізичної смерті, а від вічної смерті», – продовжує  пастор. – І їхні молитви, щоб через ці погрози, які лунають в адрес християн, десятки і сотні тисяч людей могли прийняти Христа, як свого особистого Господа і Спасителя. Вони просять нас: допоможіть у молитві, тому що битва велика.

Попередня Звітна конференція ЦХВЄ-2013. Пастори вчилися... зростати разом
Наступна 1025-річчя Хрещення Київської Русі: «Не втратьмо нагоди засвідчити людям про Христа»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В Івано-Франківську вручили дипломи докторам богослов’я та служіння

Останній день літа 2018 року став одним із знакових для

Новини братерства

Байкери Європи об’єдналися в молитві за пострадянські країни

   На адресу головного офісу ЦХВЄУ надійшов лист  від Європейської  церкви байкерів,  які заявили про свій намір, починаючи  з 14 квітня, сім тижнів стояти у постах та молитвах за Україну та її сусідів.

Новини братерства

В навчальних закладах ЦХВЄУ життя вирує навіть влітку

Літні канікули – найзручніший час для поїздок, можливість послужити в різних церквах, а також розповісти про життя та роботу Полтавської Богословської Семінарії.