Липень 23, 2014 0 1626 Переглядів

Хрещення у Тарасівці: служити Господу приходить молодь

     Історично так склалося, що в церкві села Тарасівка, що в Броварському районі на Київщині, переважна більшість членів – це вихідці із Західної України, в основному з Рівненщини. Свого часу християни, приїжджаючи на заробітки до столиці, облюбували Тарасівку, а незабаром там виріс Молитовний будинок.

     «Мабуть, мало хто в селі за останні два десятки років не побував у нашому зібранні, – розповідає керівник молоді сільської церкви Ігор Коханевич. – Був період, ми багато проводили євангелізацій. Нині у церкві більше  120 членів, в основному це молодь та люди середнього віку. Молодь у нас, дякувати Богу, дуже дружна і активна. Зараз період літніх таборів, які ми проводимо – 70% дітей в них з невіруючих сімей».

     Вже з самого ранку 20 червня на сцені, спорудженій під відкритим небом біля озера Нагірне почали встановлювати звукотехніку. Ясний сонячний день, аромат свіжоскошеної трави і приємний затінок зеленої алеї вздовж вулиці – усе підкреслювало особливість моменту. Четверо молодих дівчат та троє хлопців у білосніжному вбранні готувалися до святого водного хрещення. Привітати їх приїхав об’єднаний молодіжний хор церков ХВЄ Київської області, а також старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Відкриваючи зібрання, він сказав:

     «Сьогодні, коли Бог зібрав нас у цьому мальовничому селі на хрещення, Україна переживає особливі болі і тривоги. Лікарні Дніпропетровщини і Київщини та інших областей наповнені пораненими, покаліченими молодими людьми. Щось несподіване прийшло в наш край, але воно має своє підґрунтя. Бог нічого не допускає просто так, і ми маємо великий урок. Коли люди не живуть повернувшись лицем до Бога, вони автоматично потрапляють у зону темряви, ненависті і агресії – у воєнну зону. Проблема України в тому, що люди масово не знають Євангелії (хоч 75% вважають себе християнами). У Китаї 30% християн і країна процвітає. Висновок напрошується: у нас християнство не тієї якості. Увесь Всесвіт кориться Господу, а людина вийшла з-під покори…» Михайло Степанович закликав усіх присутніх помолитися за Україну, щоб Бог послав пробудження нашому народу.

     Зі словом наставлення до сельчан, а особливо до тих, хто цього дня приймав хрещення, звернувся Василь Гуцало, відповідальний за молодіжне служіння церков Київської області, проповідник Сергій Федорук та інші. Разом з об’єднаним хором служив співом чоловічий хор Тарасівки, музичні гурти. Михайло Паночко навів сім основних пунктів, що означає скласти заповіт із Господом, після чого по молитві, пастор місцевої громади християн віри євангельської Іван Коханевич здійснив таїнство водного хрещення. Люди скупчилися на березі озера, кожному хотілося побачити те, чому, як написано, «ангели в небі радіють». Привітання, квіти, посмішки…

     Через деякий час усі зібралися у Молитовному домі села, де урочисте зібрання продовжилося. Нові члени Церкви Христової взяли участь у першому в своєму житті хліболоманні. А на завершення старший єпископ подарував охрещеним Біблії та добірку християнської літератури.

Попередня Сестринська конференція в Одеській області
Наступна ВРЦіРО оприлюднила звернення до засобів масової інформації

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Військовий капелан Артем Бабійчук: «У людей на Донбасі змінюється мислення – війна нікому не потрібна, від неї всі втомилися»

   У суботу, 27 грудня 2014 року, відбулася чергова ротація військових капеланів київських церков, які служать на Сході України.

Новини братерства

Нотатки з “Господнього Ковчегу” – церква у місті Ржищеві святкувала День подяки й річницю відкриття Дому молитви

Осінь залила землю теплими бурштиновими кольорами, краєвиди обабіч траси вбирають

Новини братерства

Полтавщина святкує і дякує Богові за врожай

У неділю, 8 жовтня 2017 р., у церквах ХВЄ Полтавщини відбулися декілька таких подячних служінь: у районних центрах: Решетилівці, Оржиці, а також у ряді селищ, де трудяться місіонери.