Травень 26, 2015 0 629 Переглядів

Євангельські християни зі штату Нью-Йорк зібрали медичну допомогу для українських бійців

     Черговий контейнер з медичними засобами отримали пацієнти Дніпропетровського військового шпиталю. Там — необхідні речі для проведення операцій та реанімаційних заходів, передає РІСУ.

     На подвір’ї шпиталю жваво працюють люди. Усі пакунки треба перенести на аптечний склад. Працівникам госпіталю допомагають самі ж пацієнти закладу – українські бійці, котрі міцніші. Євген, один з них, каже: «Це ж для наших хлопців! Треба допомагати!»

     Розвантажують мікроавтобус вишневого кольору священнослужителі. Зокрема, єпископ церкви християн віри євангельської Тернопільської області Віталій Яцюк. Він з одновірцями їхав цілу ніч, аби наступного дня доставити вантаж до Дніпропетровська. У ньому — десятки пакунків, які зібрали українські віряни з американського штату Нью-Йорк.

     «Ми привезли медичне, хірургічне обладнання. Медикаменти американські. Коли ми розвантажували, лікарі казали, що це – потрібні речі. Я навіть не знаю повний перелік того, що там є», – розповідає єпископ Віталій Яцюк.

     Найперше віряни вирішили привезти допомогу саме до Дніпропетровська. Тут, на їхню думку, перебуває найбільше воїнів, які потребують догляду. Крім того, торік священнослужителі з Тернополя самі у цьому переконалися, адже теж сюди привозили допомогу.

     Військовому шпиталю віруючі готові були передати два пересувних рентген-апарати. Але, виявилося, таке обладнання вже є. Ці апарати місцеві медики порадили відвезти до військово-польових шпиталів, ближче до передової. Там вони потрібніші.

     Єпископ об’єднання ХВЄ Тернопільщини Віталій Яцюк сказав, що так і зробить. Тим паче, священики не раз бували і на передовій. Загалом перевезли туди майже 40 тонн продуктів. «Медикаментів багато ми ще на передову відправляємо — в Луганську, Донецьку області. Одного разу під Горлівкою я навіть потрапив із своїм заступником під обстріл, але чудом Божим залишилися живими. Ми везли продукти, одежу військову, взуття і буржуйки», – поділився спогадами священнослужитель.

     Вже найближчими днями усі подаровані медичні засоби на складі Дніпропетровського військового шпиталю розсортують та відправлять у відділення. Тут їх чотири.


{hwdvs-player}id=96|width=560|height=340{/hwdvs-player} 

Попередня Сестри з Волині відвідали жіночу конференцію «Прийдіть і побачте» у Львові
Наступна Щоденник старшого єпископа: квітень 2015

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Російські та українські лідери церков в черговий раз задекларували готовність до діалогу

  11 вересня 2014 року столиці Норвегії, Осло відбувся міжконфесійний круглий стіл за участю релігійних лідерів України та Росії.  Метою діалогу ініційованого Норвезьким Біблійним Товариством…


Новини братерства
Новини братерства

Глави євангельських Церков України спільно виступили на захист моралі

КИЇВ – 18 травня у приміщенні церкви “Філадельфія” відбулось засідання Ради Євангельських Протестантських Церков України. Зустріч проходила під головуванням Старшого єпископа Української Християнської Євангельської Церкви Леоніда Падуна, повідомляє Інститут релігійної свободи.