Вересень 3, 2015 0 1590 Переглядів

Тиждень Євангелія в с.Оженин

    Цього року  конференція пройшла з 16 по 23 серпня. Молодим людям служили відомі спікери Микола Синюк, Ростислав Мурах, Віктор Вознюк, а також пастори Олександр Кучер та Олександр Савчук. Підчас урочистого закриття форуму словом ділився старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він підкреслив яке велике значення має Євангеліє у житті людей, і якою силою воно володіє. «Війни, сварки, негаразди мають  місце у тих державах, які забороняли народу мати Біблію. І проблема України в тому, що люди мало довіряють Біблії», – наголосив Михайло Степанович, закликаючи молодь до ревної молитви про духовне пробудження в Україні.

    Під час конференції співом служили гурти «Авен-Єзер», «Alpha Edison», «Воскресіння», а також  християнська співачка Анастасія Яценко, музичний  гурт «Подих свободи» та інші. Також   молодь  мала нагоду переглянути фільм 2014 року під назвою «Залишені», який можна знайти за  цим посиланням: https://my-hit.org/film/304978/.

Попередня Замовляйте диски із записами «Малинфест-2015» зі знижкою
Наступна «Промінчик доброти»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів
Новини регіонів

У Луцьку пройшла розширена рада місії «Голос надії»

     25 березня у центральному офісі місії «Голос надії» в Луцьку пройшла розширена рада, яку представляють відповідальні за працю місії в регіонах та керівники відділів. Обговорювалися питання діяльності місії в сучасних умовах та перспективи на майбутнє.