Квітень 7, 2016 0 297 Переглядів

АНОНС: У Києві відбудеться наукова конференція з пенітенціарної душпастирської опіки

     Міжнародна науково-практична конференція на тему «Сучасність і перспективи пенітенціарної душпастирської опіки» відбудеться в Києві.

     Конференція проходитиме 13 квітня 2016 року в Інституті кримінально-виконавчої служби (м. Київ, вул. Колекторна, 4), повідомляє Інститут релігійної свободи.

     Обговорення підсумків конференції продовжиться наступного дня, 14 квітня, за участі членів Душпастирської ради при Державній пенітенціарній службі України та керівництва ДПтС (активними членами якої є керівники соціального служіння ЦХВЄУ), а також з представниками Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

     Учасникам конференції пропонується така тематика для дискусії як правові перспективи пенітенціарної душпастирської опіки, режимні питання пенітенціарної душпастирської опіки. Також міжконфесійні засади в’язничного капеланства і духовні потреби персоналу Державної пенітенціарної служби України, християнські перспективи формування кадрів служби.

     Перелік тем для доповнення і авторських підходів відкритий. Робочі мови: українська, російська, англійська.

     Для участі в конференції необхідно завчасно повідомити Душпастирську Раду при ДПтС України та Інститут кримінально-виконавчої служби за електронними адресами: chapelinprison@gmail.com та ikvs.2015@ukr.net (після оброблення заявки, будуть надіслані деталі участі у конференції).

     Програма конференції та електронний зразок заявки доступні для завантаження на сайті ІРС.

     Конференція організовується за підтримки Душпастирської ради при Державній пенітенціарній службі України у співробітництві з Державною пенітенціарною службою України та Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Попередня Щоденник старшого єпископа: березень 2016
Наступна До 1 січня 2017 р. у статути релігійних організацій має бути внесено зміни у відповідності з новим Податковим кодексом

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Новий дім молитви у Тисмениці

В неділю, 29 вересня 2013 року, відбулося святкове зібрання з нагоди відкриття приміщення для зібрань Церкви ХВЄ м. Тисмениці. Церковна зала була переповненою. Святкове зібрання, на яке, окрім місцевих жителів, приїхали гості та друзі з церкви ХВЄ м. Івано-Франківська та інших населених пунктів, розпочалося о 16 годині.

Новини братерства

«Що обіцяли, Боже, Тобі біля води в серці своїм дай зберегти на всі роки»

У першу суботу серпня, на Кресівському водосховищі, що неподалік від дамби (м. Кривий Ріг) відбулося урочисте зібрання – святе водне хрещення. У ньому взяли участь майже всі п’ятидесятницькі церкви міста – більше 1000 віруючих прийшли привітати охрещених.

Новини братерства

У Селецькій церкві дякували Богу за врожай та 90-літній ювілей

15 вересня 2013 року відбулося святкове богослужіння в церкві ХВЄ с. Селець Дубровицького району, що на Рівненщині. ·Сельчани разом із гостями ·щиро дякували Господа за плоди своє землі та за весь шлях церкви, якій у нинішньому році минуло 90 років.