Березень 12, 2014 0 746 Переглядів

На Тернопільщині – новий старший пресвітер

     У виборній частині конференції делегати мали змогу проголосувати за одного із трьох  кандидатів, це пастори Сергій Швед, Микола Козачук та Віталій Яцюк.  Таємним голосуванням більшість голосів набрав пастор церкви м. Копиченці Гусятинського району Віталій Яцюк.842_1

     Молитву благословення за новообране керівництво та обласну пресвітерську раду звершили  старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, єпископи Юрій Веремій, Володимир Терещенко та  старійшина області пастор області Василь Бровка.

     Наступного  дня старший єпископ відвідав церкви та послужив словом у м. Шумську (фрагмент служіння на відео) та у селі Великі Бережці, Кременецького району.

Попередня Конференція Європейської П’ятидесятницької Спільноти: «Наші серця разом з вами і ваше страждання є і нашим стражданням»
Наступна Освітяни Дніпропетровщини про можливості християнської освіти

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Я желаю, чтобы Закарпатская область стала евангельской

Прекрасные минуты общения с Богом приносили мне удовольствие. Помню, в один вечер я вышел на улицу, было темно, небо – полно звезд, я поднял свои глаза и начал благодарить Бога за спасение…

Новини регіонів
Новини регіонів

У Томаківці пройшов тиждень Євангелія

    З 15 по 19 вересня церква «Відродження» провела тиждень Євангелія. Протягом цих днів, в Домі молитви щоденно проходили молитовні служіння за  духовне пробудження населення Томаківки і всієї України.