Квітень 23, 2019 0 384 Переглядів

«Як зберегти покоління для Господа» – під таким гаслом пройшла конференція на Тернопільщині

6 квітня 2019 р. у м. Тернополі в церкву по вул. Квітова, 19, відбулася обласна навчальна конференція для служителів, керівників молоді та дитячих працівників церков ХВЄ на тему: «Як зберегти покоління для Господа».

Основним спікером конференції був старший пресвітер обласного об’єднання  церков ХВЄ Тернопільської області Віталій Яцюк, який викладав на однойменну тему.

Керівник молодіжного служіння Віталій Кусьмій у своєму виступі торкнувся такої актуальної проблеми як «Виклики сучасного покоління».

Думками щодо того, як сьогодні втримати і залучати дітей до недільних шкіл та церкви, говорила відповідальна за дитяче служіння в Тернопільській області Інна Лозян. Також виступила відповідальна за  сестринський відділ у області Галина Терещенко, служитель  сімейного відділу Іван Мудрий. Присутніх привітали гості з США.

Досвідчені служителі розповідали свідчення, як колись їх, ще зовсім молодих, помітили і залучили до праці пресвітери в їхніх церквах. Зокрема поділився своєю історією  пресвітер Першої церкви ХВЄ м. Тернополя, єпископ, Володимир Терещенко та інші.

Збереження та примноження молодого покоління у церкві визначено одним із пріоритетів служіння на Тернопільщині.

 

Попередня «Для служителя знання – хороший інструмент, який коштує дорого», – Василь Войтович випускникам ЄТС 2019
Наступна Всеукраїнська Рада Церков засудила терор проти християн на Шрі-Ланці та в Нігерії

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У селі Бортків на Львівщині відсвяткували  90-річчя церкви (ФОТО)

Осінь – час збирання врожаю та підведення підсумків. 2 вересня

Новини регіонів

Вручення сертифікатів в Зарічному

26 січня, в церкві смт. Зарічне Рівненської області відбулося вручення сертифікатів групі молоді, що пройшла 3-місячний початковий курс для вчителів Недільної школи. Навчання проводилось на базі місцевої церкви викладачами Рівненської Духовної Семінарії.

Новини регіонів

В гостях у сестер з Білої Церкви

    29 січня команда відділу жіночого служіння з церкви ХВЄ м. Вишгорода на Київщині навідала сестер Білої Церкви. Говорили на тему «Цінність жінки в очах Божих».