Вересень 22, 2016 0 365 Переглядів

У Рівному християни провели паркове Свято родини

    4 вересня у парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка м. Рівне відбувся захід під назвою «Родом з дитинства», організований відділом дитячого служіння  Об`єднання церков ХВЄ Рівненської області (відповідальна – Оксана Рощук), за участі підліткового  хору, ансамблів, дуетів та солістів церкви «Святої Трійці» . Метою даного заходу було пропагування родинних християнських цінностей та здорового способу життя

    Розпочав свято відповідальний за відділ освіти ЦХВЄУ у Рівненській області П.В. Музичук, нагадавши присутнім, що від того, як батьки виховають дітей, залежить, хто буде через покоління при владі, яка буде мораль, що буде пріоритетом.

    З вітальним словом до присутніх звернувся єпископ ЦХВЄП Рівненської обл. В.Д. Боришкевич. Він закликав батьків задуматися над тим, що і хто виховує їхніх дітей. А також, прочитавши  текст із Святого Письма: «Пустіть діток і не бороніть їм приходити до Мене,– бо Царство Небесне належить таким» (Мт.19:14),  зазначив, що основним завданням батьків є дати дітям Божу освіту, тобто, ввести дітей в присутність Божу.

    Чудовим гармонійним співом хору з церкви «Святої Трійці» насолоджувалося декілька сотень слухачів. Перехожі у парку зупинялися, щоб почути що говорять дитячі вуста! Особливо зворушливою була пісня «Молитва за Україну», під час якої хтось витирав непрошену сльозу, а хтось просто опускав голову, подумки молячись Богу про мир на рідній землі.

    Звичайно, прекрасними були і пісні та вірші про найріднішу людину на землі –  матінку. Вони якось по-особливому зворушували серця слухачів.

    Із  проповіддю до присутніх звернувся ректор Рівненської семінарії О.В.Третяк, нагадавши декілька віршів із 127 Псалму: «Діти – спадщина Господня, плід утроби – нагорода! Як стріли в руках того велетня, так і сини молоді: блаженний той муж, що сагайдака свого ними наповнив, – не будуть такі посоромлені, коли в брамі вони говоритимуть із ворогами» (Пс.127:3-5).  Потім була щира молитва про мир в Україні та сьогоднішніх дітей, які завтра будуть її будівничими.

    Анжела Корнійчук

 

 

Попередня Рада Церков закликає парламентарів скоригувати Податковий кодекс
Наступна «Нам потрібен базовий закон про капеланство» - учасники круглого столу в «Укрінформі»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Найдорожче – це увага

    3 грудня, в Міжнародний день інвалідів у місті Пирятин Полтавської області віруючі церкви ХВЄ разом з працівниками Територіального центру соціального обслуговування одиноких малозабезпечених пенсіонерів та інвалідів відвідали немічних жителів свого міста.

Новини регіонів

На Дніпропетровщині продовжують молитись за Україну

     З’їздне служіння за участю єпископів Михайла Мокієнко та Василя Денисюка відбулося 26 травня у с. Михайлівка,  Апостоловського району.

Новини регіонів

Свято для усього села: водне хрещення у Тинному

     Населення села Тинне Сарненського району, що на Рівненщині за статистикою становить 4700 осіб. Християн віри євангельської тут живе близько тисячі. Лише у помісній церкві, де…