Квітень 23, 2019 0 735 Переглядів

«Як зберегти покоління для Господа» – під таким гаслом пройшла конференція на Тернопільщині

6 квітня 2019 р. у м. Тернополі в церкву по вул. Квітова, 19, відбулася обласна навчальна конференція для служителів, керівників молоді та дитячих працівників церков ХВЄ на тему: «Як зберегти покоління для Господа».

Основним спікером конференції був старший пресвітер обласного об’єднання  церков ХВЄ Тернопільської області Віталій Яцюк, який викладав на однойменну тему.

Керівник молодіжного служіння Віталій Кусьмій у своєму виступі торкнувся такої актуальної проблеми як «Виклики сучасного покоління».

Думками щодо того, як сьогодні втримати і залучати дітей до недільних шкіл та церкви, говорила відповідальна за дитяче служіння в Тернопільській області Інна Лозян. Також виступила відповідальна за  сестринський відділ у області Галина Терещенко, служитель  сімейного відділу Іван Мудрий. Присутніх привітали гості з США.

Досвідчені служителі розповідали свідчення, як колись їх, ще зовсім молодих, помітили і залучили до праці пресвітери в їхніх церквах. Зокрема поділився своєю історією  пресвітер Першої церкви ХВЄ м. Тернополя, єпископ, Володимир Терещенко та інші.

Збереження та примноження молодого покоління у церкві визначено одним із пріоритетів служіння на Тернопільщині.

 

Попередня «Для служителя знання – хороший інструмент, який коштує дорого», – Василь Войтович випускникам ЄТС 2019
Наступна Всеукраїнська Рада Церков засудила терор проти християн на Шрі-Ланці та в Нігерії

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Новий дім молитви у Стрілках будували чотири роки

9 червня 2013 року відбулося урочисте посвячення дому молитви у селі Стрілки, Самбірського району Львівської області. Понад чотириста чоловік з’їхалися із усіх усюд Західної України щоби привітати місцеву громаду віруючих.

Новини регіонів

У Чернівцях на базі Духовного центру ЦХВЄУ науковці провели міжнародну конференцію

30 травня 2013 року у приміщенні Духовного центру церкви християн віри євангельської (м. Чернівці) відбулася науково-практична інтернет-конференція на тему «Соціокультурні виміри релігійних процесів у світі та в Україні».

Новини регіонів

У Рівному відбувся круглий стіл присвячений проблемам гендерної політики та ювенальної юстиції

6 березня 2012 р. у м. Рівному відбувся круглий стіл присвячений проблемам гендерної політики та ювенальної юстиції.