Квітень 29, 2011 0 524 Переглядів

ЦХВЄУ співчуває і закликає до молитви підтримки

КИЇВ – 28 квітня старший єпископ ЦХВЄУ М.Паночко надіслав співчуття родині Вілкерсон, церкві Times Square Church (НЬю-Йорк, США) та World Challenge Missions, World Challenge Crusades і Mount Zion International School of Ministry – служінням, що очолював пастор Давид Вілкерсон, який трагічно загинув в автокатастрофі 27 квітня.

“Ми були неймовірно зворушені звісткою про відхід пастора Вілкерсона до небесних осель. Для нас, пятидесятників в Україні, залишаються все ще свіжими та актуальними його проповіді, що були виголошені під час візиту до України в 2001 році. Ми памятаємо його молитви про єдність євангельських християн в Україні та благання про те, щоб Божі цілі та справи були нашим приорітетом” – ідеться в листі співчуття. “Хай Господь освіжить обітниці Його втіхи та миру для Своєї Церкви через прощання з вірним Його служителем Давидом. Прошу всіх християн віри євангельської молитися за родину, церкву в Нью-Йорку та співробітників організацій, які заснував та був незмінним лідером Д.Вілкерсон” – закликає старший єпископ.

Попередня «Американцу Ричарду Бог указал на место нашего собрания с борта самолета»
Наступна Жизнь научила их быть мудрыми

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Триста молодіжних служителів п’ятидесятницьких церков взяли участь у конференції «Елементи лідерства»

13-14 квітня 2018 року відбулася перша конференція молодіжних лідерів та

Новини братерства

Міносвіти внесе зміни до навчальних планів з етики та предметів духовно-морального спрямування

  Завідувач відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк взяв участь у засіданні Громадської ради з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, що відбулося 2 квітня в Києві.

Новини братерства

Найбільша сільська церква ХВЄ Волині відсвяткувала своє 85-річчя

Як багато Карпилівок, розкиданих по різних куточках і глибинках, має наша мальовнича Україна. Але сьогодні ми поговоримо лише про одну з них, про ту, яка причаїлася серед розфарбованих осінню ківецівських лісів, про ту, яка має перспективу і майбутнє, бо повниться дітьми, які виростають у здорових християнських сім’ях, про ту, жителі якої недільними ранками й тихими вечорами поспішають до церкви подякувати й помолитися Богові.