Квітень 29, 2011 0 483 Переглядів

ЦХВЄУ співчуває і закликає до молитви підтримки

КИЇВ – 28 квітня старший єпископ ЦХВЄУ М.Паночко надіслав співчуття родині Вілкерсон, церкві Times Square Church (НЬю-Йорк, США) та World Challenge Missions, World Challenge Crusades і Mount Zion International School of Ministry – служінням, що очолював пастор Давид Вілкерсон, який трагічно загинув в автокатастрофі 27 квітня.

“Ми були неймовірно зворушені звісткою про відхід пастора Вілкерсона до небесних осель. Для нас, пятидесятників в Україні, залишаються все ще свіжими та актуальними його проповіді, що були виголошені під час візиту до України в 2001 році. Ми памятаємо його молитви про єдність євангельських християн в Україні та благання про те, щоб Божі цілі та справи були нашим приорітетом” – ідеться в листі співчуття. “Хай Господь освіжить обітниці Його втіхи та миру для Своєї Церкви через прощання з вірним Його служителем Давидом. Прошу всіх християн віри євангельської молитися за родину, церкву в Нью-Йорку та співробітників організацій, які заснував та був незмінним лідером Д.Вілкерсон” – закликає старший єпископ.

Попередня «Американцу Ричарду Бог указал на место нашего собрания с борта самолета»
Наступна Жизнь научила их быть мудрыми

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Олександрійська церква відзначила своє 80-ліття

11 листопада 2012 року в церкві християн віри євангельської с. Олександрія, що на Рівненщині, відбулося декілька важливих подій: церква відзначала своє 80-ліття, а також День подяки.

Новини братерства

У Джанкої відбулася конференція Кримських служителів ЦХВЄУ

22 листопада 2014р. у м. Джанкої відбулася конференція служителів Кримських церков. Брати і сестри зібралися для молитви та спілкування, аби підкріпитися Словом Божим .

Новини братерства

Фільм «Послідовники вчення, що змінило їх світ» першими побачили учасники Малинського молодіжного з’їзду

      Асоціація «Поклик» підготувала спеціальний фільм до 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Це – світоглядна стрічка…