Березень 18, 2013 0 304 Переглядів

Завершилися третя сесія полтавських семінаристів

У Полтавській богословської семінарії триває навчання на богословському та музичному факультетах

Брати і сестри, які приєдналися в цьому навчальному році до числа студентів ПБС, активно включилися в цей процес. Адже жага знань і гаряче бажання служити в помісній церкві спонукає і допомагає вдосконалюватися, щоб ставати більш ефективними служителями на ниві Божій. Нові знайомства, час, проведений разом, робить студентський колектив згуртованим у спільній справі, збагачують досвід служіння і дають можливість підтримувати один одного в молитвах.

     На третій сесії, що тривала з 18 по 22 лютого, студенти нового набору факультету богослов’я  слухали лекції на тему послань до «Галатів і Римлян» у викладі директора ПБС Павла Олександровича Міхневича. Йшлося про переваги Божої благодаті над законом, виправдання по вірі в Христа перед ділами закону. В процесі викладання постійним рефреном звучало повчання про те, наскільки важливо зберігати себе в істині вчення Христового. Практичним застосуванням вивченого стало обговорення п’ятого глави «Послання до Галатів».
Студенти факультету мали можливість провести час у цікавому спілкуванні із запрошеним пастором Сергієм Головеєм із Сакраменто (США), який викладає дисципліну «Християнське життя». Пастор Сергій розкрив основні складові духовного зростання і життя християнина. Незмінні принципи, закладені на особистих стосунках з Богом, є безпечним якорем в сучасному бурхливому світі. Викладач показав, наскільки важливі особиста відповідальність кожного віруючого і глибоке посвячення Богу.
     Студенти-першокурсники музичного факультету на сесії, яка відбулася з 25 лютого по 1 березня, студіювали уроки диригування, вокального співу та гри на фортепіано. Слухали лекції та взяли участь у практичних заняттях з теорії музики, сольфеджіо, історії християнської музики і, звичайно ж, займалися у хоровому класі, що є невід’ємною частиною занять під час сесії. Окрім премудростей музичного служіння, викладачі регентів під час занять робили особливий акцент на необхідності особистого духовного зростання студентів. Предмет «Послання до Галатів і до Римлян» розкрив принципи глибоких взаємин з Христом. На лекціях було подано практичні рекомендації щодо щоденного слідування за Ісусом і взаємин з оточуючими. Насичений музикою тиждень завершився прослуховуванням по вокалу, на якому кожен студент отримав можливість прославити своїм співом Господа нашого Ісуса Христа.

Попередня Відзвітувала Кіровоградська область
Наступна Михайло Паночко: «Маємо зважати на дві сторони євроінтеграції»

Вам також може сподобатися

Новини

Виходить з друку книга Дональда Джі «Духовні дари»

 УВАГА! Розпочався ПЕРЕДПРОДАЖ книги Дональда Джі «Духовні дари»! Не прогавте унікальну

Відділ освіти

Про відділ освіти ЦХВЄУ

Відділ освіти являється одним із підрозділів Церкви ХВЄ України, основним

Новини

ЄТС: не пропустіть чудову можливість отримати диплом магістра богослов’я за державним зразком!

Євангельська теологічна семінарія християн віри євангельської  у партнерстві з Класичним приватним університетом оголошує набір на навчання за магістерською програмою