Січень 25, 2013 0 1933 Переглядів

У Львові євангельська церква «Віфезда» показала альтернативу обрядовому святкуванню Різдва

На Різдвяному концерті християни віри євангельської перевели погляд від традицій проведення найвеличнішого свята до головної особистості дійства – Ісуса Христа. 

«Ми хотіли вказати сучасній молоді на справжній зміст Різдва», – говорить ведучий концерту Валентин Опря. – Хоча   більшість українців визнають себе християнами, однак очевидним є те, що більшу шану віддають культурним традиціям святкування, аніж Самому Христу».

          Від традицій до змісту свята – ця мета відображена в назві різдвяного концерту «Різдво, як воно є», на якому зібралося близько 300 людей.    За словами організаторів, першочергово цей захід планувався як євангелізаційний, а процесі проведення об’єднав як прихожан окремих церков міста, так і гостей, яких запрошували віряни.

         «В атрибутиці свята люди здебільшого бачать дідухів, ялинок та сантаклаусів, майже забувши, що у день Різдва   з’явилася найбільша надія, розпалений вогонь віри, втілений у Спасителі світу, який не залишився так і лежати у яслях, але помер та воскрес, дарувавши свободу від гріха кожному. Ось що ми називаємо Різдвом!», – наголосив ведучий.
    Атмосферу свята у пісенному прославленні підтримував молодіжний гурт «Погляд угору». Відгуки учасників вказують на те, що таке альтернативне святкування Різдва виправдало сподівання організаторів.

         Катерині особливо сподобався сам задум різдвяного концерту: “Був дуже хороший святковий вечір. Відчувалась тепла, святкова різдвяна атмосфера. Було багато нових колядок, а ті, що були загальновідомі зазвучали в новому оформленні. Як на мене, свято вдалось, а ще класним моментом було те, що акцентувалась ведучим, що Різдво – це впершу чергу народження Христа, а не гарні традиції, ялинки і т.д.”. Світлана задоволена музичним супроводом: “Гурт “Погляд вгору” за допомогою колядок зміг донести до нас різдвяний настрій, у залі панувала спокійна і у той же час радісна святкова атмосфера.” Побажання та враження висловлені у короткій фразі учасницею концерту Олею: «Молодці, так тримати!».

Попередня Старший єпископ ЦХВЄУ служив у церквах різних конфесій на Закарпатті
Наступна Волинське об’єднання ХВЄ ввосьме взяло участь у телемарафоні «Бог багатий милосердям»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«400 нових церков за наступні 5 років» – таку стратегічну ціль озвучили члени Комітету ЦХВЄУ

   Під час підсумкового засідання Комітеті ЦХВЄУ, яке відбулося 10 грудня 2015 р., старші служителі братерства відзвітували про роботу, проведену у областях, а також намітили цілі на майбутнє.

Новини братерства

В навчальних закладах ЦХВЄУ життя вирує навіть влітку

Літні канікули – найзручніший час для поїздок, можливість послужити в різних церквах, а також розповісти про життя та роботу Полтавської Богословської Семінарії.

Новини братерства

Церкви отримали право створювати школи і університети

   Відтепер релігійні організації зможуть засновувати навчальні заклади – дитсадки, технікуми, позашкільні заклади, школи й університети, які будуть ліцензуватись і надавати освіту державного стандарту.