Квітень 23, 2019 0 316 Переглядів

«Як зберегти покоління для Господа» – під таким гаслом пройшла конференція на Тернопільщині

6 квітня 2019 р. у м. Тернополі в церкву по вул. Квітова, 19, відбулася обласна навчальна конференція для служителів, керівників молоді та дитячих працівників церков ХВЄ на тему: «Як зберегти покоління для Господа».

Основним спікером конференції був старший пресвітер обласного об’єднання  церков ХВЄ Тернопільської області Віталій Яцюк, який викладав на однойменну тему.

Керівник молодіжного служіння Віталій Кусьмій у своєму виступі торкнувся такої актуальної проблеми як «Виклики сучасного покоління».

Думками щодо того, як сьогодні втримати і залучати дітей до недільних шкіл та церкви, говорила відповідальна за дитяче служіння в Тернопільській області Інна Лозян. Також виступила відповідальна за  сестринський відділ у області Галина Терещенко, служитель  сімейного відділу Іван Мудрий. Присутніх привітали гості з США.

Досвідчені служителі розповідали свідчення, як колись їх, ще зовсім молодих, помітили і залучили до праці пресвітери в їхніх церквах. Зокрема поділився своєю історією  пресвітер Першої церкви ХВЄ м. Тернополя, єпископ, Володимир Терещенко та інші.

Збереження та примноження молодого покоління у церкві визначено одним із пріоритетів служіння на Тернопільщині.

 

Попередня «Для служителя знання – хороший інструмент, який коштує дорого», – Василь Войтович випускникам ЄТС 2019
Наступна Всеукраїнська Рада Церков засудила терор проти християн на Шрі-Ланці та в Нігерії

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Відкриття церкви “Нове Життя” у смт. Петропавлівка

У неділю, 16 жовтня, для християн смт. Петропавліки був по-особливому святковий день, адже відтепер там існує церква ХВЄ “Нове життя”.

Новини регіонів

Херсонські віруючі підтримують військовослужбовців

     Служителі церков Південного регіону ЦХВЄУ надають активну підтримку військовослужбовцям. Це не тільки регулярні відправки гуманітарної допомоги до військових частин, а також відвідування активістами громади блокпостів, повідомляє херсонський сайт «Мост».

Новини регіонів

У Коростенському Біблійному коледжі відбувся випуск

     Восьмеро студентів 26 травня 2013 року отримали дипломи про закінчення Коростенського Біблійного коледжу. Разом з випускників свято розділила помісна Церква ХВЄ «Віри, надії, любові».