Лютий 7, 2014 0 336 Переглядів

Через снігопад у на Тернопільщині обласну конференцію перенесли на 1 березня

     «Разом з тими, хто таки дістався до обласного центру, а це близько ста братів, ми провели духовне спілкування та заплановану інформаційну частину» – повідомив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. 

     Того ж таки суботнього дня старший єпископ узяв участь у вечірньому богослужінні по вул. Довженка,4, де була звершена молитва за хворих. А в неділю, 2 лютого, разом із єпископом Тернопільської області Володимиром Терещенком (на фото зліва) служив словом Божим у помісній церкві райцентру Зборів. Вечірнє богослужіння  служитель відвідав у центральній Тернопільській церкві по вул. Квітовій, 19, де проповідував та звершив молитву за дітей і уздоровлення хворих.

Попередня Представники Світового Євангельського Альянсу ознайомилися з місійною працею ЦХВЄУ
Наступна Служіння у київській церкві «Ковчег»: уроки Гетсиманії

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

На Пасху Тернопільщину відвідали київські пастори (ФОТО+ВІДЕО)

29 квітня першу церкву ХВЄ міста Тернополя по вул. Квітовій,

Новини регіонів

У Селецькій церкві дякували Бога за врожай та 90-літній ювілей

    5 вересня 2013 року відбулося святкове богослужіння в церкві ХВЄ с. Селець Дубровицького району, що на Рівненщині.  Сельчани разом із гостями  щиро дякували Господа за плоди своє землі та за весь шлях церкви, якій у нинішньому році минуло 90 років.

Новини регіонів

Церкви Хмельниччини відвідав М.С.Паночко

23-24 липня 2011 року старший єпископ ЦХВЄУ  М.С.Паночко з робочим візитом відвідав церкви Хмельницького обєднання ЦХВЄУ.