Квітень 29, 2011 0 233 Переглядів

ЦХВЄУ співчуває і закликає до молитви підтримки

КИЇВ – 28 квітня старший єпископ ЦХВЄУ М.Паночко надіслав співчуття родині Вілкерсон, церкві Times Square Church (НЬю-Йорк, США) та World Challenge Missions, World Challenge Crusades і Mount Zion International School of Ministry – служінням, що очолював пастор Давид Вілкерсон, який трагічно загинув в автокатастрофі 27 квітня.

“Ми були неймовірно зворушені звісткою про відхід пастора Вілкерсона до небесних осель. Для нас, пятидесятників в Україні, залишаються все ще свіжими та актуальними його проповіді, що були виголошені під час візиту до України в 2001 році. Ми памятаємо його молитви про єдність євангельських християн в Україні та благання про те, щоб Божі цілі та справи були нашим приорітетом” – ідеться в листі співчуття. “Хай Господь освіжить обітниці Його втіхи та миру для Своєї Церкви через прощання з вірним Його служителем Давидом. Прошу всіх християн віри євангельської молитися за родину, церкву в Нью-Йорку та співробітників організацій, які заснував та був незмінним лідером Д.Вілкерсон” – закликає старший єпископ.

Попередня «Американцу Ричарду Бог указал на место нашего собрания с борта самолета»
Наступна Жизнь научила их быть мудрыми

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Душпастирська рада Державної пенітенціарній служби України готує положення про капеланство в тюрмах

   Релігійні діячі та посадовці обговорили проект Положення про здійснення душпастирської опіки в установах Державної пенітенціарній служби України (ДПтС). Для його доопрацювання створена окрема робоча група.

Новини братерства

Михайло Паночко у складі Ради церков взяв участь у зустрічі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом

У вівторок, 4 липня 2017 року, у Кабінеті міністрів відбулася зустріч членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій  із Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Роздуми

Володимир Бобик: «Все частіше світогляд християн стає людиноцентричний, а потрібно щоб був христоцентричний»

Пастор-місіонер Володимир Бобик у вісімнадцятирічному віці покинув батьківську хату у