Травень 26, 2015 0 508 Переглядів

Євангельські християни зі штату Нью-Йорк зібрали медичну допомогу для українських бійців

     Черговий контейнер з медичними засобами отримали пацієнти Дніпропетровського військового шпиталю. Там — необхідні речі для проведення операцій та реанімаційних заходів, передає РІСУ.

     На подвір’ї шпиталю жваво працюють люди. Усі пакунки треба перенести на аптечний склад. Працівникам госпіталю допомагають самі ж пацієнти закладу – українські бійці, котрі міцніші. Євген, один з них, каже: «Це ж для наших хлопців! Треба допомагати!»

     Розвантажують мікроавтобус вишневого кольору священнослужителі. Зокрема, єпископ церкви християн віри євангельської Тернопільської області Віталій Яцюк. Він з одновірцями їхав цілу ніч, аби наступного дня доставити вантаж до Дніпропетровська. У ньому — десятки пакунків, які зібрали українські віряни з американського штату Нью-Йорк.

     «Ми привезли медичне, хірургічне обладнання. Медикаменти американські. Коли ми розвантажували, лікарі казали, що це – потрібні речі. Я навіть не знаю повний перелік того, що там є», – розповідає єпископ Віталій Яцюк.

     Найперше віряни вирішили привезти допомогу саме до Дніпропетровська. Тут, на їхню думку, перебуває найбільше воїнів, які потребують догляду. Крім того, торік священнослужителі з Тернополя самі у цьому переконалися, адже теж сюди привозили допомогу.

     Військовому шпиталю віруючі готові були передати два пересувних рентген-апарати. Але, виявилося, таке обладнання вже є. Ці апарати місцеві медики порадили відвезти до військово-польових шпиталів, ближче до передової. Там вони потрібніші.

     Єпископ об’єднання ХВЄ Тернопільщини Віталій Яцюк сказав, що так і зробить. Тим паче, священики не раз бували і на передовій. Загалом перевезли туди майже 40 тонн продуктів. «Медикаментів багато ми ще на передову відправляємо — в Луганську, Донецьку області. Одного разу під Горлівкою я навіть потрапив із своїм заступником під обстріл, але чудом Божим залишилися живими. Ми везли продукти, одежу військову, взуття і буржуйки», – поділився спогадами священнослужитель.

     Вже найближчими днями усі подаровані медичні засоби на складі Дніпропетровського військового шпиталю розсортують та відправлять у відділення. Тут їх чотири.


{hwdvs-player}id=96|width=560|height=340{/hwdvs-player} 

Попередня Сестри з Волині відвідали жіночу конференцію «Прийдіть і побачте» у Львові
Наступна Щоденник старшого єпископа: квітень 2015

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Одеська церква «Віра, Надія, Любов» подарувала дітям міста Різдвяне свято

Тривалий час молодь церкви «Віри, Надії, Любові» м. Одеса готувала

Новини братерства

В Острозькій академії встановили рекорд одночасного читання текстів Біблії

  Водночас 1475 осіб читали Острозьку Біблію під час урочистості, присвяченої Дню Європи (17 травня), що проходила у Національному університеті «Острозька академія».

Відділ молодіжного служіння

Як розпоряджатися фінансами вчилися молодіжні служителі церков під час конференції «Елементи лідерства»

19-20 квітня 2019 р. у Києві відбулася друга щорічна конференція молодіжних лідерів та служителів УЦХВЄ «Елементи лідерства».