Вересень 3, 2015 0 1420 Переглядів

Тиждень Євангелія в с.Оженин

    Цього року  конференція пройшла з 16 по 23 серпня. Молодим людям служили відомі спікери Микола Синюк, Ростислав Мурах, Віктор Вознюк, а також пастори Олександр Кучер та Олександр Савчук. Підчас урочистого закриття форуму словом ділився старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він підкреслив яке велике значення має Євангеліє у житті людей, і якою силою воно володіє. «Війни, сварки, негаразди мають  місце у тих державах, які забороняли народу мати Біблію. І проблема України в тому, що люди мало довіряють Біблії», – наголосив Михайло Степанович, закликаючи молодь до ревної молитви про духовне пробудження в Україні.

    Під час конференції співом служили гурти «Авен-Єзер», «Alpha Edison», «Воскресіння», а також  християнська співачка Анастасія Яценко, музичний  гурт «Подих свободи» та інші. Також   молодь  мала нагоду переглянути фільм 2014 року під назвою «Залишені», який можна знайти за  цим посиланням: https://my-hit.org/film/304978/.

Попередня Замовляйте диски із записами «Малинфест-2015» зі знижкою
Наступна «Промінчик доброти»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Відбулася річна звітна конференція Вінницького обласного об’єднання ЦХВЄУ

18 лютого 2012 року у Вінницькому обласному об’єднанні церков християн віри євангельської відбулася річна звітна конференція. У ній взяли участь 46 служителів з церков області, а також старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко і його заступник по західному регіону Віктор Боришкевич.

Новини регіонів

«Скажіть собі, що я як-небудь не вмію!»

Таку влучну пораду, яка потрібна усім, якою б діяльністю не займався, єпископ ЦХВЄ Рівненщини Віктор Боришкевич висловив під час випуску регентів, який відбувся 5 травня у селі Степань Березнівського району.

Новини регіонів

Церква в Башуках відзначила 90-річчя

В неділю, 22 вересня урочисто святкувала свою чергову річницю  церква християн віри євангельської в селі Башуки, Кременецького району, Тернопільської області – 90 років з часу створення громади.