Квітень 7, 2016 0 329 Переглядів

АНОНС: У Києві відбудеться наукова конференція з пенітенціарної душпастирської опіки

     Міжнародна науково-практична конференція на тему «Сучасність і перспективи пенітенціарної душпастирської опіки» відбудеться в Києві.

     Конференція проходитиме 13 квітня 2016 року в Інституті кримінально-виконавчої служби (м. Київ, вул. Колекторна, 4), повідомляє Інститут релігійної свободи.

     Обговорення підсумків конференції продовжиться наступного дня, 14 квітня, за участі членів Душпастирської ради при Державній пенітенціарній службі України та керівництва ДПтС (активними членами якої є керівники соціального служіння ЦХВЄУ), а також з представниками Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

     Учасникам конференції пропонується така тематика для дискусії як правові перспективи пенітенціарної душпастирської опіки, режимні питання пенітенціарної душпастирської опіки. Також міжконфесійні засади в’язничного капеланства і духовні потреби персоналу Державної пенітенціарної служби України, християнські перспективи формування кадрів служби.

     Перелік тем для доповнення і авторських підходів відкритий. Робочі мови: українська, російська, англійська.

     Для участі в конференції необхідно завчасно повідомити Душпастирську Раду при ДПтС України та Інститут кримінально-виконавчої служби за електронними адресами: chapelinprison@gmail.com та ikvs.2015@ukr.net (після оброблення заявки, будуть надіслані деталі участі у конференції).

     Програма конференції та електронний зразок заявки доступні для завантаження на сайті ІРС.

     Конференція організовується за підтримки Душпастирської ради при Державній пенітенціарній службі України у співробітництві з Державною пенітенціарною службою України та Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Попередня Щоденник старшого єпископа: березень 2016
Наступна До 1 січня 2017 р. у статути релігійних організацій має бути внесено зміни у відповідності з новим Податковим кодексом

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Служіння у новому форматі під час Малинфесту, інтернет-євангелізм – теми, які розглянув молодіжний комітет ЦХВЄУ

 19 лютого 2015 року у Києві відбулося засідання молодіжного комітету ЦХВЄУ. Зі словами…

Новини братерства

У фокусі новоутвореного Відділу сімейного служіння в УЦХВЄ – стосунки між чоловіком і дружиною, батьками і дітьми

Про потребу у створенні  відділу сімейного служіння Української Церкви Християн

Новини братерства

Всеукраїнська робоча нарада регіональних оргкомітетів з відзначення 500-річчя Реформації пройшла у Києві (ВІДЕО)

   Майже тисячу делегатів із усіх областей України зібралися 21 жовтня на Всеукраїнську робочу нараду регіональних оргкомітетів з відзначення ювілею Реформації.