Січень 28, 2013 0 518 Переглядів

Волинське об’єднання ХВЄ ввосьме взяло участь у телемарафоні «Бог багатий милосердям»

17 січня 2013 року Волинське об’єднання ХВЄ взяло участь у щорічному різдвяному благодійному марафоні «Бог багатий милосердям». Цього року він пройшов ввосьме і відбувся 17 січня у Волинському музично-драматичному театрі імені Тараса Григоровича Шевченка. Організаторами телемарафону є: Волинська рада церков, Волинська обласна облдержадміністрація та Волинська державна телерадіокомпанія. Центральною подією марафону став благодійний концерт усіх церков і конфесій краю, метою якого було зібрати кошти на допомогу дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківської опіки, одиноким престарілим, інвалідам та іншим малозабезпеченим людям області. Охочі могли переказати свої пожертвування на розрахунковий рахунок благодійного телемарафону, а також покласти кошти у спеціальні скриньки, що стояли у драмтеатрі. Концерт транслювався у прямому ефірі обласного телебачення.

Програма марафону складалася, з виступів хорових колективів та гуртів християнських конфесій міста та області. Цього року у святі взяли участь представники Української православної церкви Київського та Московського патріархатів, Римо- та Греко-католицької церкви, церкви адвентистів сьомого дня, євангельських християн баптистів та християн віри євангельської п’ятидесятників. На виступ кожної конфесії виділялася година часу.

Виступ християн віри євангельської п’ятидесятників розпочався о 16:00 промовою голови об’єднання Михайла Івановича Близнюка, який привітав волинян з різдвяними святами, закликав їх бути милосердними, чуйними, уважними до інших. Також розповів про роботу церков Волинського об’єднання ХВЄ, зокрема про роботу домів милосердя, притулків для дітей-сиріт, реабілітаційних центрів та інших соціальних проектів.

Співом радували: молодіжний хор церкви Христа-Спасителя, гурт «Левит», сім’я Лисюків та Михайло Сидорук. Читалися вірші. Виступ супроводжувався словами ведучих Людмили Климчик та Миколи Кушнірчука.

З проповіддю до присутніх в залі і слухаючих в прямому ефірі звернувся єпископ Микола Синюк. Він привітав ще раз волинян з благословенними різдвяними святами і наголосив, що Бог багатий милосердям до кожної людини збагатив нас в Ісусі Христі. «Наша віра і наше християнство матеріалізується у добрих ділах» — підкреслив Микола Петрович, закликаючи цими словами всіх християн до добрих діл.

Завершився виступ піснею у виконанні хору «Я щиро дякую Творцю за все». Я думаю, що кожен з нас приєднується до цієї подяки Богу за Його сина, за слово істини, за мирне небо, за достаток.
Бог багатий милосердям!

…А чи багаті милосердям ми, християни?

Інна МЕЛЬНИК

Фото Віктора Мокійчука

 Інформація з сайту Волинського обласного об”єднання ЦХВЄ


Попередня У Львові євангельська церква «Віфезда» показала альтернативу обрядовому святкуванню Різдва
Наступна Президент України підписав указ про відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Дякуйте Господу, добрий бо Він!» – київські церкви відсвяткували День подяки

   23 жовтня 2016 у Домі молитви церкви «Філадельфія» члени церков ХВЄ Києва зібралися щоб разом прославити Бога на Святі жнив.

Новини братерства

У наступному році відділ освіти братерства працюватиме над проектом підручника для сімейних – дошлюбне консультування

      9 грудня 2015 року в приміщенні Київського біблійного інституту відбулася зустріч керівників церковної освіти.

Новини братерства

Відбувся випуск місіонерської школи місії “Світло для народів”

24 серпня 2012 року відбувся випуск Міжнародної місіонерської школи, що була організована місією «Світло для народів» спільно з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.