Лютий 7, 2014 0 359 Переглядів

Через снігопад у на Тернопільщині обласну конференцію перенесли на 1 березня

     «Разом з тими, хто таки дістався до обласного центру, а це близько ста братів, ми провели духовне спілкування та заплановану інформаційну частину» – повідомив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. 

     Того ж таки суботнього дня старший єпископ узяв участь у вечірньому богослужінні по вул. Довженка,4, де була звершена молитва за хворих. А в неділю, 2 лютого, разом із єпископом Тернопільської області Володимиром Терещенком (на фото зліва) служив словом Божим у помісній церкві райцентру Зборів. Вечірнє богослужіння  служитель відвідав у центральній Тернопільській церкві по вул. Квітовій, 19, де проповідував та звершив молитву за дітей і уздоровлення хворих.

Попередня Представники Світового Євангельського Альянсу ознайомилися з місійною працею ЦХВЄУ
Наступна Служіння у київській церкві «Ковчег»: уроки Гетсиманії

Вам також може сподобатися

Новини

«Бог працює, і це видно!» – підсумки другого молитовного сніданку в Івано-Франківську

«Це вже другий молитовний сніданок у нашому місті. Минулого року він проходив під егідою обласної ради, а цього разу ідеєю його проведення зацікавився міський голова,

Новини регіонів

На євангелізацію у Рівному прийшли понад сім тисяч чоловік (ФОТО)

Приводів вийти до центру міста на майдан Незалежності для жителів Рівного було кілька. У Пасхальний день 5 травня, тут відбулося масштабне міжконфесійне свято Слова Божого, організаторами якого стали 15 християнських громад ХВЄ та ЄХБ. Також у цей день стартував проект відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

Новини регіонів

Районне сестринське служіння відбулося у Шумську

14 жовтня 2018 року в церкві християн віри євангельської м.