Січень 27, 2014 0 640 Переглядів

Віруючі різних конфесій спільно благали Бога про милість для України

24 січня 2014 року священнослужителі і вірні УПЦ КП, УГКЦ, ВСО ЄХБ, СВЦ ХЄВ та ЦХВЄУ зібралися в молитовному будинку київської церкви «Філадельфія».

Богослужіння відкрив пастор Анатолій Козачок, він представив першого  гостя – священика УГКЦ Ігоря Шабана, який розповів про історію та ідею проведення Тижнів молитви за єдність християн. Кардинал УГКЦ Любомир Гузар закликав віруючих укріпитися: «Серед смутку і болю цих днів, радіймо в Ісусі Христі, Який для нас народився!» 

812_14

     Словами апостола Павла, «чинити молитви за всіх людей, бо Бог хоче, щоб усі люди спаслись і прийшли до пізнання істини», закликав вірян старший пресвітер Київської області ВСО ЄХБ Михайло Андрашко. «Україно, схаменись! Покайтесь, люди, і Господь помилує наш народ», – закликав він.

812_3

Священнослужитель УПЦ КП о. Павло у свою чергу запросив усіх до роздумів над цьогорічним текстом Тижня молитов про єдність християн: «Чи ж Христос поділився?» (1кор. 1.12-13). Адже лише в єдності, спільній християнській вірі, є наша сила.

     На необхідності зберігати віру в Ісуса, навіть коли всі людські ресурси вичерпалися, наголосив пастор Дмитро Булах (СВЦ ХЄВ). «Віримо не в себе, а в Того, Хто все діє на добро. Не міццю і не силою, але тільки Духом Моїм, говорить Господь Саваот».

    Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко розповів про переговори, які цього дня відбулися між членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) та Президентом України Віктором Януковичем: «Ми хотіли дати Президенту добрі поради, достукатися, щоб зупинити кровопролиття в державі,  – розповів Михайло Степанович. – В Україні роками панувала неправда, вона накопичувалася, зростала щораз більше, і тепер той «нарив» прорвало, і не так легко знайти рецепт ліків… Якщо у правді відсутня любов, то це не є правда. Ісус Христос показам в нам правду: вона милосердна, добротлива, бере удар на себе. Саме це, ми й радили Президенту. Бо неможна з людьми жорстоко!»

812_13

      Михайло Паночко нагадав, що у народу є вихід – це Господь. І є духовна зброя – це молитва. «Я вірю, що процес, який ми спостерігаємо нині в Україні, має стати очищаючим, має багатьох людей струснути, отверезити, – відзначив він. – Бо як кажуть, неправдою світ обійдеш, назад не вернешся, і прийшла пора з неправдою прощатися в Україні. Церква Христова має стати проповідником і стовпом правди, не зважаючи на обличчя. І я радий, що священики сьогодні говорили правду в очі Віктору Януковичу».

     «Мабуть, ніколи ще традиційна міжконфесійна молитва за єдність християн в Україні не була настільки актуальною і нагальною, як нині.  З 18 по 26 січня у церквах різних християнських деномінацій тривали спільні молитви про єдність християн та встановлення миру в нашій країні», – підсумовує пастор Анатолій Козачок.

Попередня Звернення РЄПЦУ щодо останніх подій в Україні
Наступна Михайло Паночко привітав Патріарха Філарета із 85-річчям

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Києві відкрився християнський центр розвитку дитини

 14 жовтня 2014 року у Солом’янському районі міста Києва відбулось урочисте відкриття дитячого центру розвитку.
Засновником центру є релігійна громада «Скинія». Головною ціллю діяльності дитячого центру є духовний розвиток дитини…

Новини братерства

«Лише у перший день акції, і лише у Сєвєродонецьку, ми роздали 8 тисяч Євангелій»

   Протягом трьох днів 14-16 жовтня 2015 р, у чотирьох містах Луганської області Сєвєродонецьку, Рубіжному, Кремінній та Лисичанську проходить масштабна євангелізаційна акція. Перша за час воєнних дій на Сході. Організатор цієї акції, яка проходить під назвою «Книга котра змінює життя» – Міжнародна християнська місія «Гедеон».

Новини братерства