Квітень 29, 2011 0 373 Переглядів

ЦХВЄУ співчуває і закликає до молитви підтримки

КИЇВ – 28 квітня старший єпископ ЦХВЄУ М.Паночко надіслав співчуття родині Вілкерсон, церкві Times Square Church (НЬю-Йорк, США) та World Challenge Missions, World Challenge Crusades і Mount Zion International School of Ministry – служінням, що очолював пастор Давид Вілкерсон, який трагічно загинув в автокатастрофі 27 квітня.

“Ми були неймовірно зворушені звісткою про відхід пастора Вілкерсона до небесних осель. Для нас, пятидесятників в Україні, залишаються все ще свіжими та актуальними його проповіді, що були виголошені під час візиту до України в 2001 році. Ми памятаємо його молитви про єдність євангельських християн в Україні та благання про те, щоб Божі цілі та справи були нашим приорітетом” – ідеться в листі співчуття. “Хай Господь освіжить обітниці Його втіхи та миру для Своєї Церкви через прощання з вірним Його служителем Давидом. Прошу всіх християн віри євангельської молитися за родину, церкву в Нью-Йорку та співробітників організацій, які заснував та був незмінним лідером Д.Вілкерсон” – закликає старший єпископ.

Попередня «Американцу Ричарду Бог указал на место нашего собрания с борта самолета»
Наступна Жизнь научила их быть мудрыми

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Вийшов друком посібник для молоді «Юність в об’єктиві»

   В четвер, 9 липня 2015 року, керівник Відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк офіційно презентував книгу на молодіжному фестивалі в Малині.

Новини братерства

З життя Сумського об’єднання церков ХВЄ

31 березня в м. Суми відбувся семінар для сімейних пар, організований обласним об’єднанням ЦХВЄ. Семінар на тему «Сім’я у світлі Божого Слова» провів старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він говорив про те, що у сучасному світі сім’я переживає непрості часи,

Новини братерства

Комітет ЦХВЄУ оголосив 2014-й роком християнської сім’ї

На засіданні Комітету ЦХВЄУ, що відбулося 12 грудня 2013 року, старші пресвітери братерства відзвітували про роботу за рік. А також  визначилися із пріоритетом служіння  на майбутнє – це сім’я та її цінності.