Березень 12, 2014 0 917 Переглядів

На Тернопільщині – новий старший пресвітер

     У виборній частині конференції делегати мали змогу проголосувати за одного із трьох  кандидатів, це пастори Сергій Швед, Микола Козачук та Віталій Яцюк.  Таємним голосуванням більшість голосів набрав пастор церкви м. Копиченці Гусятинського району Віталій Яцюк.842_1

     Молитву благословення за новообране керівництво та обласну пресвітерську раду звершили  старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, єпископи Юрій Веремій, Володимир Терещенко та  старійшина області пастор області Василь Бровка.

     Наступного  дня старший єпископ відвідав церкви та послужив словом у м. Шумську (фрагмент служіння на відео) та у селі Великі Бережці, Кременецького району.

Попередня Конференція Європейської П’ятидесятницької Спільноти: «Наші серця разом з вами і ваше страждання є і нашим стражданням»
Наступна Освітяни Дніпропетровщини про можливості християнської освіти

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У Дніпропетровську провели євангелізацію серед мітингувальників

     22 лютого на Європейській площі міста Дніпропетровська відбулася євангелізація. За словам учасників благовістя, приємно було бачити, як і молодь, і дорослі люди, уважно слухали Євангеліє.

Новини регіонів

Славянская Библейская Школа

Славянская Библейская Школа была организована в 1997 году. На сегодняшний день выпускниками Школы стали 400 человек. Обучение стационарное длится девять месяцев и включает в себя двадцать предметов по программе «Христианское служение». Основная часть студентов, обучающихся в Славянской Библейской Школе, это люди прошедшие реабилитацию в Реабилитационных центрах России и Украины.

Новини регіонів