Квітень 29, 2011 0 431 Переглядів

ЦХВЄУ співчуває і закликає до молитви підтримки

КИЇВ – 28 квітня старший єпископ ЦХВЄУ М.Паночко надіслав співчуття родині Вілкерсон, церкві Times Square Church (НЬю-Йорк, США) та World Challenge Missions, World Challenge Crusades і Mount Zion International School of Ministry – служінням, що очолював пастор Давид Вілкерсон, який трагічно загинув в автокатастрофі 27 квітня.

“Ми були неймовірно зворушені звісткою про відхід пастора Вілкерсона до небесних осель. Для нас, пятидесятників в Україні, залишаються все ще свіжими та актуальними його проповіді, що були виголошені під час візиту до України в 2001 році. Ми памятаємо його молитви про єдність євангельських християн в Україні та благання про те, щоб Божі цілі та справи були нашим приорітетом” – ідеться в листі співчуття. “Хай Господь освіжить обітниці Його втіхи та миру для Своєї Церкви через прощання з вірним Його служителем Давидом. Прошу всіх християн віри євангельської молитися за родину, церкву в Нью-Йорку та співробітників організацій, які заснував та був незмінним лідером Д.Вілкерсон” – закликає старший єпископ.

Попередня «Американцу Ричарду Бог указал на место нашего собрания с борта самолета»
Наступна Жизнь научила их быть мудрыми

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Всеукраїнська жіноча конференція пройшла під гаслом “Не бійся”

З 28 по 30 червня на березі Азовського моря проходила Всеукраїнська жіноча конференція братства ХВЄ України. В роботі конференції взяли участь близько 300 сестер з усіх регіонів України. Сестри мали можливість спілкуватися, спільно молитися, навчатися і відпочивати.

Новини братерства

Рада євангельських церков упорядкує капеланське служіння у війську

     Багатоманіття волонтерських ініціатив і капеланів-добровольців із протестантських церков обумовлюють необхідність систематизації та упорядкування цієї діяльності в Збройних Силах України.

Новини братерства

Заява Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо загрози сепаратизму

      22 лютого 2014 року.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій категорично засуджує будь-яку дискусію щодо можливого розділення нашої Батьківщини та будь-які спроби сепаратизму, що несуть загрозу єдності та територіальної цілісності України.