Квітень 7, 2016 0 242 Переглядів

АНОНС: У Києві відбудеться наукова конференція з пенітенціарної душпастирської опіки

     Міжнародна науково-практична конференція на тему «Сучасність і перспективи пенітенціарної душпастирської опіки» відбудеться в Києві.

     Конференція проходитиме 13 квітня 2016 року в Інституті кримінально-виконавчої служби (м. Київ, вул. Колекторна, 4), повідомляє Інститут релігійної свободи.

     Обговорення підсумків конференції продовжиться наступного дня, 14 квітня, за участі членів Душпастирської ради при Державній пенітенціарній службі України та керівництва ДПтС (активними членами якої є керівники соціального служіння ЦХВЄУ), а також з представниками Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

     Учасникам конференції пропонується така тематика для дискусії як правові перспективи пенітенціарної душпастирської опіки, режимні питання пенітенціарної душпастирської опіки. Також міжконфесійні засади в’язничного капеланства і духовні потреби персоналу Державної пенітенціарної служби України, християнські перспективи формування кадрів служби.

     Перелік тем для доповнення і авторських підходів відкритий. Робочі мови: українська, російська, англійська.

     Для участі в конференції необхідно завчасно повідомити Душпастирську Раду при ДПтС України та Інститут кримінально-виконавчої служби за електронними адресами: chapelinprison@gmail.com та ikvs.2015@ukr.net (після оброблення заявки, будуть надіслані деталі участі у конференції).

     Програма конференції та електронний зразок заявки доступні для завантаження на сайті ІРС.

     Конференція організовується за підтримки Душпастирської ради при Державній пенітенціарній службі України у співробітництві з Державною пенітенціарною службою України та Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Попередня Щоденник старшого єпископа: березень 2016
Наступна До 1 січня 2017 р. у статути релігійних організацій має бути внесено зміни у відповідності з новим Податковим кодексом

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: січень 2015

     Будні і свята старшого  єпископа Церкви християн віри євангельської України наповнені зустрічами, служіннями та відрядженнями. Про деякі з них ми вже писали у новинах, але чимало так і залишається «за кадром». Відсьогодні ми започатковуємо рубрику «Щоденник старшого єпископа»  у якій буде повідомлятися про деякі події у робочому графіку Михайла Паночка, які не увійшли до новинної стрічки. 

Новини братерства

Пастор из Узбекистана Денис Подорожный: «Как мы говорили по-русски в Западной Украине»

 Когда мы с женой решили поехать на пару недель отдохнуть в западную Украину, мы заранее знали, что истории о притеснении там русскоязычных – не более чем плод больного воображения. Но сейчас-то…

Новини братерства

Відбувся молодіжний з’їзд у Мукачеві

 З 25 по 30 червня відбувся регіональний молодіжний з’їзд християнської молоді, організований Рівненським обласним об’єднанням ЦХВЄУ. На базі християнського табору «Віфанія», що у селі Клиновець, Мукачівського району, зібралася молодь з Рівненської, Закарпатської та Тернопільської областей.