Квітень 7, 2016 0 234 Переглядів

АНОНС: У Києві відбудеться наукова конференція з пенітенціарної душпастирської опіки

     Міжнародна науково-практична конференція на тему «Сучасність і перспективи пенітенціарної душпастирської опіки» відбудеться в Києві.

     Конференція проходитиме 13 квітня 2016 року в Інституті кримінально-виконавчої служби (м. Київ, вул. Колекторна, 4), повідомляє Інститут релігійної свободи.

     Обговорення підсумків конференції продовжиться наступного дня, 14 квітня, за участі членів Душпастирської ради при Державній пенітенціарній службі України та керівництва ДПтС (активними членами якої є керівники соціального служіння ЦХВЄУ), а також з представниками Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

     Учасникам конференції пропонується така тематика для дискусії як правові перспективи пенітенціарної душпастирської опіки, режимні питання пенітенціарної душпастирської опіки. Також міжконфесійні засади в’язничного капеланства і духовні потреби персоналу Державної пенітенціарної служби України, християнські перспективи формування кадрів служби.

     Перелік тем для доповнення і авторських підходів відкритий. Робочі мови: українська, російська, англійська.

     Для участі в конференції необхідно завчасно повідомити Душпастирську Раду при ДПтС України та Інститут кримінально-виконавчої служби за електронними адресами: chapelinprison@gmail.com та ikvs.2015@ukr.net (після оброблення заявки, будуть надіслані деталі участі у конференції).

     Програма конференції та електронний зразок заявки доступні для завантаження на сайті ІРС.

     Конференція організовується за підтримки Душпастирської ради при Державній пенітенціарній службі України у співробітництві з Державною пенітенціарною службою України та Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Попередня Щоденник старшого єпископа: березень 2016
Наступна До 1 січня 2017 р. у статути релігійних організацій має бути внесено зміни у відповідності з новим Податковим кодексом

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко взяв участь Лондонській консультації щодо гуманітарної кризи на Донбасі

     У Лондоні (Великобританія) 28 квітня 2015 року відбулися міжнародні консультації центральною темою яких була гуманітарна криза і релігійні переслідувань на Донбасі.

Новини братерства

Анатолій Козачок: «В Україні потрібен рамковий закон про благодійність, час державі поділитися важелями впливу з церквами»

     Про це старший пресвітер церков ХВЄ Києва заявив під час зустрічі представників Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій з…

Новини братерства

“Україна гостро потребує заступницької молитви” – вважає старший єпископ ЦХВЄУ

Підтримуючи ініціативу “2012 – Рік Молитви за Україну” кожну останню неділю місяця в церкві “Божий мир” особливе богослужіння – тут моляться за різні сфери життя нашої країни.